خانه » Blog » دانش » تکنولوژی » ماشین » خاص و منحصر به فرد ، جشن ساخت خودرو

ماشین خاص و منحصر به فرد ، جشن ساخت

جشن تولد خاص برای خودرویی منحصربفرد
خودروی خاص و منحصر به فرد

تکنولوژی ، ماشین منحصر به فرد ، خودروی خاص

این خودروی سه چرخ توسط مهندسان و طراحان شرکت Campagna Motors ارایه شده و به نظر می‌رسد بهترین ابتکارعمل برای برگزاری جشن ۲۰ سالگی خودروی T-REX باشد.
استفاده از فیبر کربنی در ساخت بخشی از قطعات این خودرو از جمله مهمترین نوآوری‌های صورت گرفته در جدیدترین نسخه این خودروی ۲۰ ساله به شمار می‌آید . مهندسان پروژه از آلومینیوم سیاه در ساخت چرخ‌های این خودروی خاص استفاده کرده‌اند تا زیبایی ظاهری آن دوچندان شود. ادامه این روند به فضای داخل خودرو نیز کشیده شده، جایی که از چرم مرغوب خاکستری در ساخت صندلی ها استفاده شده است. از این چرم برای تهیه پوشش خاص روکش فرمان خودرو نیز استفاده شده تا رانندگی با آن T-REX لذت‌بخش تر از آنچه که تصور می‌شود صورت گیرد.

موتور این خودرو ساخت شرکت آلمانی BMW و از نوع ۶ سیلندر است که ۱۶۰ اسب بخار قدرت دارد. شرکت سازنده مدعی است که از بهترین و موثرترین سیستم ترمزی جهان در این خودروی خاص بهره برده است‌.

قرار است تنها ۲۰ دستگاه از این خودرو ساخته شود که هر یک شماره سریال خاص خود را دارد. T-REX با قیمتی درحدود ۷۰ هزار دلار به فروش می‌رسد.

 

خودروی خاص و منحصر به فرد
خودروی خاص
خاص خاص و منحصر به فرد ، جشن ساخت خاص و منحصر به فرد آنتیک ، ویژه ، خاص و منحصر به فرد ، خاص و منحصر به فرد آنتیک ، ویژه ، خاص و منحصر به فرد ویژه ، خاص خاص و منحصر به فرد خاص و منحصر به فرد
گرداوری گروه فن و هنر ایران زمین
 

مطالب مرتبط با موضوع ماشین :

WhatsApp us