کمد دیواری برای اتاق خواب

25 ایده کمد توکار ( کمد دیواری ) – طرح های شیک و امروزی که فضای اتاق خواب شما را به حداکثر می رساند .

این ایده ‌های کمد توکار واقعاً از هر سانتی متر مربع استفاده می ‌کند ، اما شما نباید توقع زیادی از این نمونه ها داشته باشید . . .

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

از این ایده‌ های کمد توکار فوق ‌العاده شیک الهام بگیرید – زیرا کمد لباس ‌ها فقط برای دور نگه داشتن شلوغی ‌ها نیستند ، بلکه می ‌توانند نقاط کانونی زیبایی در اتاق خواب شما باشند . ما ظاهر مورد علاقه خود را طراحی کرده ‌ایم که شامل درب ‌های پانل‌ شده ، درب های روکش ‌دار ، درب های کاغذ دیواری ، درب های گچ‌ کاری ‌شده و … هستند . ما همچنین آنچه در داخل کمدها وجود دارد ، تنظیمات چوب لباسی به قفسه ها ، کشوها به سوراخ های کوچک را نیز پوشش می دهیم تا به شما کمک کنیم یک کمد توکار طراحی کنید که نه تنها در اتاق خواب شما شیک به نظر می رسد ، بلکه برای شما و سبک زندگی شما نیز مناسب باشد .

از منظر عملی و زیبایی شناختی ، کمدهای مجهز موثرترین و کارآمدترین راه برای استفاده از فضای داخل اتاق خواب شما هستند . قبل از بررسی گزینه ‌های کمد لباس ، ارزش آن را دارد که نیازها ، بودجه و سبک مورد نظر خود را تعیین کنید .    

هنوز راه ‌حل‌ های زیادی برای انتخاب وجود دارد ، علی ‌رغم ظاهر ، همه پیشنهادات برابر نیستند و طرح‌ های مختلف از فضای شما با درجات متفاوتی از کارایی استفاده می ‌کنند . این مهم است که بفهمیم هر طرح چگونه از منطقه و انواع ساخت و سازهای مورد استفاده قبل از انجام استفاده می کند .

‘ انتخاب یک کارگاه معتبر که از طراحان و مشاوران خبره استفاده می کند همه چیز را در روند برنامه ریزی و خرید آسان می کند . تجربه آن‌ ها در کار ، در خانه ‌هایی که چالش ‌های مشابهی دارند ، می ‌تواند به شما کمک کند تا به طرحی برسید که از نظر سبک و همچنین چیدمان مطابق با نیازهای منحصر به فرد شما باشد .

1 . ابتدا نیازهای خود را ارزیابی کنید :

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

قبل از اینکه به تمام ایده‌ های زیبای کمد لباس توکار بپردازیم ، ابتدا باید ارزیابی کنید که واقعاً به چه چیزی نیاز دارید . به این فکر کنید که بیشتر چه نوع لباس هایی دارید – آیا به رخت آویز بیشتری نیاز دارید تا کشو ، آیا می خواهید برای مجموعه کفش های در حال گسترش خود قفسه بندی کنید ، و آیا فضای زیادی برای وسایل حجیم تر مانند کت و شلوار می خواهید ؟

یک مکان معقول برای شروع ، ارزیابی نیازهای ذخیره سازی شما است . هر کدام از ما به طور متفاوتی سازماندهی را انجام می دهیم ، پس به این قسمت خوب فکر کنید . حجم لباس و کفشی که دارید ، اینکه آیا ممکن است به فضاهایی برای رختخواب و حوله نیاز داشته باشید و چه مقدار فضای ممکن است در آینده نیاز داشته باشید .

