ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک :

با این راه حل های هوشمندانه با درهم ریختگی خداحافظی کنید

ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک
ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک

حتی کوچک ترین آشپزخانه ها را می توان به گونه ای سازماندهی کرد که در فضا صرفه جویی شود به گونه ای که هم شیک و هم کاربردی باشد . ایده های ذخیره سازی آشپزخانه کوچک ما را بخوانید تا الهام بخش ما باشد .

هنگامی که فضای محدودی در آشپزخانه دارید ، ممکن است اغلب برای یافتن آنچه در زمان مناسب نیاز دارید با مشکل مواجه شوید و در نتیجه آشفتگی غیرضروری در زمان آشپزی ایجاد کنید . از این رو ، باید از هر سانتی متر آشپزخانه استفاده بهینه کنید تا بتوانید کارآمد و بدون دردسر کار کنید .

به ما اعتماد کنید ، هنگامی که ایده ‌های هوشمندانه طراحی آشپزخانه کوچک و ذخیره‌ سازی آشپزخانه ، مانند سازمان ‌دهنده قفسه آشپزخانه کوچک و قفسه‌ های ذخیره ‌سازی آشپزخانه کوچک را بررسی کنید ، دیگر همه چیز را در مورد اینکه آشپزخانه خود را دو برابر بزرگ‌ تر می ‌کنید و طرز شکوفا نگه‌ داشتن آن را خواهید دانست .

ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک
ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک

بنابراین ، بیایید به ایده ‌های ذخیره سازی آشپزخانه کوچک خود بپردازیم و ببینیم کدام یک از این طرح ها برای شما مناسب است .

ایده ذخیره سازی آشپزخانه کوچک با واحدهای باز و بسته

این ایده ذخیره سازی آشپزخانه کوچک ترکیبی خلاقانه از واحدهای ذخیره سازی باز و بسته است . قفسه ‌های باز به شما امکان می ‌دهند اقلامی که اغلب استفاده می ‌کنید مانند مربا ، سس و ادویه جات را در دسترس تان داشته باشید . بشقاب ‌ها ، ظروف و لیوان ‌های گران ‌بهای چینی در یک کابینت دربسته با یک دریچه بالابر دو برابری چیده شده ‌اند تا در صورت عدم استفاده تقریباً نامرئی باشند . این امر حسی ساده و پیچیده به آشپزخانه می دهد .

سینی‌ های ذخیره‌ سازی بیرون ‌کش به شما کمک می ‌کنند تا از گوشه‌ های نامناسب آشپزخانه به‌ طور مؤثر استفاده کنید و به شما کمک می‌ کنند اقلام حجیم‌ تری مانند لوازم خانگی و قابلمه ‌ها یا  تابه ‌ها را ذخیره کنید .

ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک
ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک

انباری شیشه ای بلند یک ایده عالی برای ذخیره سازی در آشپزخانه های کوچک است .

یک انباری بلند یکپارچه با درب تاشو شفاف برای سازماندهی یک آشپزخانه کوچک عالی است . این طرح کاملاً کاربردی است زیرا قفسه ها در ارتفاعات مختلف قرار می گیرند تا قابلمه ها ، لیوان ها و مواد غذایی فاسد نشدنی با اندازه های مختلف را در خود جای دهند . با ادغام وسایلی مانند اجاق گاز و مایکروویو در صفحه کابینت آشپزخانه خود به آشپزخانه خود ظاهری مدرن ببخشید تا شبیه یک واحد کامل به نظر برسند . نورپردازی تاکیدی را در کمد نگهداری آشپزخانه کوچک نصب کنید تا بتوانید محل قرارگیری وسایل آشپزخانه را به وضوح مشاهده کنید .

ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک
ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک

بهینه سازی فضای موجود در یک آشپزخانه کوچک با کابینت جانبی

آیا این کابینت بلند کناری منحصر به فرد به نظر نمی رسد ؟ بخش جالب این کابینت ذخیره سازی آشپزخانه این است که از نظر زیبایی شناسی جذاب به نظر می رسد و در هنگام بسته شدن درب بخشی از ساختار طراحی است ، اما وقتی در باز می شود جادویی و بسیار کاربردی به نظر می رسد . می ‌توانید بشقاب ‌ها و کاسه‌ های سوپ را در آن قسمت به نمایش بگذارید یا بطری ‌ها ، بسته ‌های تترا آبمیوه و شیرینی‌ های فاسد شدنی را ذخیره کنید . ترکیب رنگ اسطوخودوس و بژ در تم آشپزخانه جذابیت ظریفی به فضا می بخشد .

ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک
ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک

زیبایی آشپزخانه را با یک قطعه هنری افزایش دهید

سبدها یک راه حل مفید برای ذخیره سازی در آشپزخانه های کوچک هستند

این آشپزخانه ها هنگامی که به خوبی سازماندهی می شوند ، و از واحدهای ذخیره سازی مشخص شده در آشپزخانه استفاده می کنند عنصری از سبک و ظرافت را به آشپزخانه تزریق می کنند . یک جفت سبد حصیری برای نگهداری آشپزخانه کوچک مناسب است ، آنها برای نگهداری محصولاتی مانند میوه ها و سبزیجات تازه مفید هستند تا دائماً تهویه شوند . شما می توانید به راحتی به اقلام پخت و پز مانند ادویه ها و چاشنی ها از کابینت های گوشه باز بالا دسترسی داشته باشید و در نتیجه در فضا و زمان صرفه جویی کنید . یک جزیره آشپزخانه کوچک و یک نگهدارنده شیشه ای روی سقف نیز بسیار خیره کننده خواهد بود .

ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک
ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک

برای دسترسی آسان ، اقلام آشپزخانه را به خوشه ‌هایی دسته ‌بندی کنید …

قفسه های ذخیره سازی با درب های کشویی در یک آشپزخانه کوچک

این ایده ذخیره سازی آشپزخانه کوچک از قفسه های سفارشی با درب های کشویی برای آشپزخانه شما معجزه می کند . در مقایسه با کابینت های بسته با درب های بازشو ، فضای کار آشپزخانه شما را مختل نمی کند و همچنین عمق بصری را به فضا می بخشد . تمام غذاهای خشک ، غلات ، آجیل ، شکر ، حبوبات ، آرد ، و غیره را در ظروف شفاف برچسب دار منتقل کنید زیرا پیدا کردن چیزهایی که نیاز دارید بسیار آسان تر می شود و همچنین می توانید ببینید که چه زمانی لوازم ضروری آشپزخانه در حال اتمام است .

ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک
ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک

برای جلوگیری از بهم ریختگی ، از روش « ورود اول ، بیرون ریزی اول » پیروی کنید …

ایده ذخیره سازی آشپزخانه برای آشپزخانه های کوچک با قفسه ادویه

ساده ترین راه برای نمایش ادویه ها و چاشنی های پرکاربرد آشپزخانه برای پخت و پز ، استفاده از یک قفسه ادویه جات فشرده است . چیدن آنها به صورت تصادفی در یک کمد بدون نظم که ممکن است منطقی به نظر برسد تنها منجر به سردرگمی و هرج و مرج می شود . بنابراین ، اینجاست که برچسب های چاپ شده به کمک می آیند . یک قفسه خاص برای انواع خاصی از اقلام مرتبط با پخت و پز برای سازماندهی بهتر و مؤثرتر مانند همه روغن های یک قفسه ، مواد چای و قهوه در قفسه دیگر تعیین کنید .

ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک
ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک

از یک نگهدارنده دیواری برای قاشق های غذاخوری استفاده کنید …

امیدواریم این ایده‌ های ذخیره ‌سازی آشپزخانه کوچک به شما کمک کند فضای آشپزی خود را در کمترین زمان و با بودجه معقول سازماندهی کنید . اگر راهنمایی تیم متخصص ما را برای به حداکثر رساندن فضا در آشپزخانه کوچک خود می خواهید ، با ما تماس بگیرید .

نویسنده : نیلوفر پاکزاد

کلمات کلیدی : آشپزخانه چوبی ، طراحی آشپزخانه چوبی ، طراحی قفسه های ذخیره سازی، طراحی قفسه ، طراحی کابینت چوبی

منبع : www.designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه کوچک :

 • چگونه یک آشپزخانه را با طراحی خوب سازماندهی کنیم
  آشپزخانه قلب خانه‌های ما است. اینجا جایی است که بیشتر وقت خود را می گذرانیم و بنابراین، جایی است که همه وسایل خود را در آن نگه می داریم
 • از شلوغ تا شیک : 7 راه برای ایجاد فضا در آشپزخانه کوچک شما
  برای بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه خود مجبور نیستید رنگ و سبک را فدا کنید . در این مقاله 8 روش جالب وجود دارد که می توانید قلب خانه خود را بدون خرج پول زیاد متحول کنید .
 • ایده های سازماندهی آشپزخانه های کوچک :
  حتی کوچک ترین آشپزخانه ها را می توان به گونه ای سازماندهی کرد که در فضا صرفه جویی شود به گونه ای که هم شیک و هم کاربردی باشد
 • 5 ایده شیک برای آشپزخانه های کوچک
  ایده طراحی : رنگ های خنثی در رنگ های سفید ، بژ ، پاستل به خوبی با لمینت های تیره و بلوک های رنگ ثابت ترکیب می شوند . یک آشپزخانه که روشن و رنگی باشد بزرگ تر به نظر می رسد و حس فوق العاده ای از فضا را به شما القا می کند
 • بهترین چیدمان آشپزخانه های کوچک
  ایده‌های چیدمان آشپزخانه کوچک هوشمندانه و فکر شده برای طراحی فضایی کاربردی، شیک و واقعاً به حداکثر رساندن اتاقی که باید با آن کار کنید، کلیدی است
 • ایده های دکوراسیون آشپزخانه کوچک
  وقتی حداقل متراژ مربع برای کار دارید ، ایده های آشپزخانه کوچک ما می تواند به شما کمک کند فضای خود را به حداکثر برسانید . همه جزئیات مهم هستند ، از کانتر تا لوازم خانگی که در یک فضای محدود وجود دارند

WhatsApp us