10 طرح برتر درب پشتی در سال 2021 همراه با عکس

درب پشتی به اندازه درب ورودی در خانه اهمیت دارد . به خصوص اگر شما عاشق طبیعت هستید ، هیچ راهی بهتر از داشتن یک درب پشتی عالی برای لذت بردن از محیط وجود ندارد . این می تواند خانه شما را به باغ یا بالکن شما باز کند تا از یک وعده غذای تابستانی  همراه خانواده لذت ببرید . علاوه بر این ، یک نمای عالی ، این طرح های درب پشت مزایای متعدد دیگری را نیز ارائه می دهد .

درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

دربهای پشتی در انتهای عقب خانه شما ، جایی که منطقه باز آغاز می شود ، نصب شده است . یک درب ایده آل باید حداکثر استفاده از فضا را داشته باشد ، همچنین امکان تهویه بهتر را فراهم می آورد ، همچنین حریم خصوصی و امنیت را نیز فراهم می کند . اطلاعات بیشتر در مورد این دربها ، انواع مختلف ، نکات خرید ، و همچنین 10 طرح جدید را به همراه اطلاعات بیشتر بخوانید .

انواع مختلف درب پشت چیست ؟

بسته به طراحی خانه ، می توانید یکی از انواع مختلف دربهای حیاط خلوت را انتخاب کنید :

    دربهای کشویی : دربهای کشویی استفاده از فضای شما را بهینه کرده و نور طبیعی خورشید و هوا را به خانه می رساند .

    دربهای فرانسوی : این دربها که با شیشه و سایر مواد ساخته شده اند ، می توانند محیط شما را روشن کرده و همچنین باعث افزایش بازده انرژی شوند .

    دربهای تاشو : آنها برای فضاهای بزرگ بسیار خوب عمل می کنند ، جایی که می توانید منطقه ورودی را کنترل کنید . اینها معمولاً با 2 تا 8 صفحه شیشه ای ساخته می شوند .

    دربهای لولایی : این دربهای معمولی شما هستند که می توانند ترکیبی از شیشه ، چوب ، فلز یا PVC داشته باشند . آنها در جهت داخلی یا خارجی کاملاً باز می شوند .

نکاتی که باید قبل از خرید درب پشت در نظر بگیرید :

قبل از سرمایه گذاری پول خود در درب پشتی ، توصیه می کنیم این فهرست نکات مهم خرید را بررسی کنید :

    ابتدا در مورد طراحی حیاط خلوت خود تصمیم بگیرید . این می تواند به شما در انتخاب پشتی مناسب کمک کند .

    اگر یک اتاق داخلی شلوغ دارید ، از انتخاب دربهای لولایی داخلی خودداری کنید . به جای آن به سراغ دربهای کشویی یا تاشو بروید .

    انتخاب مواد مناسب نیز بسیار مهم است . در حالی که چوب درجه یک و زیبا به نظر می رسد ، مستعد موریانه و شرایط آب و هوایی مرطوب است . وینیل سبک و بادوام است ، اما باید در مورد کیفیت مواد دقت کنید . فلز و شیشه برای دربهای عقب ایده آل هستند ، اما ممکن است قیمت بالایی داشته باشند .

    به طور کلی توصیه می شود صفحات شیشه ای را در در عقب نصب کنید . این می تواند استفاده از نور و بهره وری انرژی را در خانه شما بهینه کند .

    اطمینان حاصل کنید که این دربها دارای مکانیزم قفل ایمن هستند . این بسیار مهم است تا از خانه خود در برابر ورود ناخواسته محافظت کنید .

جدیدترین طرح های درب پشت در بازار :

در اینجا کاتالوگ 10 تصویر ساده و مدرن از درب پشتی با توضیحات دقیق آمده است . بیایید نگاهی به آنها داشته باشیم .

  1. طرح های پشت درب  UPVC :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

uPVC یک ماده مقرون به صرفه است که شیک و بادوام است . سبک است و برای حیاط پشتی شما مناسب است . اگر یک دهانه باریک مانند این دارید ، به دنبال یک درب لولایی باشید که متناسب با منطقه باشد . قسمت بالایی درب با پانل های شیشه ای نصب شده است تا دید بهتری داشته باشد . حتی دارای سیستم قفل داخلی و دسته فشار است .

     نوع درب : درب پشتی لولایی uPVC .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : uPVC .

     رنگ : سفید .

  • دربهای چوبی پشتی :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

این درب پانل بلوط قدیمی را که جذابیت دنیای قدیمی را به نمای بیرونی شما می بخشد ، بررسی کنید . این با پانل های شیشه ای شفاف ترکیب شده است تا به شما کمک کند بدون نیاز به باز کردن درب ، از منظره لذت ببرید . حتی قاب با چوب برای ظاهر کلبه مانند ساخته شده است . می توانید انواع تزئینات و بافت روی درب را امتحان کنید تا با دکوراسیون مطابقت داشته باشد .

     نوع درب : درب پشتی چوبی چوبی .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب .

     رنگ : بژ .

  • دربهای پشتی با پنجره :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

اگر می خواهید یک درب به عنوان پنجره نیز کار کند ، این درب ثابت منحصر به فرد را امتحان کنید . شما می توانید از آن به عنوان یک درب کامل استفاده کنید یا با بستن نیمه پایینی ورودی را محدود کنید . این دربها برای حیاط های پشتی بسیار خوب عمل می کنند ، جایی که می توانید جریان هوای خوب را در خانه اجازه دهید ، بدون نگرانی در مورد ورود حیوانات یا آفات به داخل .

