طرح های کمد دیواری که باید در نظر گرفته شود

حالا کمد دیواری که همیشه آرزویش را داشتید دارید ، حالا چطور می خواهید آنرا تزئین کنید ؟

اکنون زمان تزیین فضا و شخصی سازی کمد برای شما و نیازهایتان فرا رسیده است . تزئین کمد دیواری ممکن است کمی مشکل باشد زیرا اساساً می خواهید فضای شخصی ایجاد کنید که هنوز فضای ذخیره سازی زیادی دارد . گزینه های تزئینی که در این مقاله آورده ایم به شما کمک می کند تا کمد دیواری را که همیشه می خواستید بسازید در حالی که هنوز فضای زیادی برای نگهداری وسایل خود دارید .

کانتر جزیره مرمر سنتر

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

جنبه عالی داشتن یک کانتر جزیره در داخل کمد دیواری این است که می تواند به یک فضای ذخیره سازی اضافی تبدیل شود . به جای آن می توانید کمد را با کابینت ها و یا ویژگی های شیشه ای برای جواهرات به دلخواه خود سفارشی کنید .

سنگ مرمر برای هر فضایی از خانه بسیار جذاب است و این شامل فضای کمد دیواری نیز می شود . جذابیت درجه یک برای سنگ مرمر وجود دارد که نمی توان آن را با هیچ مورد دیگری تکرار کرد . داشتن یک جزیره مرکزی مرمری با فضای ذخیره‌ سازی فراوان می ‌تواند دقیقاً همان چیزی باشد که برای ارتقای فضا به پتانسیل کامل آن نیاز دارید .

ذخیره سازی سفارشی

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

ذخیره سازی سفارشی زمانی عالی است که شما یک کالای مدل خاص مانند تعداد بیشماری کفش دارید . داشتن یک قطعه سفارشی در کمد می تواند سازماندهی را برای شما آسان تر و بسیار راحت تر کند . همه افراد منحصر به فرد هستند و کمد شما می تواند باید نمایانگر آن باشد .

تزئین کمد دیواری شما با ساختن فضای ذخیره سازی عالی که متناسب با شما و نیازهای منحصر به فرد شما باشد آغاز می شود . برای ایجاد فضای عالی ، می خواهید فضای ذخیره سازی سفارشی داشته باشید . فضای ذخیره سازی سفارشی شما باید فضای کافی را در خود جای دهد تا همه کفش ها ، لباس ها و جواهرات شما فضای مورد نیاز خود را داشته باشند بدون اینکه درهم و برهم به نظر برسند .

دیوار چوبی کفش

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

دیواره کفش خود را از پایین به بالا مرتب کنید . توصیه می کنیم بیشترین استفاده را از کفش های خود در قفسه های پایینی قرار دهید در حالی که کفش های کم استفاده را در بالاترین قفسه ها قرار دهید . این کار پیدا کردن کفش های روزمره را بسیار آسان تر می کند .

هیچ چیز به اندازه داشتن دیوار کفش ” مدرن ” جذاب نیست . دیوارهای کفش بسیار جذاب شده اند و به نظر می رسد هر فردی می خواهد یکی داشته باشد . یک دیوار کامل را فقط برای داشتن یک صفحه کفش برای نقطه کانونی اختصاص دهید که باعث می شود بخواهید کمی بیشتر از حد معمول زمان خود را در کمد خود بگذرانید .

همه چیز سفید

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

هیچ چیز مثل داشتن یک کمد دیواری سفید نیست . کمد دیواری سفید زیبایی کلاسیک و در عین حال امروزی را  به رخ می کشد . به یک کمد سفید ،  تا جایی که ممکن است نور بیشتری اضافه کنید ، این امر جنبه روشن شدن یک کمد کاملا سفید را تکمیل و جبران می ‌کند . همچنین می توانید نورهای رنگارنگ را برای افزودن رنگ ، اضافه کنید و در عین حال تمرکز اتاق را روی رنگ سفید نگه دارید .

از رنگ سفید نترسید . سفید یک رنگ زیبا برای داشتن کمد دیواری است زیرا هر اندازه ای که کمد شما باشد آن را بزرگ تر نشان می دهد . این به این معنی است که حتی اگر کمد کوچک تری داشته باشید به دلیل سفید بودن آن بزرگ تر به نظر می رسد . دیوارها و قفسه های خود را سفید نگه دارید تا ظاهری در حال گسترش داشته باشید . در همین حال ، اگر می ‌خواهید به کمد خود رنگ اضافه کنید ، کمد لباس‌ های رنگارنگی را انتخاب کنید که رنگ ‌بندی شده باشد تا به کمد شما حالتی مدرن بدهد .

کد نویسی رنگ

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

کدگذاری رنگ فقط برای لباس شما اعمال نمی شود . همچنین در مورد کفش و کیف دستی شما نیز صدق می کند . تقریباً می توانید همه چیز را در کمد خود کد رنگ کنید . این در نهایت به شما این توانایی را می دهد که دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید . اگر همیشه در حال تغییر هستید ، این یک نکته نظم دهی عالی است که به آن نیاز دارید .

هیچ چیز مثل این نیست که وارد کمد خود شوید و دقیقاً بدانید هر وسیله کجاست . به کد رنگی لباس خود به عنوان بخشی از دکوراسیون کمد لباس خود فکر کنید . این یک راه آسان و سرگرم کننده برای افزودن یک رنگ ساده به یک اتاق یکنواخت است .

