خانه » Blog » دکوراسیون » دکوراسیون آشپزخانه » ترند آشپزخانه در سال 2022 چگونه است؟

ترند آشپزخانه 2022

آشپزخانه همیشه یک اتاق جدایی ناپذیر در خانه های ما بوده است. اکنون این موضوع نمی تواند بیشتر از این درست باشد: که پس از گذراندن بیشتر دو سال گذشته در خانه – و درست کردن صبحانه، ناهار و شام در آنجا – ما قدردان مراکز آشپزی خود هستیم . از آنجایی که این فضاها قلب خانه های ما هستند، برای کمک به ایجاد فضایی که شایسته باشد ؛ اهمیت به آن بسیار ضروری است، از چندین طراح و متخصص خانه در مورد ترند های برتر آشپزخانه سوال کردیم.آنها فکر می کنند در سال 2022 اتفاقات بزرگی می افتد . همانطور که گفته می شود، زیبایی در چشم بیننده است، بنابراین مهم است که آشپزخانه خود را با سلیقه شخصی خود تزئین کنید. با این حال، درک آخرین گرایش‌ها ، در دنیای طراحی می‌تواند بینش کافی را در مورد بهترین روش برای تازه‌سازی فضای شما ارائه دهد. خوشبختانه، این مدها مورد تایید طراحان، طیف وسیعی از کابینت‌های غنی تا لوازم جانبی مناسب را در بر می‌گیرد، که به این معنی است که مطمئناً یک ایده فعلی پیدا خواهید کرد که با زیبایی‌شناسی و بودجه شما صحبت می‌کند.

10 ترند برتر کابینت آشپزخانه 2023


ویدئو طراحی داخلی , 100 ترند جدید طراحی آشپزخانه 2022


طراحی آشپزخانه در سال 2022
طراحی آشپزخانه در سال 2022

کابینت های رنگدانه دار

خداحافظ، آشپزخانه های تمام سفید . به گفته کریستوفر پیکوک ، مالک و مدیر عامل شرکت کابینه همنام خود در سانفرانسیسکو، سال 2022 یک پالت کاملاً جدید را به وجود خواهد آورد. او می‌گوید: «چه کابینت‌های سفارشی یا طراحی یک فضای نشیمن کامل، رنگ‌های خنثی همراه با رنگ‌های قوی، مانند سبز تیره، قرمز پررنگ و آبی، برای اکثر افراد همچنان یک طرح رنگی مورد استفاده خواهد بود.» برای رنگ آمیزی مجدد تمام کابینت های خود آماده نیستید؟ طاووس سازش کامل را دارد. “بسیاری از مشتریان ما هنوز هم به طور کلی رنگ های خنثی کابینت را انتخاب می کنند، اما برای کابینت جزیره ای خود یا در انباری خود ریسک رنگ را می پذیرند .او توصیه می کند. “این به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بیشتر فضای خود را بسیار آرام و آرام نگه دارند، در حالی که به طور همزمان یک عنصر رنگی قوی را برای کمی علاقه معرفی می کنند.”

طراحی آشپزخانه در سال 2022
طراحی آشپزخانه در سال 2022

مواد جدید

اگر هوس یک رنگ پررنگ ندارید، همیشه می‌توانید یک بیانیه با مقداری بافت بیان کنید. سوزانا سیمونپیتری، مالک و مدیر خلاق شرکت Chango، می‌گوید: «من شخصاً عاشق استفاده از رنگ‌های چوبی (مانند بلوط روشن) در آشپزخانه‌ها و همچنین استفاده کمتر از یراق و سخت‌افزار هستم . او خاطرنشان می کند که درهای صفحه تخت اغلب یکپارچه می شوند (آنها با حساسیت سنتی تر صحبت می کنند) سنگ های جدید مانند تراورتن و کوارتزیت در بالا هستند. Simonpietri می‌گوید: این ارتقاهای پیچیده معمولاً ساده هستند – اضافه کردن بافت جدید آنقدرها هم که به نظر می‌رسد کار بزرگی نیست. “تعویض کانترهانسبتا آسان است و در یک فضای کوچک بسیار پرهزینه نیست.» او می گوید: «من اخیراً در آشپزخانه خودم، کابینت هایم را به رنگ خاکستری مایل به کمرنگ رنگ کردم و رویه تراورتن زیبایی به آن اضافه کردم.

