آشپزخانه های زیبا با ویژگی های تیره

دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره
دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره

یک آشپزخانه لوکس باید مد روز ، شیک و منحصر به فرد باشد . داشتن آشپزخانه تماماً سفید برای سال ‌ها مورد استفاده قرار می ‌گرفت ، اما اکنون طراحان پایه ‌های تیره ‌تر را در ویژگی ‌های آشپزخانه مانند کابینت ‌ها یا قسمت پشتی بیشتر اعمال می‌ کنند . کابینت های تیره آشپزخانه زیبایی جذاب و چشمگیری ایجاد می کند که می تواند تقریباً با هر سبک طراحی آشپزخانه به زیبایی عمل کند . اگرچه مشکی ممکن است دراماتیک به نظر برسد ، اما ” رفتن به سمت رنگ های تیره ” آنقدرها هم که به نظر می رسد ترسناک نیست .

راه‌ های آسان و ساده زیادی برای وارد کردن رنگ ‌های سیاه و سایر رنگ ‌های تیره به پالت رنگی خانه و آشپزخانه شما وجود دارد .

استفاده از ویژگی های تیره در خانه شما مزایای زیادی دارد . برای شروع ، پایه ‌های تیره ، فضایی مدرن و دنج را اضافه می ‌کنند و سبک خانه شما را تقویت می ‌کنند . آن ‌ها همچنین با ویژگی‌ های سبک ‌تر که در اکثر آشپزخانه ‌ها مرسوم است ، تضاد خوبی دارند ، که می ‌توان از آنها برای جلب نظر بازدیدکنندگان به هر ویژگی که می ‌خواهید برجسته کنید ، استفاده کرد . با این حال رنگ‌ های تیره نیز هرگونه نشانه ‌ای از ساییدگی را پنهان می ‌کنند ، که همیشه یک مزیت در آشپزخانه است .

کلید طراحی آشپزخانه شما بر اساس ویژگی های تیره ، ایجاد تعادل مناسب بین عناصر تیره و روشن است . با توجه مناسب به جزئیات ، می توانید فضای آشپزخانه ای پیچیده و در عین حال راحت ایجاد کنید . در ادامه خانه‌ های باشکوه ای را می بینید که این تعادل را ایجاد کرده ‌اند و فضاهای زیبایی را ایجاد کرده ‌اند که هر سرآشپزی در آن احساس راحتی می کند . از سنگ مرمر تیره گرفته تا جنگل‌ های عمیق ، این خانه‌ ها واقعاً از این روند رو به رشد طراحی بهره می ‌برند تا خود را خاص‌ تر کنند . .

خانه رویایی کویر

دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره
دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره

این شاهکار امروزی واقع در توسان ، آریزونا ، دارای 360 منظره از صحرای خیره کننده و کوه های فریبنده است . این خانه با دو سوئیت مهمان ، برای سرگرمی و لذت عالی است . این طراحی آشپزخانه واقعا از چوب های تیره و سنگ مرمر بهره می برد . این جزیره با کابینت ‌های تیره ، چهارپایه‌ های سفید و میز گرانیتی هیجان ‌انگیز خودنمایی می ‌کند . در مقابل پنجره های کف تا سقف قرار گرفته است ، این امر یک فضای لوکس مدرن هم در آشپزخانه و هم در اتاق غذاخوری ایجاد می کند .

مفهوم کانتر باز مدرن

دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره
دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره

این خانه ایده‌ آل که در نیکولز هیلز ، مکانی ایده ‌آل در اوکلاهاما واقع شده است ، با تزئینات فوق ‌العاده ‌ای کامل شده است . از مناظر خیره کننده پارک های اطراف می توانید لذت ببرید . این آشپزخانه بر روی کابینت های چوبی تیره که با دیوارهای داخلی سفید جدا شده اند تمرکز دارد . پرداخت روی چوب سایه های زیادی را به نمایش می گذارد و بقیه قسمت های داخلی را به خوبی تحسین می کند . چوب به کار رفته در کابینت آشپزخانه نیز با سایه استفاده شده در سایر ویژگی های خانه ، مانند راه پله و قفسه بندی در فضای نشیمن ، مطابقت دارد و حس و ظاهری ثابت را در سراسر ایجاد می کند .

پنت هاوس پانوراما

دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره
دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره

قرار دادن ویژگی های تیره ظریف است اما قطعا در این ویژگی Carlsbad موثر است . روکش‌ های گرانیتی مشکی آشپزخانه با چراغ‌ ها و صندلی ‌ها مطابقت دارد و کل آشپزخانه را به هم نزدیک می ‌کند . این طراحی آشپزخانه همچنین با داشتن یک صفحه آبشاری ، فضا را باز می کند و در عین حال براق باقی می ماند . این پنت هاوس کالیفرنیا نمونه کاملی از این است که چگونه می توانید به راحتی ویژگی های تیره را برای زیباتر کردن فضای خود بگنجانید . علاوه بر این ، مناظر عالی و نزدیکی به ساحل معروف کارلزباد را ارائه می دهد . این خانه با ارائه حداکثر حریم خصوصی ، برای هر کسی که به دنبال یک پناهگاه مدرن برای زندگی در ساحل است ، ایده آل است .

شاهکار امروزی

دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره
دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره

این عمارت امروزی در پارک سیتی ، یوتا دارای ویژگی ‌های تیره در کل ملک است ، اما تأثیر آن در آشپزخانه باورنکردنی سرآشپز بسیار مسحورکننده است . کابینت خاکستری تیره در این آشپزخانه به جای استفاده از میزهای مشکی مانند اکثر خواص با ویژگی های آشپزخانه تیره ، تضاد زیبایی با میزهای روشن دارد . همراه با سقف‌های سفید روشن ، چشم‌ های شما از طریق پنجره‌ های کف تا سقف به چشم ‌انداز باورنکردنی پارک سیتی کشیده شده است .

لوکس در خیابان پارک

دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره
دکوراسیون آشپزخانه رنگ تیره

از مناظر زیبای این آپارتمان مجلل در نیویورک لذت ببرید . این خانه خیره ‌کننده که هنوز هم با آشپزخانه سنتی و سفید روشن هماهنگ است ، از ویژگی ‌های تیره ظریف در میزهای خود بهره می‌ برد تا به آن شعله ‌ای بی‌ نظیر ببخشد . پایه ‌های تیره در این آشپزخانه شامل کف‌ های چوبی سخت ، میزهای مرمری آشپزخانه و بالای بار مشرف به منهتن است . بدون کفپوش ‌ها و پیش‌ خوان ‌های چوبی تیره ، در این آشپزخانه بکر ، یک جرقه خاص وجود ندارد .

نویسنده : فیروزه پاکزاد

گلمات کلیدی : آشپزخانه های چوبی تیره ، آشپزخانه های چوبی ، طراحی آشپزخانه های لوکس

منبع :  www.evrealestate.com

گالری عکس کابینت تیره :


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us