لوستر و بیشتر

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

لوسترها در اندازه های مختلف وجود دارند . یک لوستر کوچک می تواند در یک اتاق بزرگ تفاوت ایجاد کند و در عین حال آن را بزرگ تر نشان دهد . در همین حال ، یک لوستر بزرگ تر می تواند اتاق را پر جنب و جوش تر و روشن تر نشان دهد ، همچنین می تواند اتاق را کوچک تر نشان دهد ، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید .

برای روشنایی و ظرافت یک لوستر سفید ساده به اتاق اضافه کنید . با این حال ، اگر می‌ خواهید کمی مضمون هیجان ‌انگیز به آن اضافه کنید ، به جای لوستر سفید یک لوستر مشکی داشته باشید . یک لوستر سیاه کمی مضمون سرگرم کننده اضافه می کند که یک لوستر سفید نمی تواند . نه تنها این ، بلکه داشتن گزینه های مختلف نورپردازی را در نظر بگیرید زیرا هیچ وقت در کمد نور کافی وجود ندارد .

آینه ، آینه ی روی دیوار

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

چیزی به نام آینه زیاد در کمد وجود ندارد . در واقع ، اگر می‌ خواهید چندین آینه مختلف در یک فضای کمد داشته باشید ، مبلمان را با روکش آینه‌ ای در نظر بگیرید . روکش آینه ای در واقع اتاق شما را بزرگ تر از آن چه هست نشان می دهد و همچنین برداشت جالبی از دکوراسیون به شما می دهد .

آینه ها بخشی از تغییر هستند و باید بخش بزرگی از دکوراسیون کمد دیواری شما باشند . هرچه کمد دیواری شما آینه های بیشتری داشته باشد ، فضای بیشتری به نظر می رسد . همچنین می توانید با داشتن آینه هایی در اشکال و اندازه های مختلف ، طرحی منحصر به فرد با آینه های خود ایجاد کنید .

فلزی

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

پایه های متالیک در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد . شما می توانید قطعات فلزی بزرگ مانند یک صندلی برجسته که کاملا فلزی است یا می توانید قطعات فلزی را انتخاب کنید که کمد شما را احاطه کرده اند . قطعات فلزی کوچک تر وقتی می خواهید کمی مضمون فلزی به کمد خود بدهید به خوبی کار می کنند .

برای داشتن یک پیچ و تاب مدرن و مد روز که هنوز هم کلاسیک است ، یک رنگ فلزی به کمد دیواری خود اضافه کنید . تزیین قطعات فلزی آسان است که داشتن آنها را عالی می کند . یک صندلی فلزی یا تکه ‌های دیوار فلزی اضافه کنید که رنگ‌ هایی را که با آن کمدتان را تزئین می‌ کنید ، تقویت کند . اگر کمد شما بیشتر رنگ های پاستلی و روشن است از نقره ای و یا رزگلد استفاده کنید . در همین حال ، اگر چندین رنگ مختلف دارید ، به جای آن از طلا استفاده کنید .

از رنگ نترسید

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

اضافه کردن رنگ به کمد دیواری شما نیازی به کار دشواری ندارد . قطعات پررنگی را انتخاب کنید که فضا را برجسته می کند . یکی دیگر از راه های رسیدن به رنگ ، داشتن یک کفپوش رنگارنگ است . کفپوش های رنگارنگ می توانند تفاوت زیادی در نحوه درک اتاق ایجاد کنند .

رنگ ممکن است آخرین چیزی باشد که ممکن است به کمد دیواری خود اضافه کنید زیرا ممکن است غیرمولد به نظر برسد . با این حال ، در واقعیت ، افزودن رنگ ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که فضا به آن نیاز دارد تا در کنار هم فوق العاده به نظر برسد . داشتن یک دیوار برجسته با رنگ روشن یا حتی داشتن یک کاغذ دیواری طرح دار را در نظر بگیرید .

تمام مشکی

ایده کمد دیواری
ایده کمد دیواری

یک کمد تمام مشکی یک پیچ و تاب هیجان انگیز و در عین حال کلاسیک در کمد دیواری سنتی است . همچنین می‌توانید چندین رنگ مختلف اضافه کنید تا فضا را متفاوت تر کنید . این کار را می توان با افزودن الگوها یا رنگ های مختلف انجام داد که بدون تغییر رنگ اصلی کمد ، فضا را روشن تر می کند .

درست مانند رنگ سفید که یک کمد دیواری عالی ایجاد می کند ، رنگ مشکی نیز این کار را انجام می دهد . کمد دیواری تمام مشکی برای صاحبان خانه مرد و زن به دلیل زیبایی ظاهری مناسب است . رنگ های متالیک و چند رنگِ تند را به جذابیت نهایی کمد اضافه کنید .

کمد دیواری شما ممکن است نیاز به ارتقاء داشته باشد ، چرا از یکی از این ایده ها برای دستیابی به بهترین کمد که فقط برای شما سفارشی شده است استفاده نکنید . به ما اطلاع دهید که کدام ایده مورد علاقه شخصی شماست .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : کمد دیواری چوبی ، طراحی کمد دیواری چوب ، انواع طرح کمد چوبی


مطالب مرتبط با موضوع کمد دیواری :


با تشکر صنایع چوب فن و هنر

WhatsApp us