ایده هایی برای ساخت کمد دیواری

کمد دیواری‌ ها یکی از وسایل بسیار کاربردی در دکوراسیون داخلی هستند که به طور کلی به تجمیع یا ترکیب دو جنس مختلف چوب و ام دی اف در ساخت آن می‌پردازند. این تلفیق جنس‌ها، امکان ایجاد قطعاتی است که هم قابلیت برخورداری از زیبایی چوب طبیعی را دارند و هم دارای مقاومت بسیار بالا و عدم تحمل رطوبت و رنگ پذیری نبوده و ظاهری متفاوت و منحصر به فرد دارند.

سازنده کمد دیواری

مدل کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف
مدل کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف

استفاده از چوب در ساختار کمد‌های دیواری، زیبایی صاف و درخشان را به این قطعات می‌بخشد. چوب طبیعی در مقایسه با جنس‌های دیگر، دارای دوام و استحکام بالاتری است و به راحتی فرم می‌گیرد. همچنین چوب دارای آبسردگی و پختگی طبیعی است، بنابراین می‌تواند در برابر تغییرات فصلی و رطوبت محیط مقاومت کند.

همچنین ام دی اف یا MDF از دیگر جنس‌هایی است که برای ساختار داخلی کمد‌های دیواری به کار گرفته می‌شود. MDF یک ماده ترکیبی است که از چوب خرده با پودر فیبر چوب تشکیل شده است. این ماده یکی از قابلیت‌های بارز آن، مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت است. بنابراین، به راحتی می‌توان از کمد دیواری ساخته شده از ام دی اف در مکان‌هایی با رطوبت بالا، همچون حمام یا آشپزخانه استفاده کرد.

تلفیق جنس‌های چوب و ام دی اف در ساخت کمد دیواری، علاوه بر امکان استفاده بهینه از ویژگی‌های هر کدام از این دو جنس، ایجاد ظاهری منحصر به فرد هم دارد. با استفاده از چوب در بخش‌های مشخصی از کمد می‌توان ظاهری گرم و طبیعی برای کمد ایجاد کرد، در حالی که استفاده از ام دی اف در بخش‌های دیگر آن، مانند درب‌ها یا بخش‌های پشتی، می‌تواند ظاهری متفاوت و مدرن‌تری را به کمد بخشید.

به طور کلی می‌توان گفت کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف، یک پیوند هوشمندانه از زیبایی و عملکرد است. آنها صرفه جویی در فضای موجود را در کنار افزایش ظرافت آن فراهم می‌کنند و به دکوراسیون داخلی فضای استفاده‌کننده زیبایی و شکوهی جدید می‌بخشند.

مدل کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف
مدل کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف

طراحی و ساخت کمد دیواری

مدل کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف
مدل کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف
مدل کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف
مدل کمد دیواری تلفیق چوب و ام دی اف
به کمد دیواری چه می گویید؟

کمد دیواری : کمد دیواری در اتاق خواب که در دیوار تعبیه شده است. ممکن است با پرده ها یا درهای تاشو بسته شود، که لباس ها را می توان در قفسه های بصورت تا شده نگهداری کرد. کمد لباس: کمد کوچکی که برای نگهداری لباس استفاده می شود.

کمد توکار چه نام دارد؟

کمد دیواری بهترین انتخاب برای نگهداری لباس، کفش و لوازم جانبی است. از آنجایی که این نوع کمد به تنهایی یک اتاق کامل است، بیهوده نیست که برای خیلی ها کمد رویایی محسوب می شود.

چگونه کمد دیواری را تزئین کنیم؟

طراحی کمد دیواری می تواند به سادگی رنگ آمیزی دیوار پشت کمد، آویزان کردن یک قفسه کت و یا نصب چند قفسه باشد . اگر در اتاق خواب یا راهرو خود یک دیوار خالی دارید، می توانید کمد دیواری را با یک سازمان دهنده کمد داخلی نیز ایجاد کنید.

چیدمان کمد را چگونه طراحی می کنید؟

به این فکر کنید که چه لباسی می پوشید و دوست دارید چگونه لباس بپوشید، و فضایی را طراحی کنید که به شما خدمات ارائه دهد: اقلامی که بیشترین استفاده را دارند در جلو چشم، کمتر استفاده شده در زیر، و کمترین استفاده شده در بالا . بیشتر کمدها دارای فضای ذخیره سازی بیش از حد آویزان و ذخیره سازی در قفسه یا کشو بسیار کمی هستند.

بهترین سازماندهی برای کمد دیواری چیست ؟ معرفی برترین ایده های نظم دهی کمد .

بهترین ایده های چیدمان و نظم دهی کمد لباس را از اینجا مشاهده کنید .


مطالب مرتبط با موضوع کمد دیواری :

WhatsApp us