هنگامی که ظرفیت را در نظر گرفتید ، به طور گسترده در مورد عناصر طراحی تناسب داخلی و آنچه که ممکن است بخواهید بگنجانید ، فکر کنید . گزینه‌ های زیادی برای شخصی ‌سازی کمد لباس نصب ‌شده وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که برای سبک زندگی ‌تان کاملاً عمل می ‌کند ، به عنوان مثال ترکیب ریل‌ های آویزان با قفسه ‌های سوراخ کبوتر ، کشوهای داخلی و محل نگهداری کفش به شما کمک می ‌کند تا سازماندهی کنید و در عین حال دسترسی آسان به لباس ‌های مورد نیازتان را در زمانی که می ‌خواهید ، فراهم کنید .

2 . انبار باز و بسته را ترکیب کنید :

آبی تیره در کمد لباس با درب های شیشه ای

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

در حالی که اگر می ‌خواهید کمد لباس داخلی خود را با اتاق ترکیب کنید ، ممکن است دیوار درب مناسب سلیقه شما باشد ، ترکیب فضای باز و بسته به شما این فرصت را می‌دهد که فضای ذخیره ‌سازی خود را نیز به دکور تبدیل کنید .

« مشتریان ترجیح می ‌دهد ترکیبی از درب ها و کمدهای داخلی باز داشته باشند که هم فضای ذخیره‌ سازی کاربردی و هم بوتیک ‌های لوکس را برای یک تجربه مد در خانه تقلید می‌ کنند . بخشی از این امر ناشی از در دسترس نبودن خرید در خیابان ها در 24 ماه گذشته و افزایش خریدهای آنلاین ناشی از آن است ، و تا حدودی به دلیل شناخت جدیدی است که ذخیره سازی فقط نباید کاربردی باشد ، بلکه می تواند فضایی در خانه باشد . لذت برد .

3 . به درب های ساده با پانل بندی شخصی اضافه کنید :

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

درب‌ های پانل ‌دار گزینه ‌ای واقعاً محبوب با کمدهای توکار هستند زیرا جذابیت و بافت را اضافه می‌ کنند و توهم ویژگی ‌های اصلی را در یک اتاق خواب مدرن ایجاد می ‌کنند . این کمدهای سفارشی از کف تا سقف به گونه ای طراحی شده اند که با برخی از صفحات اصلی موجود در سایر قسمت های خانه مطابقت داشته باشد . و اگر تعجب می ‌کنید که چگونه می ‌توان به قسمت بالایی دسترسی داشت ، نردبانی وجود دارد که به عنوان دکور روستایی نیز بزرگ تر می ‌شود و کمک بزرگی برای شما است .

4 . درب های کمد لباس کودکان را با رنگ تخته سیاه رنگ کنید :

ساخته شده در ایده های کمد لباس با رنگ تخته سیاه

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

در این خانه ، درب های تخته کشویی را در اتاق خواب کودک با رنگ تخته سیاه به روز کرده است و درب های کمد ساده را به یک بوم در حال تغییر تبدیل کرده است . و البته ، این ظاهر نباید فقط برای اتاق‌ های کودکان باشد ، می ‌توانید با سفارش چیزی زیبا آن را متفاوت کنید یا خودتان با آن یک نقاشی دیواری مورد تأیید بزرگسالان بسازید ( اگر به طرز وحشتناکی نقاشی تان اشتباه پیش رفت ، آسیبی به فضا وارد نمی‌ شود ، فقط آن را پاک کنید . ) .

5 . با درب های کرکره ای ظاهری روستیک ایجاد کنید :

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

مدرکی که نشان می دهد کمد لباس های مناسب فاقد شخصیت هستند و شما باید نگاه خودتان را به آن ها وارد کنید . از کرکره های عتیقه لوور برای کمدهای توکار پر زرق و برق خود استفاده کرده است ، در عین حال که فضا را کاربردی نگه می دارد .

