15 نوع از جدیدترین طراحی آشپزخانه اپن در سال 2022

آشپزخانه اوپن ( باز ) امروزه به آخرین ترند سال تبدیل شده است زیرا تطبیق پذیری عالی برای فضای محدود و شیوه زندگی ما ارائه می دهد . طراحی مناسب این قسمت ها به گونه ای که با سایر قسمت های خانه منسجم باشد ، برای افزایش کارایی ضروری است . ایده های طراحی هوشمند که به استفاده از بهترین فضا در عملکرد آن کمک می کند و در عین حال هر منطقه را یکپارچه و سازماندهی می کند ، هنگام طراحی یک آشپزخانه اوپن ضروری است . ممکن است پیچیده به نظر برسد اما نترسید ، زیرا ما در این مقاله همه چیز را در مورد ایده های آشپزخانه اوپن برای شما ساده می کنیم ، برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطالب مراجعه کنید .

جدیدترین طرح های آشپزخانه اپن در سال 2022

15 نوع از جدیدترین طراحی آشپزخانه اپن
15 نوع از جدیدترین طراحی آشپزخانه اپن

ایده های چیدمان آشپزخانه اپن :

    ابتدا چیدمان خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید مناطق آماده سازی ، پخت و پز و غذا خوردن را برای جلوگیری از سردرگمی در مراحل بعدی تعیین کنید .

    سعی کنید آشپزخانه را تا حد امکان ساده و راحت نگه دارید و دکوراسیون را بیش از حد پیچیده نکنید . در غیر این صورت ، آشپزخانه ممکن است با بقیه خانه هماهنگ نباشد .

    شما می توانید فضای آشپزخانه باز را با کفپوش های مختلف تعریف و مشخص کنید ، اما مطمئن شوید که با کفپوش موجود تضاد زیادی نداشته باشد و هر دو تکیل کننده یکدیگر باشند .

    چیدمان آشپزخانه باید کاربردی و مناسب خانواده باشد .

    پالت رنگ و وسایل آشپزخانه را با در نظر گرفتن رنگ های بقیه خانه انتخاب کنید . شما نمی خواهید آشپزخانه با بقیه خانه بیگانه و متفاوت به نظر برسد .

    عناصر در آشپزخانه خود را به خوبی با پیروی از آخرین فناوری موجود طراحی کنید .

    مهم تر از همه ، به بودجه خود پایبند باشید ، زیرا به راحتی می توانید آن را از دست بدهید ، به خصوص در این زمان که اینترنت خرید را بسیار آسان کرده است .

    با ایجاد انحناها و بازسازی نواحی خطرناک در آشپزخانه برای محافظت از کودکان ، فضای آشپزخانه را برای کودکان مناسب کنید .

بهترین طراحی آشپزخانه باز در ایران :

در اینجا 15 طرح ساده و مدرن آشپزخانه اپن برای خانه شما آورده شده است که در طراحی خانه ایده های بسیار مفیدی را به شما ارائه می دهد .

1 . طراحی آشپزخانه باز برای خانه های ایرانی :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

طرح های آشپزخانه اپن برای خانه های ایرانی

این آشپزخانه مدرن دارای یک کانتر جزیره مرکزی با سینک و کابینت ذخیره سازی است که همچنین به عنوان منطقه ناهار خوری است . یخچال و واحدهای ذخیره سازی به دیوار نصب می شوند که باعث صرفه جویی در فضا می شود ، با یک منطقه پخت و پز و آماده سازی مجاور . این پلان احساس تازه و باز بدون احساس تنگی دارد زیرا هیچ دیواری بین قسمت غذاخوری و چیدمان آشپزخانه وجود ندارد . این جزیره به منظور جداسازی اتاق نشیمن از فضای ناهارخوری عمل می کند و عملکرد را نیز اضافه می کند . رنگ ‌های خاکستری براق و چراغ ‌های بالای سر منطبق به کل منطقه ظاهری متمایز می‌ دهد .

