10 طراحی مدرن آشپزخانه U شکل با تصاویر در سال 2022

آیا به دنبال راهی برای بازسازی آشپزخانه قدیمی خود یا ساختن یک آشپزخانه جدید هستید ؟ طراحی آشپزخانه U شکل یکی از چیدمان های محبوبی است که نه تنها فضای کافی برای نگهداری لوازم را در اختیار شما قرار می دهد و گزینه ای کاملاً فکر شده است  بلکه چندین طرح در این شکل از طراحی آشپزخانه موجود است که در این مقاله بیشتر مورد بحث قرار گرفته می گیرد .

 در ادامه با یک گالری چشمگیر از طرح های آشپزخانه U شکل آشنا خواهید شد که می توانید برای استفاده حداکثری از فضا در خانه خود بگنجانید .

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

جدیدترین طراحی های آشپزخانه U شکل :

در اینجا فهرستی از طرح های آشپزخانه ساده و مدرن U شکل وجود دارد که می توانید در خانه خود بگنجانید .

1 . طراحی آشپزخانه مدولار U شکل :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

اگر می خواهید آشپزخانه شما مکانی مدرن و انعطاف پذیر باشد ، این طراحی آشپزخانه مدولار U شکل گزینه مناسبی برای شما خواهد بود . ترکیب ظریف کابینت های سفید و سبز دریایی وقتی با پالت رنگ سفید اتاق جفت شود زیبا به نظر می رسد . سهولت سفارشی ‌سازی ، این طرح را به یکی از رایج ‌ترین طرح‌ های آشپزخانه در بسیاری از خانه ‌ها تبدیل می ‌کند .

 2 . طرح های آشپزخانه کوچک U شکل :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

بسیاری از خانه ها در کلان شهرها دارای فضاهای شلوغ هستند و بنابراین برای دستیابی به عملکرد و زیبایی باید خلاق باشیم . اگر فضای کمی دارید ، این طراحی آشپزخانه کوچک U شکل می تواند نجات دهنده باشد . کابینت های کاملا سفید دور تا دور به شما فضای کافی را برای نگهداری تمام لوازم خود می دهد و فضای کوچکی را با ظاهری زیبا فراهم می کند . رنگ های خاکستری دیوار این فضا همه عناصر دیگر را به زیبایی به هم گره می زند .

3 . آشپزخانه U شکل با  کانتر جزیره :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

این آشپزخانه همه کاره U شکل ، همان طور که از نامش پیداست ، دارای کابینت ها و وسایل در سه طرف دیوار با پیشخوان جزیره ای در مرکز است . ویژگی این طراحی این است که فضایی مجزا و دور از دیوارهای آشپزخانه برای مصارف آشپزی در اختیار شما قرار می دهد . این نوع طراحی برای مناطق بزرگ مناسب است زیرا شامل یک الگوی پیچیده است . تم تماماً سفید فضا آن را شیک و زیبا جلوه می دهد .

4 . آشپزخانه U شکل با شبه جزیره :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

اگر فضای قابل توجهی برای کار دارید ، آشپزخانه U شکل با شبه جزیره می تواند انتخابی عالی باشد . این طراحی بسیار منعطف است و بین آشپزخانه و ناهارخوری یک جداکننده ایجاد می کند و برای بسیاری از افراد بسیار جذاب است . رنگ های سفید و خاکستری در این اتاق ظاهری خنثی و در عین حال درجه یک به آن بخشیده است . این یکی از طرح های استانداردی است که توسط افرادی که فضای آشپزخانه وسیعی دارند انتخاب می شود .

5 . آشپزخانه روباز U شکل :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

آشپزخانه باز U شکل ، مفهومی است که هیچ مانعی برای ایجاد فضایی بی زمان ندارد . برخلاف دیوارهایی که معمولاً در خانه ‌های معمولی می ‌یابیم ، این چیدمان باز شامل اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری به طور کلی است . این یکی از روش های عملی برای زندگی است که به فضا ظاهری فوق العاده براق می دهد . این یک گزینه عالی برای یک خانواده مدرن است که محیطی فراگیر ایجاد می کند .

6 . آشپزخانه مدرن U شکل :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

ترکیبی از طراحی مدرن با زیبایی مینیمالیسم یکی از بهترین طراحی های آشپزخانه امروزی به شکل u است . کفپوش چوبی کابینت مسطح را بالا می برد و حسی متمایز به منطقه ایجاد می کند . طرح‌ های رنگی پیچیده با سایر عناصر اتاق ترکیب می ‌شود و آشپزخانه مدرن U شکل را به انتخابی رایج در بسیاری از خانواده‌ ها تبدیل می ‌کند .

7 . آشپزخانه قرمز U شکل :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

اگر اهل رنگ‌ های روشن هستید ، قرمز یک انتخاب عالی است . این آشپزخانه قرمز U شکل نماد اشتیاق شما به فضا است و آن را سرزنده نشان می دهد . تضاد کابینت‌ های دیواری قرمز در مقابل کابینت ‌های کف سفید ، کارایی را می ‌افزاید و شکل آشپزخانه فضای کافی را برای کف ایجاد می ‌کند .

8 . آشپزخانه خاکستری U شکل :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

رنگ خاکستری یکی از رنگ های برجسته ای است که در بسیاری از خانه ها برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود . سایه های مختلف خاکستری در این آشپزخانه کوچک همه عناصر را به زیبایی گره می زند و فضایی خنثی ایجاد می کند . این طرح خاکستری U شکل یک انتخاب عالی برای افرادی است که می خواهند عملکردی همراه با سبک ظریف داشته باشند .

9 . آشپزخانه مزرعه U شکل :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

اگر به دنبال طرح ‌های ‌پیچیده و جادار برای فضای آشپزی خود هستید ، آشپزخانه روستیک u شکل انتخاب نهایی است . دیوارهای سفید با کف ‌پوش‌ های خاکستری طرح ‌دار با تمرکز بر مواد طبیعی موجود در فضا می ‌تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد و می‌تواند پذیرای اجتماعات بسیاری باشد . این طرح ترکیبی از سبک آشپزخانه باز با راحتی سبک جزیره ای است .

 10 . ایده های آشپزخانه U شکل سفید :

آشپزخانه U شکل
آشپزخانه U شکل

رنگ سفید رنگی جاودانه است که برای طیف وسیعی از مردم جذابیت دارد . هنگامی که عملکرد طراحی آشپزخانه u شکل را با رنگ سفید ترکیب می کنید ، ظاهری باکلاس برای خانه ایجاد می کند . کابینت های دیواری خاکستری روشن با پالت رنگ اتاق ترکیب می شود و در عین حال به طور مستقل خودنمایی می کند . فضای آشپزخانه با فضای استراحت ترکیب شده است که به شما حس فضای باز را می دهد .

اگر برنامه ای برای ساخت یا بازسازی فضای آشپزخانه خود دارید ، این مقاله فهرستی از بهترین طرح های آشپزخانه U شکل را به شما ارائه می دهد که می توانید برای آشپزخانه رویاهای خود در خانه خود بگنجانید . فضای ساده را به یک منطقه کاربردی و زیبا تبدیل کنید . فراموش نکنید که به ما بگویید چگونه این مقاله به شما در انتخاب درست کمک کرده است !

نویسنده : فیروزه پاکزاد

#آشپزخانه #چوب #کابینت #رویا

منبع :

https://stylesatlife.com/articles/u-shaped-kitchen-designs/


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us