6 . نور را به اطراف اتاق های کوچک یا تاریک با درب های آینه ای بتابانید :

ایده هایی از کمد داخلی با درب های آینه ای

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

از این فضای باریک برای ایجاد یک رختکن با کمدهای توکار در دو طرف استفاده شده است . کاغذ دیواری زیبا در پانل ها در یک طرف ، لمسی پر زرق و برق به فضا می بخشد ، در حالی که پانل های آینه ای در طرف دیگر باعث می شود فضا بزرگ تر شود و زمانی که صاحب خانه آماده می شود ، یک راه حل عملی ارائه می دهد .

7 . گرما را به طرح خاکستری با مواد طبیعی اضافه کنید :

ایده های کمد داخلی برای اتاق خواب خاکستری

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

کمدهای کف تا سقف در این نمونه از کل فضای دیوار استفاده می کند در حالی که طراحی آن ها با رنگ های چوبی مشابه با کف ، طرحی آرام و منسجم ایجاد می کند . به علاوه ، رنگ های چوبی گرم به طرح اتاق خواب خاکستری گرما می بخشد و آن سایه های سردتر را ملایم می کند .

8 . درب های کمد توکار روکش دار برای ظاهری لوکس :

ساخته شده در کمد لباس با درب های روکش دار

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

کمی پارچه در این اتاق خواب اصلی طراحی شده که توسط Wolf Lewitt Interiors ساخته شده است  ، جایی که اثاثیه یا لوازم داخلی لمس نرمی به درب های کمد لباس ساده می بخشد ، فورا آنها را از معمولی به خارق العاده ارتقا می دهد .

9 . با یک پرده یک لمس هیجان انگیز اضافه کنید :

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

جردن کلرو و راسل وایتهد از استودیو 2LG  توافق کردند که می خواهند کفش ها را پشت پرده در اتاق رختکن خود نگه دارند . به این ترتیب ، آنها این گزینه را داشتند که آنها را پنهان کنند یا آنها را در معرض دید قرار دهند – راهی هوشمندانه برای پنهان کردن کوهی از لباس / کفش در صورت نیاز . به علاوه ، یک پرده فوق العاده خوب به کمد لباس داخلی می ‌افزاید و دیوار جامد کمد را متفاوت می کند .

10 . زبانه و شیار تقلبی با ام دی اف :

کمد توکار با درب های ام دی اف زبانه دار

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

کمدهای توکار در این اتاق خواب مستر با تخته های ام دی اف از پیش شیاردار ساخته شده و در سایه دیوارها رنگ آمیزی شده است . یک راه واقعاً آسان برای فریب دادن دیگران و ایجاد ظاهری گران ‌تر . بالای کمدهای داخلی فضایی برای نمایش مجموعه های شخصی شما ارائه می دهد .

11 . کمد لباس خود را متناسب با دیوارهایتان رنگ کنید :

ساخته شده در کمد لباس با زبانه و درب های شیاردار به رنگ صورتی

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

به طور مشابه ، در این طرح اتاق خواب ، درب های کمد لباس با چوبی از پیش شیاردار شده ، پوشیده شده اند که به اتاق بافت و جذابیت می بخشد . دیوارها و درب های کمد لباس با همان سایه صورتی چینی رنگ آمیزی شده اند . صندلی از پوست گوسفند عنصری مجلل و مجسمه ای به اتاق می بخشد .

12 . کمدهای داخلی را درست به گوشه ها ببرید :

اتاق خواب زیر شیروانی با انباری تعبیه شده در زیر بام

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

از یک فضای نامناسب در اتاق خواب برای ذخیره سازی استفاده شده است ، در حالی که درب های کمد لباس شیک و بدون دستگیره همه چیز را ساده و تمیز نگه می دارد . کمدهای توکار کل دیوار را می‌ پوشاند و درست تا گوشه زیر سقف شیب‌ دار ادامه می‌ دهد و هر سانتی متر مربع از فضا را به حداکثر می ‌رساند .

13 . کمدهای داخلی را به یک ویژگی طراحی با رنگ کنتراست تبدیل کنید :

سفارشی ساخته شده در ایده کمد لباس که آبی با دستگیره های برجسته است .