2 . طراحی داخلی آشپزخانه باز :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

طراحی داخلی آشپزخانه اپن

این آشپزخانه امروزی دارای کارهای چوبی در عناصر کار آشپزخانه با یک هواگیر و کابینت های نصب شده است که فضا را حفظ می کند . قسمت نشیمن با روکش چوبی مطابقت دارد . چراغ ‌های آویز تزئینی در عین حال که نور عالی را ارائه می ‌دهند ، زیبایی چشمگیری به فضای آشپزخانه می ‌بخشد . مبلمان شیک ، فرش ‌های مجلل ، و درب های شیشه ‌ای کشویی که به محوطه باغ باز می ‌شوند ، ظاهر دنج آشپزخانه را تکمیل می ‌کنند .

3 . طراحی آشپزخانه باز برای خانه های کوچک :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

طراحی آشپزخانه اپن برای خانه های کوچک

یکی از اهداف اولیه این چیدمان ، استفاده حداکثری از فضای محدود موجود بود . کابینت ‌های ذخیره‌ سازی دیواری این هدف را به طور موثر انجام می ‌دهند . فضای جدا کننده بین آشپزخانه و بقیه خانه به عنوان یک بار ناهار خوری نیز دو برابر می شود . صندلی های بار شیک با پیشخوان آشپزخانه مطابقت دارد در حالی که دکوراسیون با رنگ اتاق نشیمن مطابقت دارد و حس منسجمی ایجاد می کند . پنجره های بزرگ شیک که نور طبیعی را وارد می کنند ایده ای است که ارزش این ایده آشپزخانه باز را دارد .

4 . طراحی آشپزخانه باز L شکل :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

طراحی آشپزخانه اپن L شکل

ما مفاهیم آشپزخانه اپن را دوست داریم که به طور یکپارچه با بقیه خانه مانند این طرح ترکیب می شوند . طراحی L شکل با مفهوم یکپارچگی در ذخیره سازی و لوازم خانگی ، آن را کاربردی و منظم می کند . بهتر از هر چیزی ، همه لوازم ضروری آشپزخانه با کمترین زحمتی در دکور پنهان می شوند و این چیزی است که این ایده را متمایز می کند . پایه تیره دکور و چراغ های پروژکتور سقفی به آشپزخانه ظاهری براق ، مدرن و شیک می بخشد .

5 . طراحی آشپزخانه اپن U Shape :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

آشپزخانه روباز U شکل

این آشپزخانه کوچک به شکل U بسیار روشن و جذاب است و به طور یکپارچه در قسمت نشیمن مرکزی ترکیب می شود . شاید کوچک به نظر برسد اما تمام عناصر کاربردی موجود در آشپزخانه ‌های بزرگ مانند دستگاه هواگیر ، فضای ذخیره ‌سازی ، دو سینک و غیره را در خود دارد . پالت رنگ این محیط با رنگ بقیه خانه مطابقت دارد و ظاهری جذاب به چیدمان بخشیده است .

6 . طراحی ورودی آشپزخانه باز :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

شما کاملاً عاشق این مفهوم آشپزخانه ورودی باز خواهید شد که با طراحی و پالت رنگی هدایت می شود . روکش چوبی در آشپزخانه از رنگ روشن تری برخوردار است و از بقیه قسمت های نشیمن و ورودی با پوشش چوبی تیره تر متفاوت شده است . ورودی تضاد کمی با فضای ناهار خوری ایجاد می کند و همچنین با کابینت های ذخیره سازی داخلی ، کاربردی تر به نظر می رسد . تابلوهای آثار هنری بالایی در ورودی چشم نواز هستند و ظاهری عجیب و جالب دارند .

7 .  طراحی آشپزخانه اپن تجاری :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

طراحی آشپزخانه باز تجاری

در اینجا طراح از یک پالت تک رنگ استفاده کرده است تا بدون زحمت آشپزخانه را با بقیه قسمت های خانه هماهنگ کند . روکش چوب تیره ، شیک و جذاب به نظر می رسد ، و لوازم آشپزخانه همگی با کارهای چوبی ترکیب می شوند . چراغ ‌های آویز و کف ‌پوش‌ های سبک‌ تر کمی تضاد با این مفهوم ایجاد می ‌کنند و زیبایی ‌شناسی کلی مکان را بهبود می ‌بخشند . ناهارخوری شیک ظاهری بسیار مدرن به آشپزخانه می دهد .