طراحی آشپزخانه در سال 2022
طراحی آشپزخانه در سال 2022

فرهای تازه

اگر می خواهید آشپزخانه خود را مستقیماً به سال 2022 بیاورید، ممکن است بخواهید یکی از با ارزش ترین لوازم خود را به روز کنید: محدوده اجاق گاز شما . امیلی هندرسون، طراح و صاحب سبک می گوید: «در حال حاضر، محدوده های القایی یک موضوع داغ است. من در واقع در خانه جدیدم یکی را می‌گذارم، اما آنها را در نمایش‌های خانگی بیشتر و بیشتری می‌بینم، که بسیار عالی است. از اینکه می‌بینم صنعت طراحی به این سمت می‌رود بسیار خوشحالم.» به عنوان یک جایگزین الکتریکی برای محدوده های معمولی گاز، پخت القایی یک گزینه مطمئن تر در نظر گرفته می شود که باعث آلودگی هوا کمتر می شود. مسلماً، ارتقاء محدوده اجاق گاز شما پرهزینه است – به خصوص اگر به سبک القایی توجه داشته باشید. با این حال، اگر با بودجه سخاوتمندانه کار می کنید،

طراحی آشپزخانه در سال 2022
طراحی آشپزخانه در سال 2022

درمان های کاشی کاری

هرگز قدرت کاشی های استراتژیک قرار داده شده را دست کم نگیرید. برای سال‌ها، کاشی به یک هدف کاملاً سودمند خدمت کرده است. لایه ای که به راحتی تمیز می شود که می تواند دیوارهای شما را از نشت و پاشش محافظت کند. با این حال، هندرسون معتقد است سال 2022 سالی است که این رسانه جلو و مرکز خواهد بود. مکانی غیرمنتظره برای درمان کاشی؟ گیر کردن پنجره شما او توضیح می‌دهد: «در جستجوی الهام برای آشپزخانه‌ام، متوجه شدم که کاشی‌کاری‌های پنجره‌ای وجود دارد و فکر نمی‌کنم این یک اتفاق باشد. “این بسیار زیبا، ساده و آسان برای تمیز کردن است – همه چیز برای من در نحوه طراحی من است.” با شکل‌ها، رنگ‌ها و سبک‌های بسیار زیادی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، ساکنان مطمئناً می‌توانند به این طراحی جدید و جدید، خاصیت شخصی‌سازی کنند. با این حال، اولویت دادن به کیفیت بیش از هر چیز مهم است. هندرسون می گوید: “مطمئن شوید که بهترین محصول را برای خانه منحصر به فرد خود دریافت می کنید.” “نکن”

طراحی آشپزخانه در سال 2022
طراحی آشپزخانه در سال 2022

جزئیات، جزئیات

رنگ‌های پشتی، رنگ‌های کابینت و مواد روی میز ممکن است آشپزخانه شما را به سرعت متحول کنند، اما این کارهای تکمیلی کوچک‌تر هستند که می‌توانند فضای شما را خاص‌تر کنند. برای طراح بریگان جین ، این به معنای توجه دقیق به محل اتصال غذاساز یا آرام پز است. او توضیح می‌دهد: «من فکر می‌کنم مشتریان به جزئیات [آشپزخانه‌هایی] که دوباره طراحی می‌کنند توجه بیشتری می‌کنند. «عناصری که به‌عنوان لهجه‌های تأثیرگذار عمل می‌کنند، مانند صفحات دیواری طراحان Legrandبه جای بازی در پس‌زمینه، نقش بیشتری را به عهده بگیرید.” برای یکپارچه کردن ظاهر و ایجاد آشپزخانه ای گرم و دلپذیر، جین شما را تشویق می کند که این جزئیات تکمیلی را خنثی نگه دارید. بعداً، این کار را با حوله های ظرفشویی یا ظروف غذاخوری پر جنب و جوش انجام دهید.


مطالب مرتبط با موضوع ایده آشپزخانه چوبی :

WhatsApp us