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

طراح ، این انبار هوشمند را به عنوان بخشی از یک پروژه بازسازی در خانه شهری در غرب لندن طراحی کرده است . براق و ساده ، اما از نظر رنگ پررنگ و غنی ، ویژگی اصلی اتاق خواب و نقطه شروع طرح رنگ اصلی هستند . تقریباً نمی توانید بگویید که این یک کمد توکار است که بیشتر ویژگی هایی شبیه به یک دیوار جذاب را دارد .

14 . درب های کمد لباس را با کاغذ دیواری تزئین کنید :

اتاق خواب با کمد دیواری و کاغذ دیواری صورتی

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

چرا این انتخاب ؟ زیرا کاغذ دیواری فقط برای دیوارها نیست . کمدهای تعبیه شده در این اتاق خواب زیبا با کاغذ دیواری حواصیل گوچی پوشانده شده اند و آنها را از کمدهای توکار با رنگ ملایم و نمونه ای که به سختی قابل توجه است ، به مبلمانی جذاب تبدیل می کند که کاملاً با حال و هوای پر زرق و برق مطابقت دارد .

15 . یا یک نقاشی دیواری ظریف را انتخاب کنید :

کمد دیواری به رنگ زرد با نقاشی دیواری ساخته شده است .

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

به طور مشابه ، یک کاغذ دیواری DeGournay درب های کمد لباس را می پوشاند ، درب ها را به بقیه طرح اتاق خواب متصل می کند و کمد را به جای فضایی که تنها برای ذخیره سازی باشد ، به یک دیوار ویژه تبدیل می کند .

16 . کمدهای قدیمی ساخته شده را با رنگ به روز کنید :

اتاق خواب سبز و صورتی با کمدهای داخلی

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

اگر کمد لباس های توکار را در خانه داشته اید که بسیار زیبا هستند ، به جای اینکه از ابتدا شروع کنید ، فقط با کمی رنگ و سخت ‌افزار جدید و شیک آن را به‌ روزرسانی کنید . این کمدهای ساده به لطف پوشش جدید رنگ سبز مریم گلی خود که مکمل کاغذ دیواری اتاق خواب هستند ، زیبا به نظر می رسند .

17 . برای داشتن ظاهری مطبوع و آرام به سراغ درب های چوبی سفیدکاری شده بروید :

اتاق رختکن با درب های چوبی کم رنگ

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

قسمت رختکن به حمام اختصاصی منتهی می شود – حتی یک میز آرایش در کمد وجود دارد . سطوح بلوط سفیدکاری شده به این اتاق خواب اصلی ظاهری مطبوع و آرام بخشیده است .

18 . بافت لوکس را با روکش جیر خاص کنید :

ساخته شده کمدهایی با روکش جیر

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

این اتاق خواب با بافت ها و رنگ های غنی اش ، شکوه خاصی دارد . مقدار قابل توجهی از فضای ذخیره سازی کمک می کند تا فضا را از درهم و برهمی دور نگه دارد ، در حالی که درب های کمد روکش دار بافت لوکس فوری را تزریق می کنند .

19 . کمدهای توکار را به گچ بری های تزئینی مبدل کنید :

ساخته شده در کمد لباس پوشیده شده با گچ کاری تزئینی

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

دیوارهای پانل‌ شده برای نمایان شدن فضای ذخیره ‌سازی مخفی ، باز می ‌شوند و درب های صفحه نمایش به ‌طور یکپارچه به داخل فرورفتگی‌ های دیوار می‌ چرخند تا این آپارتمان را متفاوت و جذاب کنند . تمام دیوار پشت تخت در واقع مجموعه ای از کمدهای مخفی با قالب های سفید است .

