خانه » Blog » دکوراسیون » دکوراسیون آشپزخانه » درب کابینت » درب کابینت آشپزخانه مدرن

درباره درب های کابینت آشپزخانه مدرن اطلاعاتی کسب کنید و آماده شوید تا طراحی شیک و مدرن را به آشپزخانه خود بیافزایید.

درب کابینت مدرن
درب کابینت مدرن

ایده های درب کابینت آشپزخانه

اگر سبک طراحی شما کمتر سنتی و بیشتر معاصر است، ممکن است بخواهید گزینه‌هایی را برای درب کابینت آشپزخانه مدرن بررسی کنید. چه در حال به روز رسانی آشپزخانه موجود باشید و چه در حال نصب یک آشپزخانه کاملاً جدید، درهای کابینت مدرن می توانند به هر طراحی آشپزخانه ظاهری شیک و شیک ببخشند.

دکوراسیون آشپزخانه

ایده درب کابینت آشپزخانه مدرن
ایده درب کابینت آشپزخانه مدرن

اولین تصمیم شما هنگام در نظر گرفتن درب کابینت آشپزخانه مدرن، نوع متریالی است که می خواهید استفاده کنید. اگر به کابینت‌های موجود با درب‌های مدرن چهره می‌دهید، احتمالاً می‌خواهید که مواد اصلی راهنمای شما باشد. اگر از ابتدا شروع می‌کنید، لمینت یک انتخاب محبوب برای درب‌های کابینت آشپزخانه مدرن است، زیرا ظاهری ظریف، بدون تزئین و کارآمد را ارائه می‌دهد که به خوبی با دیگر طراحی‌های معاصر جفت می‌شود. بسیاری از گونه‌های چوب نیز برای سبک‌های درب کابینت آشپزخانه مدرن به خوبی کار می‌کنند، اگرچه برخی از آنها وجود دارند که به دلیل ظاهر خاص روستایی‌شان ممکن است بخواهید از آنها دوری کنید. بیشتر گونه‌های کاج به دلیل سطح گره‌دار و ظاهر کاملاً «آشپزخانه روستایی» در این دسته قرار می‌گیرند.

مدل درب کابینت آشپزخانه

ایده درب کابینت آشپزخانه مدرن
ایده درب کابینت آشپزخانه مدرن

یکی از نکات طراحی که در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن بسیار رایج است، شیشه است. به طور خاص، شیشه های نیمه مات، سربی یا طرح دار می توانند ویژگی شیک و جذابی را به طرح های مدرن درب کابینت آشپزخانه اضافه کنند.

ایده های درب کابینت آشپزخانه

ایده درب کابینت آشپزخانه مدرن
ایده درب کابینت آشپزخانه مدرن

هنگامی که سبکی را در ذهن دارید، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید درب کابینت آشپزخانه خود را به صورت پیش ساخته خریداری کنید، آنها را نیمه سفارشی کنید یا مجموعه ای از درب های کاملا سفارشی را انتخاب کنید. درب های پیش ساخته یا “استوک” کم هزینه ترین و کارآمدترین گزینه خواهند بود. درب های نیمه سفارشی به طور بالقوه به شما این امکان را می دهند که رنگ ها، سخت افزارها و پوشش های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. و در نهایت، درب های سفارشی گران ترین خواهند بود، اما شما از نظر طراحی آزادی کامل خواهید داشت.

ایده درب کابینت آشپزخانه مدرن
ایده درب کابینت آشپزخانه مدرن

سوالات متداول :

درب کابینت مدرن

 1. درب های کابینت مدرن از چه چیزی ساخته شده اند؟

  گزینه ها بسیار زیاد هستند و شامل تخته سه لا، تخته خرده چوب، چوب خالص و ام دی اف هستند . اغلب سبکی که دنبال می‌کنید مواد مورد استفاده را تعیین می‌کند، زیرا هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد و محدودیت‌هایی در هنگام استفاده برای ساخت درب کابینت دارند.

