آشپزخانه های شیک با قفسه های باز

نمایش آنچه در داخل کابینت آشپزخانه شما وجود دارد می تواند بسیار وحشتناک باشد در واقع بسیاری از ما ترجیح می دهیم اینکار را انجام ندهیم . بله ، آشفتگی در داخل کابینت ها وجود دارد ، اما وقتی پشت درب های کابینت پوشانده می شود ، کمی احساس آرامش می کنید . زمان آن است که آنچه را که پشت درب های بسته است به نمایش بگذارید و قفسه های باز را در نظر بگیرید .

زمانی تا عید نمانده و تغییر دکوراسیون آشپزخانه زمان بر است ، پس زود تصمیم بگیرید و به طراحان ما اعتماد کنید .

قفسه بندی باز ( شلف آشپزخانه ) جدیدترین روند آشپزخانه است که به شدت در حال گسترش است ، نه تنها شیک و امروزی است ، بلکه واقعا می تواند یک آشپزخانه کوچک را ، باز و بزرگ نشان دهد . اگر هنوز نتوانسته ایم شما را به قفسه های باز متقاعد کنیم ، یکی از این آشپزخانه های شیک را در نظر بگیرید تا الهام بخش شما برای بازسازی بعدی باشد .

آشپزخانه تان را ساده نگه دارید

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

سادگی یکی از بهترین راه ها برای علاقمند شدن با مفهوم قفسه باز است . با داشتن چند قفسه شروع کنید و همچنان که پیش می روید به اضافه کردن آنها ادامه دهید .

هزاران بشقاب یا فنجان که روی هم چیده شده اند همیشه جذاب نیستند ، به خصوص اگر بخواهید آنها را در یک قفسه باز نمایش دهید . پشته خود را پاک کنید و آن را به حداقل برسانید در حالی که فقط ظروف مورد علاقه خود را نمایش می دهید . خودتان را مجبور کنید که مجموعه خود را به حداقل برسانید و شاهد بزرگ شدن آشپزخانه خود باشید .

روستیک می تواند یک امتیاز باشد

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

روستیک وقتی با قطعات ظریفی مانند لوستر ترکیب شود می تواند جذاب باشد . مطمئن شوید که یک لوستر زیبا داشته باشید تا بر جنبه جذاب دکوراسیون خود تمرکز کنید .

در مورد دکوراسیون خود زیاده روی نکنید ، در عوض با افزودن یک حس روستایی با قفسه های چوبی ، آن را ساده نگه دارید . حتی زمانی که یک نمایشگر دکوری دارید که قفسه های چوبی آن را خراب می کند و به شما جذابیت کلاسیکی می دهد که دکوراسیون شما بسیار به آن نیاز دارد . علاوه بر این ، آنها می توانند به شما کمک کنند تا بدون کنار گذاشتن قطعات تزئینی سازماندهی بیشتری داشته باشید .

قسمتی را مدرن انتخاب کنید

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

داشتن ترکیبی از کابینت و قفسه ‌های باز به شما این امکان را می‌ دهد که برخی از آشفتگی ‌ها را پنهان کنید و در عین حال ظروف و زیورآلاتی را که می‌ خواهید با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارید ، به نمایش بگذارید .

اگر مفهوم قفسه باز شما را می ترساند که تا آخر راه را نروید و همه کابینت های خود را بردارید ، یک قسمت از آشپزخانه کلاسیک خود را با کابینت های سنتی نگه دارید و یک فضای کوچک با قفسه های باز داشته باشید . انجام این کار به شما این امکان را می دهد که بهترین های هر دو دنیا را داشته باشید ، بدون اینکه بیش از حد با چیزی که نمایش می دهید زیاده روی کنید . علاوه بر این ، این به شما این امکان را می دهد که با آشپزخانه جدید خود راحت تر باشید .

چوب سبک

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

اگر در آشپزخانه خود رنگ دارید ، قفسه های چوبی روشن راه حل مناسبی است . این امر با دکوراسیون شما در تضاد نیست یا رنگ فعلی شما را از بین نمی برد .

کلید قفسه بندی به روش صحیح رنگ چوبی است که استفاده می کنید . برای یک لبه روشن تر و جذاب به دنبال سایه روشن تر از چوب ، برای حس غنی تر به دنبال سایه تیره تر از چوب بروید . داشتن قفسه های چوبی سبک ، زیبایی را به اتاق می بخشد بدون اینکه اتاق را از بین ببرد یا به هر نحوی اتاق را کوچک کند . به یاد داشته باشید که آن را ساده و منسجم نگه دارید .

رنگ خاکستری را امتحان کنید

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

رنگ خاکستری در چندین رنگ مختلف می آید . بنابراین  برای ایجاد ابعاد بدون مرز ، استفاده از سایه های متعدد از رنگ مایل به زرد را در نظر بگیرید .