20 . دستگیره های فرو رفته را به یک نمایشگر هنری سه بعدی تبدیل کنید :

ساخته شده در کمد لباس با دسته های فرو رفته در طرح قاصدک

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

این کمدهای داخلی به صورت سفارشی برای این خانه صنعتی اواخر ویکتوریایی در شمال لندن ساخته شده است . این طرح ( که دستگیره های داخلی را پنهان می کند ) بر اساس دانه های قاصدک است که در باد دمیده می شوند . در داخل ، کمدها به دقت چیده شده اند و فضایی برای همه چیز دارند .

21 . از درب های کمد لباس برای پوشاندن قسمت روشویی توکار استفاده کنید :

ساخته شده کمد کوچک با قسمت رختکن

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

این طراحی هوشمندانه تضمین می‌ کند که کمدهای داخلی دارای یک قسمت میز آرایش نیز هستند ، این فضای خالی را در بقیه زمان ‌ها دور از چشم نگه می ‌دارد و یک طراحی اتاق خواب خنثی آرام‌ بخش را حفظ می ‌کند .

22 . از درب های چوبی خام و فرسوده برای جلوه روستیک استفاده کنید :

خانه بتنی در کورنوال

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری روستیک

طبیعت با این پنجره‌ های بزرگ مشرف به باغ و کمد داخلی روستایی این ارتباط را با فضای بیرون منعکس می ‌کند . این اتاق خواب به سبک بوهو که به صورت سفارشی از چوب اصلاح شده ساخته شده است ، بافت دوست داشتنی زیادی به این اتاق خواب بخشیده است .

23 . برای داشتن ظاهری جسورانه به سراغ براقیت بروید :

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

این کمدهای دیوار به دیوار فضای ذخیره‌ سازی فراوانی را فراهم می ‌کند و برای ظاهری بی ‌نظیر ، با سایه ‌های براق سبز آبی رنگ آمیزی شده ‌اند . استفاده از یک روکش براق ممکن است شجاعانه به نظر برسد ، اما دیوارهای لاکی در حال حاضر مد روز هستند ، به علاوه این ظاهری است که می تواند در یک اتاق خواب کوچک بسیار خوب عمل کند زیرا به تابش نور زیادی در اطراف فضا کمک می کند .

24 . یا برای ظاهری سبک به سراغ درب های چوبی براق بروید :

آپارتمان زیر شیروانی در شرق لندن

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

این اتاق خواب با سقف طلایی ، یک دیوار بتنی خام و سبز لاکی در جای دیگر به چیزی واقعاً بسیار زیبا تبدیل شده است . می توانید عاشق ترکیب مدرن و سنتی – با درب های کمد چوبی سبک رترو باشید .

25 . آن را به کمدهای بالا و پایین تقسیم کنید :

خانه ادواردی در جنوب غربی لندن

کمد دیواری برای اتاق خواب
کمد دیواری برای اتاق خواب

کمدهای داخلی به دو قسمت بالا و پایین اتاق خواب شناور تقسیم می شوند و یک قفسه در وسط ایجاد می کنند تا اقلام با ارزش را به نمایش بگذارند یا چیزهایی را به راحتی در دست داشته باشند .

سوالات متداول

آیا کمد توکار ارزش افزوده دارد ؟

ذخیره سازی عملی همیشه به ارزش خانه اضافه می کند و برای خریداران بالقوه نیز بسیار جذاب است . کمبود فضای ذخیره‌ سازی در واقع یکی از بدترین جنبه ‌های یک خانه در هنگام فروش است ، بنابراین این فضاهای نامناسب مانند طاقچه ‌ها یا زیر لبه بام را به انباری آسان برای استفاده تبدیل کنید یا دیواری از کمدهای داخلی را اضافه کنید . وقتی می خواهید خانه را بفروشید ، کمد دیواری درون اتاق خواب ، خانه شما را جذاب تر می کند .

#کمد دیواری #چوب #کمد

نویسنده : نیلوفر پاکزاد

منبع :

https://www.livingetc.com/spaces/interior-inspiration/built-in-fitted-wardrobes-ideas-storage-ideas-bedroom-197910


مطالب مرتبط با موضوع کمد دیواری :

WhatsApp us