     نوع درب : سفید پشتی با پنجره .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب .

     رنگ : سفید .

  • طرح درب پشت شیشه ای :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

در اینجا ایده جدید دیگری در پشت خانه وجود دارد که مطمئناً شما را تحت تأثیر قرار می دهد . درب لعابدار با قاب چوبی و پانل های شیشه ای ساخته شده است . این درب برای حیاط خلوت خصوصی و مناطق استخر مناسب است ، جایی که می توانید بدون گذراندن دسترسی به داخل ، از مدتی بیرون بروید . برای صرفه جویی در فضا ، به جای یک درب لولایی ، می توانید به سراغ یک درب کشویی بروید .

     نوع درب : درب پشتی دوجداره سفید .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب ، شیشه .

     رنگ : سفید .

  • دربهای پشت شیشه ای فرانسوی :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

بین فضای داخلی و خارجی خود فضای زیادی دارید ؟ به جای انتخاب یک دیوار محکم ، این درب فرانسوی دوبل را نصب کنید . درب بزرگتر از عرض مورد نظر به شما امکان دسترسی بدون محدودیت به محیط را می دهد ، حتی بدون بیرون آمدن از آن . در حالی که قسمت مرکزی درب متحرک است ، دربهای گوشه را می توان کج کرد تا باز شود .

     نوع درب : دربهای پشتی شیشه ای فرانسوی .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب ، شیشه .

     رنگ : سفید .

  • طراحی دربهای پشتی امروزی :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

خانه مدرن به یک درب مدرن نیاز دارد . زمان آن رسیده است که دربهای مدرسه قدیمی خود را کنار بگذارید و به جای آن به این طرح امروزی روی بیاورید . درب چوبی با پانل ساخته شده است و به آن احساس روستیک می دهد . دارای دسته بزرگ است که از مرز درب عبور می کند . پانل های کوچک شیشه ای برای دید در درب نصب شده است .

     نوع درب : دربهای پشتی چوبی معاصر .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب ، شیشه .

     رنگ : خاکستری .

  • دربهای پشت باغ :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

اگر شما جزو آن دسته از افراد خوش شانس هستید که دارای باغ بزرگی در خارج از خانه خود هستید ، باید این درب پشتی را امتحان کنید . درب منفرد امکان دسترسی به فضای خارجی شما را فراهم می کند ، جایی که می توانید بیرون بروید و محصولات تازه را جمع آوری کنید . اگر از چوب چندان مطمئن نیستید ، حتی می توانید دربهای PVC یا کامپوزیت را برای زندگی بهتر امتحان کنید .

     نوع درب : دربهای پشت باغ .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب .

     رنگ : قهوه ای .

  • طرح های  درب پشت در آشپزخانه :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

این ایده جالب درب آشپزخانه را ببینید که سرشار از خلاقیت است . درب معمولی پانل چوبی با طراحی و جلوه ظاهری طراحانه ای دارد . یک صفحه شیشه ای مات در قسمت بالایی برای استفاده از نور روز اضافه شده است . حتی می توانید از مواد نسوز برای محافظت از خانه در برابر انفجارهای ناگهانی یا حوادث آشپزخانه استفاده کنید .

     نوع درب : پشت در آشپزخانه .

     موقعیت : داخلی.

     جنس : چوب .

     رنگ : قهوه ای .

  • طرح های  درب پشتی فولادی :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

این درب فولادی را که ضد سرقت است ، بررسی کنید . استحکام فولاد ضد زنگ با زیبایی چوب ترکیب شده است تا این طرح را ایجاد کند . این درب همچنین می تواند به عنوان یک درب امنیتی در محل خروجی شما عمل کند و پس از آن یک درب چوبی . در کنار ایمنی ، درب نیز می تواند از خانه شما در برابر سر و صدای خارجی و تغییرات آب و هوا محافظت کند .

نوع درب : پشتی استیل .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : فولاد .

     رنگ : نقره ای .

  1. ورودی درب پشت :
درب چوبی پشتی , مدل درب
درب چوبی پشتی , مدل درب

درب پشتی در ورودی عقب خانه شما نصب شده است . در موارد اضطراری ، این درب می تواند به عنوان درب ورودی یا خروجی عمل کند . در اینجا یک درب حیاط وجود دارد که دسترسی به حیاط پشتی یا گاراژ شما را امکان پذیر می کند . درب ساخته شده از شیشه و چوب ، همچنین باعث می شود تهویه و امنیت بهتری در خانه شما ایجاد شود .

     نوع درب : درب ورودی عقب .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب ، شیشه .

     رنگ : سفید .

از مدلهای زیادی از دربهای پشتی که در اینجا دیده اید شگفت زده شده اید؟ ما مطمئن هستیم که شما  شگفت زده هستید ! قبل از اینکه پول به دست آمده خود را روی یک درب معمولی سرمایه گذاری کنید ، این طرح ها و ایده های جدید را بررسی کنید . در حالی که  همیشه از  بهترین دربها برای خانه شما وجود دارد ، باید از مزایا و معایب احتمالی هریک از آنها بیشتر بدانید  . کافی است با یک نسخه از نقشه ساختمان خود وارد فروشگاه شوید و با یک متخصص صحبت کنید تا تصمیم بگیرید کدام یک ارزش وقت و هزینه شما را دارد !

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : درب چوبی ، درب تاشو چوبی ، انواع درب چوبی ، درب ورودی چوبی

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

WhatsApp us