8 . آشپزخانه باز امروزی :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

آشپزخانه باز امروزی

جزئیات آراسته این آشپزخانه در سراسر خانه روان است و نکته ای است که باید به آن توجه کرد . طرح گرانیت موزاییکی از منطقه پخت و پز تا جزیره مرکزی و ناهارخوری گسترش می یابد و باعث می شود فضا بیشتر از آنچه که هست تقویت شود . صندلی ‌های همسان و چراغ ‌های بالای سر ، منظره این فضای مدرن و شهری را تکمیل می‌ کنند . بهترین بخش فضای ذخیره سازی اضافی و عملکرد بهبود یافته این مفهوم آشپزخانه است .

9 . آشپزخانه اپن سیاه و سفید :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

این آشپزخانه ثابت می کند که شما نیازی به اختصاص فضای خیلی بزرگ برای منطقه آشپزخانه ندارید . در اینجا ، آشپزخانه در گوشه ای دنج از خانه قرار می گیرد و با فضای ناهار خوری و یخچالی که به خوبی در گوشه آن قرار می گیرد ، مشخص می شود . این ایده عالی است زیرا آشپز می تواند در حین کار در آشپزخانه با خانواده و مهمانان صحبت کند . ناهارخوری بزرگ ارائه شده نیز یک محیط معمولی را برای مهمانان ایجاد می کند تا با وجود اینکه فضا محدود است ، بتوانند به راحتی ارتباط خود را حفظ کنند . رنگ خاکستری صندلی ها به زیبایی با سفیدی آشپزخانه تضاد دارد و ظاهری شیک به آن می بخشد .

10 . رنگ بندی متفاوت آشپزخانه اپن :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

اگر فضای آشپزخانه کوچکی دارید ، پس به فکر ساختن آشپزخانه در کنار دیوارها باشید . در اینجا ، طرح پیشخوان در امتداد دیوارها قرار دارد و جزیره مرکزی به عنوان جدا کننده و همچنین یک چیدمان معمولی برای نشستن عمل می کند . کابینت ‌های ذخیره ‌سازی دیواری باعث صرفه‌ جویی در فضا می ‌شوند و پنجره ‌های امتداد یک دیوار نور طبیعی را وارد می‌ کنند که کل محیط را روشن می‌ کند . پوشش چوبی به طور طبیعی به قسمت نشیمن مرکزی جریان می یابد و آشپزخانه را بدون زحمت با بقیه خانه هماهنگ می کند .

11 . ایده های آشپزخانه اپن سفید :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

این آشپزخانه سفید روشن با نشیمن ، انبار و میز آن که همه به رنگ سفید مرمری ساخته شده است ، جذابیت می بخشد . قفسه های باز و هود وسیع به همراه چراغ های لوستر همگی کامل کننده دکوراسیون هستند . درب چوبی تیره و اجاق گاز آبی کمی تضاد به آشپزخانه سفید می دهد و آن را شیک می کند و به آن جلا می دهد .

12 . طراحی مبلمان آشپزخانه اپن :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

این مفهوم آشپزخانه اپن مدرن نور و رنگ را به خوبی به نمایش می گذارد . رنگ ‌های خنثی در سرتاسر عناصر آشپزخانه به کابینت‌ های ذخیره‌ سازی رنگ آبی – سبز برجسته ای می ‌دهد . چراغ های شیشه ای بالای سر و قفسه های باز به فضای ناهار خوری زرق و برق می بخشد . الگوی مختلف کفپوش ، فضای آشپزخانه را مشخص می کند . صندلی های بار شیک به آشپزخانه ظرافت می بخشد و بین نشیمن و فضای نشیمن فاصله می اندازد .

13 . طرح های آشپزخانه باز بزرگ :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

طرح های آشپزخانه اپن بزرگ

این آشپزخانه باز نفیس یک تغییر بی انتها در سبک برای آشپزخانه است . لوازم آشپزخانه بدون زحمت در فضای آشپزخانه سفید پنهان می شوند ، در حالی که کانتر جزیره مرکزی به عنوان یک منطقه نشیمن معمولی با دسترسی به فضای ذخیره سازی اضافی نیز عمل می کند . فضای بزرگ آشپزخانه شامل یک میز ناهار خوری بزرگ است که برای پذیرایی از مهمانان شما دوستانه تر می شود . چراغ های آویز جلوه ای فوق العاده و رویایی به کل مکان می بخشد . دکور با بقیه خانه ادغام می شود و همچنین به راحتی قابل دسترسی است .