 2. سبک کابینت مدرن چیست؟

  طراحی مدرن در حوالی جنگ جهانی اول آغاز شد و دارای سطوح مسطح، فرم های هندسی و تزئینات حداقلی بود. کابینت‌های آشپزخانه مدرن با طراحی شیک و زاویه‌دارتر با سادگی در درها و قاب‌هایشان مشخص می‌شوند .

 3. آیا می توانید کابینت های قدیمی را مدرن جلوه دهید؟

  از قدرت رنگ استفاده کنید
  دهه جدید فرا رسیده است و دیگر لازم نیست آشپزخانه شما کاملا سفید باشد. رنگ بهترین دوست جدید شماست و وقت آن رسیده است که داستان رنگی آشپزخانه خود را بازنویسی کنید. رنگ تازه ای انتخاب کنید تا به کابینت های قدیمی جان تازه ای ببخشید و توجه را از سبک های نه چندان مرسوم درب منحرف کنید.

 4. روند درب های کابینت در سال 2023 چگونه است؟

  درهای کابینت شیکر
  یک گزینه محبوب و کلاسیک، کابینت‌های سبک شیکر در سال 2023 به عنوان یکی از روندهای برتر طراحی آشپزخانه باقی خواهند ماند. درهای کابینت به سبک شیکر به دلیل پانل مرکزی فرورفته و خطوط تمیز خود شناخته می‌شوند. این درب ها به قدری همه کاره هستند که با سبک های مختلف طراحی، از سنتی تا مدرن، کار می کنند. در ایران به درب های نئوکلاسیک معروف شده و بسیار پر طرفدار هستند .

گالری عکس درب کابینت مدرن :


مطالب مرتبط با موضوع درب کابینت :

 • سبک های درب کابینت آشپزخانه
  کابینت های آشپزخانه شما مرکز فضای شما هستند و سبکی که انتخاب می کنید بازتابی از شخصیت شماست. بنابراین قبل از در نظر گرفتن سبک های مختلف درب کابینت آشپزخانه، باید بدانید که سبک شخصی کلی شما چیست.
 • درب کابینت آشپزخانه مدرن
  بهترین ایده های درب کابینت سبک مدرن با چوب و ام دی اف، طراحی و ساخت، براورد قیمت، سازنده در کارگاه نجاری کابینت سازی با cnc ابزار پیشرفته به روز
 • درب کابینت هرمی برجسته کلاسیک
  درب کابینت چوبی ساخت و طراحی یک درب جالب چوبی با طرح برجسته و هندسی این درب قابل ساخت با چوب ، پلای وود ، ام دی اف و … میباشد . عکس درب کابینت مطالب مرتبط با موضوع درب کابینت چوبی :
 • سبک ها و انواع درب کابینت آشپزخانه چوبی
  کابینت‌ها در آشپزخانه‌ها، حمام‌ها و اتاق‌های نشیمن ظاهر بزرگی دارند و درها، جلوی کشوها و پانل‌های کناری ( نما ) دارای طیف وسیعی از گزینه‌ها و قیمت‌ها هستند
 • قیمت درب کابینت روکش چوب
  درب های کابینت روکش چوب یا تمام چوب بهترین گزینه برای ایجاد یک تغییر و زیبایی و ایجاد گرما و طراوت در کابینت های آشپزخانه هستند . درب های چوبی بسیار لوکس و جذاب هستند و میتوانند سبکی خاص برای آشپزخانه و دکوراسیون منزل شما ایجاد کنند .
 • ایده درب چوبی برای باربیکیو و ست کردن با آجر
  ایده جالب درب کابینت سنتی : به درخواست یکی از مشتریان برای درب چوبی باربیکیو شروع به جستجو کردیم و چند مدل جالب گرداوری کردیم که در این بخش برای شما به اشتراک گذاشته شده است .
WhatsApp us