ایده ‌های کمد دیواری اتاق خواب کودکان برای فضاهای کوچک

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

جایی که بچه ها هستند ، همیشه آشفتگی وجود دارد . به کودک خود کمک کنید تا به سبکی منظم وسایل خود را مرتب کند و به این آشفتگی پایان دهید . ایده‌ های کمد دیواری اتاق بچه ‌ها را برای فضاهای کوچک بررسی کنید . ما مطمئن هستیم که همه شما عروسک های دیزنی را در خانه‌ های خود دارید . این فرشته های کوچک قلب شما را پر از شادی ، خنده و خاطره می کنند ، اما همچنین باعث می شوند که بخواهید از شلوغی فرار کنید و در کمد پنهان شان کنید . آنهایی که بچه دارند می دانند بعد از یک قرار بازی تمیز کردن چه وظیفه ای سخت و طاقت فرسایی است . و اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید ، این کار حتی سخت تر است . این مقالۀ دیزاین ، ایده هایی برای زیبا نگه داشتن اتاق بچه ها برای فضاهای کوچک ارائه کرده است . از خواندن این مقاله پشیمان نخواهید شد پس عجله کنید و همین الان ادامه بدهید .

با این فضای ذخیره سازی اسباب بازی کودکان به بی نهایت و فراتر می رود :

همه شما فیلم اسباب بازی ها را تماشا کرده‌اید ، فیلمی موفق در سال ۱۹۹۵ که توسط والت دیزنی پیکچرز منتشر شد . این فیلم همه ما را برای لحظه ای به این باور می رساند که بعد از اینکه به رختخواب رفتیم ، اسباب بازی ها زنده می شوند و ماجراهای خاص خود را دارند . خوب شاید انجام دهند ، شاید هم نکنند ، اما جمع کردن اسباب ‌بازی ‌ها بعد از بازی امری ضروری است . این اتاق خواب کودک آنقدر ما را هیجان زده می کند که تمایل به بازی کردن در آن به ما هم سرایت می کند ! این اتاق با یک فرش رنگارنگ و یک برچسب ماشین روی یک دیوار ، مطمئنا یک میدان بازی سرگرم کننده برای کودکان شما خواهد بود . این اتاق خواب کودک مجهز به جعبه‌ های نگهداری اسباب ‌بازی ‌های بچه‌ گانه است که می ‌تواند راهی فوق ‌العاده سریع و آسان برای بچه ‌های شما باشد تا همه اسباب ‌بازی ‌های مورد علاقه ‌شان را یک جا ذخیره کنند . با پرده های چوبی و کیسه لوبیا سبز نرم ، مطمئن هستیم که فرزند شما می خواهد زمان زیادی را در این اتاق دوست داشتنی سپری کند ! کمد دیواری دو درب سه رنگ چوبی برای این اتاق عالی عمل کرده است ، کشوهای زیر راحتی کنار پنجره هم کمک بسیاری به شما می کند .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

ایده ‌های ذخیره‌ سازی اسباب‌ بازی ‌های کودکان با فضای بازی سرگرم‌ کننده در اتاقی با جعبه‌ های نگهداری اسباب ‌بازی …

میراث لگو ادامه دارد :

بگذارید لگو سنگ بنای تخیل کودک شما باشد . بله درست خواندید ! اگر کودک شما مشتاق بلوک‌ های لگو است ، پس این کمد لگو با سایه ‌های زرد فوق ‌العاده خلاقانه ، کودک شما را شگفت ‌زده خواهد کرد . از روی تجربه ، ما در کارگاه مان می ‌توانیم به طرح‌ های کمد لباس نوآورانه زیادی دسترسی داشته باشیم . وقتی کمد لباس بسیار مسحورکننده است ، هیچ بچه ای نمی خواهد وسایلش را دور بیندازد . این واحد نگهداری پنکه های سقفی  ، فضای ذخیره سازی را سرگرم کننده و بدون دردسر می کند . ما فکر می کنیم که این طرح کاملاً ارزش امتحان کردن را دارد . این ست چوبی کمد دیواری و تخت و میز تحریر زیبا و دوست داشتنی است و شما با دیدن پله های چوبی آن می توانید خلاقیت را به راحتی حس کنید و وجود جعبه های ذخیره سازی در زیر پله باز هم به ذخیره سازی کمک می کند . انتخاب نورپردازی در زیر تخت برای اتاقک مطالعه بی نظیر است .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

قسمتی از آفتاب با این ظاهر تابستانی لگو زرد ….

این رنگ اقیانوسی است .

این رنگ آسمانی است .

مطمئنم رنگ مورد بحث را حدس زده اید ! بله آبی است .