14 . طرح های آشپزخانه نیمه باز :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

طراحی آشپزخانه نیمه باز

این تم رنگی آشپزخانه نیمه باز ، سفید با پایه های چوب تیره با رنگ ‌های متفاوت و خاص است . با یک جزیره مرکزی و یک منطقه ناهار خوری شیک ، فوق العاده دوست داشتنی و مد روز به نظر می رسد . کفپوش کنتراست را با رنگ های چوبی روشن تر به چیدمان اضافه می کند . پنجره‌ های شیشه ‌ای رنگی و قطعات نمایشی قرمز ، جسارت را به این ناحیه می ‌افزایند و ظاهری شیک به منطقه می ‌بخشند . تطبیق وسایل روشنایی و چهارپایه های چوبی با پایه های تیره ، حال و هوای شیک و جذابی به آشپزخانه می بخشد .

15 . طراحی رنگ آشپزخانه اپن :

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی
مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی

این یک چیدمان آشپزخانه اپن شیک ، براق و نفیس است . در این طرح کابینت های آبی کم رنگ فضای اتاق ها را جادار و دلپذیر می کند . صندلی ‌های رنگ بندی اسطوخودوس و آبی تیره به فضا ابعاد و رنگ‌ آمیزی می ‌بخشند . یک جزیره بزرگ در آشپزخانه می تواند چند منظوره باشد . لامپ ‌های آویز و پرحجم به اندازه دیگر لوازم آشپزخانه شیک و مدرن به نظر می رسد که شما می خواهید .

ایده های دکوراسیون آشپزخانه اپن :

    مطمئن شوید که دکوراسیون شما خیلی از حالت عادی منحرف نمی شود و کل فضا را به عنوان یک کل هماهنگ گرد هم می آورد .

    از طرح‌ های سرگرم ‌کننده و امروزیی لذت ببرید که تمام ظاهر آشپزخانه را به زیبایی جلوه می ‌دهد .

    اطمینان حاصل کنید که دکوراسیون آشپزخانه با سایر قسمت های خانه منسجم است .

    مبلمان مورد استفاده باید کاربردی و از نظر فضا نیز کارآمد باشد .

    سعی کنید به جای فضای کار ، چشم را به قسمت غذاخوری در آشپزخانه که در آن از مهمانان پذیرایی می کنید ، معطوف کنید . در حین تزئین ، این نظریه را در ذهن خود نگه دارید .

    اشپزخانه را ساده نگه دارید و آن ناحیه را زیاد شلوغ نکنید . آن را صاف و قابل دسترس نگه دارید .

ایده های بازسازی آشپزخانه اپن :

    ابتدا نیازهای خود را اولویت بندی کنید و لیستی از آنچه نیاز دارید تهیه کنید .

    همه چیز را از محل نشستن و فضای ذخیره سازی گرفته تا نور و دکور برنامه ریزی کنید .

    سعی کنید تمام لوازم آشپزخانه را ارتقا دهید و سخت افزار خود را نیز ارتقا دهید .

    برای اینکه فضا را شیک و مد روز نگه دارید ، رنگ به آن اضافه کنید .

    برای صرفه جویی در وقت و هزینه ، میز و مبلمان بادوام را انتخاب کنید .

    کف و سقف مناسب را انتخاب کنید . آنها باید مکمل یکدیگر و بقیه قسمت های نشیمن نیز باشند .

    خلاقیت و شخصیت خود را به این مفهوم تزریق کنید تا کمی از شخصی سازی اضافه کنید .

    برای پذیرایی از مهمانان خود ، گزینه های ذخیره سازی و فضای کافی برای نشستن ایجاد کنید .

یکی به درستی گفت آشپزخانه قلب خانه است . روش های مختلفی برای طراحی آشپزخانه وجود دارد ، اما یکی از بهترین راه ها ساخت آشپزخانه باز است . آیا با استفاده از نکات ذکر شده در بالا ، آشپزخانه خود را به چیدمان آشپزخانه باز تغییر می دهید ؟

نویسنده : فیروزه پاکزاد

#چوب #کانتر #کابینت # آشپزخانه


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us