اگر می خواهید آشپزخانه ای روشن داشته باشید اما در مورد استفاده از رنگ سفید به عنوان رنگ کانونی خود مطمئن نیستید ، یک سایه ی مایل به زرد را امتحان کنید . خاکستری یکی از آن سایه هایی است که برای همه چیز و در هر اتاقی کار می کند . قفسه های طلایی ایستاده خود را با یک جزیره و کابینت های قهوه ای رنگ جفت کنید تا همه آنها را به ساده ترین شکل جمع آوری کنید .

سورپرایز داخلی

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

درب های کابینت خود را بردارید و داخل آن را رنگ آمیزی کنید تا قفسه بندی های باز را به شیوه ای ظریف تر داشته باشید که هنوز سنتی است اما با رنگی مدرن .

در مورد داشتن یک صفحه نمایش کاملاً باز مطمئن نیستید ؟ درب های کابینت خود را بردارید و داخل کابینت خود را با رنگی جالب رنگ آمیزی کنید . انجام این کار در عین سادگی و سرگرمی ، آشپزخانه شما را روشن می کند . رنگ ظروف خود را خنثی نگه دارید تا رنگ پس زمینه شما بدون توجه به آنچه که می شود بیانیه اصلی اتاق باشد .

فضا را ذخیره کنید

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

چه کسی نمی خواهد فضا را ذخیره کند ؟ حتی اگر فضای آشپزخانه بزرگی دارید ، همیشه ایده خوبی است . برای صرفه جویی در فضا و داشتن جذابیت سازماندهی شده از آنها در چندین قسمت مختلف استفاده کنید .

اگر آشپزخانه کوچکی دارید و نمی ‌توانید کابینت‌ هایی را که می ‌خواهید و شایسته آن هستید داشته باشید ، توصیه می ‌کنیم برای تمام نیازهای خود قفسه‌ های باز را امتحان کنید . این امر باعث صرفه جویی در فضا می شود ، شیک به نظر می رسد و باعث می شود بخواهید ” ظروف زیباتر ” خود را به نمایش بگذارید . قفسه‌ های باز خود را نوعی بی‌ نظم کردن آشپزخانه در نظر بگیرید که کنترل نهایی را بر آنچه که نمایش داده می‌ شود و دقیقاً در جایی که به آن نیاز دارید در دسترس است .

در برابر کاشی های شما

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

اگر کاشی کاری خوبی دارید و دقیقاً نمی خواهید آن را بپوشانید . بنابراین ، داشتن قفسه های باز به شما این امکان را می دهد که ظروف خود را بدون اینکه از کاشی های خود جدا کنید ، در حالی که هنوز مرتب هستند ، به نمایش بگذارید .

قفسه‌ های باز در برابر کاشی ‌ها کاملاً زیبا به نظر می ‌رسند ، به ‌ویژه زمانی که با کاشی‌ کاری پر رنگ کار می‌ کنید . این به شما فرمی شیک می دهد تا کاشی های زیبای خود را به جای پنهان کردن آنها در پشت کابینت های ضخیم نمایش دهید . علاوه بر این ، اگر با کاشی های خنثی کار می کنید ، در نظر داشته باشید که اندازه قفسه های خود را بسیار بزرگ تر کنید . قفسه‌ های بزرگ‌ تر در برابر نمایشگر کاشی خنثی ، شما را تضمین می ‌کند که عنصر مدرن را در آشپزخانه خود داشته باشید .

مدرن متالیک

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

روکش فلزی برای یک حس مدرن عالی است و البته که نگهداری و مراقبت از آن آسان است و در نوع خود بی نظیر است . همچنین در هر نوع تنظیماتی که ممکن است داشته باشید به خوبی عمل می کند .

به جای نصب قفسه های چوبی ، قفسه های فلزی را انتخاب کنید . داشتن یک صفحه نمایش فلزی مدرن در آشپزخانه های سنتی که نیاز به دُز اضافی از ” چیزی ” برای زنده شدن دارد عالی است و همچنین عنصر سادگی منحصر به فردی وجود دارد که خواسته شما را نیز اضافه می کند .

رنگ را وارد می کنید

شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
شلف در دکوراسیون آشپزخانه چوبی

زیبایی داشتن یک قفسه باز رنگارنگ در این است که می‌ توانید آنها را به چندین شکل مختلف مرتب کنید و در عین حال رنگ را به آشپزخانه خود بیاورید . این بهانه عالی برای داشتن یک لمس رنگارنگ است که آشپزخانه شما را از بین نمی برد .

چه در حال کار با یک آشپزخانه خنثی یا یک اتاق پر از رنگ باشید که قفسه های رنگارنگ را اضافه می کند ، بهترین راه برای ایجاد تغییری متفاوت در سبک دکوراسیون شما است . داشتن قفسه های رنگارنگ پیچ و تاب متمایزی را به ارمغان می آورد که ایجاد آن ساده است و در عین حال برای اتاق اصالت می آورد . به این افزوده به عنوان روشی امروزی برای منحصر به فرد بودن اما به روشی کمتر رایج فکر کنید .

آیا متقاعد شدید که قفسه بندی باز را امتحان کنید ؟

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : قفسه بندی چوبی ، طراحی چوبی اشپزخانه

مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه چوبی :

WhatsApp us