اگرچه رنگ آبی به عنوان یک انتخاب محبوب در میان پسران کوچک رتبه بندی شده است اما کلیشه های جنسیتی در طول دهه ها دستخوش تغییر شده است . این روزها هیچ جنسیت یا سنی با رنگ ها مرتبط نیست . این بدان معناست که دختران نیز تصورات خود را تغییر داده اند و با خوشحالی رنگ صورتی را انتخاب می کنند و برخی از پسرها نیز رنگ صورتی را دوست دارند . و اگر کودکی دارید که به سادگی به رنگ آبی علاقه دارد ، این گزینه ذخیره سازی کمد لباس بچه ها برای او یک انتخاب عالی است . این کمد ذخیره ‌سازی آبی لاجوردی به بچه ‌های شما اجازه می ‌دهد لباس‌ های خود را به شکلی منظم آویزان کنند . می ‌توانید کفش ‌های کودکتان را در یک قفسه پایینی نگهداری کنید و حوله‌ ها را در یک واحد بلند با قفسه‌ هایی قرار دهید که به ‌خوبی در واحد ذخیره‌ سازی ادغام شده ‌اند .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

یک واحد ذخیره سازی کودک در رنگ بندی آبی لاجوردی دوست داشتنی برای دور نگه داشتن لباس های بچه ها است . این کمد چوبی بدون درب بی شک یکی از انتخاب های روز است و پسر شما حتما آن را دوست خواهد داشت ، قسمت آویز و کشوها خیلی بدرد بخور هستند ، میز چوبی ست نیز ایده ای فوق العاده دارد .

برای بچه هایی که هوش هنری دارند :

بچه ها نوشتن را دوست دارند ، چه روی دیوار ، چه روی کمد لباس یا حتی روی زمین . آنها تقریباً با اینها مانند بوم نقاشی خود رفتار می کنند . ما یک راه حل سریع برای والدین داریم . اگر کودکی دارید که عاشق نقاشی است ، پس این ایده ذخیره ‌سازی اتاق کودک چیزی است که ارزش سرمایه‌ گذاری را دارد . این واحد ذخیره ‌سازی با خلاقیت طراحی شده است زیرا درب های آن از تخته سنگ ساخته شده است . یعنی اکنون فرزند شما می‌ تواند انرژی خود را از بین ببرد و در عین حال ممکن است کمی اتاق خود را مرتب کند .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

کمد لباس با درب های ساخته شده از تخته گچی برای خلاقیت بچه ها . داستان های قبل از خواب ، کتاب ها و قفسه ها .

با رشد بچه ها ، عادتی که والدین اغلب در آنها پرورش می دهند ، خواندن کتاب است . اگر والدینتان در دوران کودکی برای شما کتاب می خواندند ، مطمئناً مفهوم داستان های قبل از خواب را به خاطر خواهید آورد . درست قبل از اینکه به سرزمین رویایی بروید ، مادر یا پدر شما در کنار شما می نشستید یا در رختخواب می‌ خوابیدید و گرمای یک چراغ تخت ، سایه ‌ای از زمان داستان را روی دیوارتان ایجاد می ‌کرد . این مفهوم برای چندین دهه وجود داشته است . با این حال ، با تکامل طراحی داخلی ، قفسه‌ های کتاب و انبارهای کودکان اکنون به یک انتخاب محبوب تبدیل شده ‌اند . داشتن یک گزینه ذخیره سازی با قفسه کتاب همیشه یک ایده عالی است .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

یک قفسه چوبی نزدیک تخت باعث استفاده هوشمندانه از فضا می شود .

این طرح را دوست دارید ؟ آن را مال خودتان کنید .

بهشت کمال گرا کابینت نگهداری کودکان :

اگر کودک شما یک کمال گرا به دنیا آمده است و دوست دارد همه چیز را مرتب و منظم نگه دارد ، پس این کابینت نگهداری بچه ها احتمالا شما را راضی خواهد کرد . با رنگی از لطیف سفید و چوب راش ، این کمد نگهداری بچه ها مطمئناً فضایی را برای نگهداری لوازم التحریر زیبا و وسایل نمایشی کوچک فراهم می کند .  از قفسه ها می توان برای نگهداری کتاب ها و از کمدهای بالای تخت برای نگهداری وسایل تخت استفاده کرد . بهشت یک کمال گرا نیست ؟

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

فضای ذخیره سازی چوب ساحلی با رنگ ملایم این اتاق خواب کودک را به فضایی مناسب تبدیل می کند ، چرخش L شکل کمد دیواری در این طرح زیبا است ، انتخاب سه رنگ هوشمندانه است و همینطور طبقات برای اشیا تزئیناتی زیبا است ،  این همان چیزی است که ما در کارگاه در مورد ایده های ذخیره سازی اتاق کودک برای فضاهای کوچک فکر می کنیم.  شما چه فکر می کنید ؟ به ما اطلاع دهید!  

پیشنهادات خود را در بخش نظرات در زیر بنویسید .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : کمد دیواری جوبی ، کمد دیواری کودکان ، طراحی کمد چوبی کودک


مطالب مرتبط با موضوع کمد دیواری چوبی :

WhatsApp us