0 Items

راهنمای بهترین درها برای آشپزخانه شما

آشپزخانه یکی از کانون های هر خانه است . خواه یک مهمانی برای دوستان خود برگزار کنید یا  خویشاوندان را سرگرم کنید و هم خانواده خود را به صرف یک غذای سالم و خانگی دعوت کنید ، این یک آشپزخانه است که یک مرکز فعالیت است . بنابراین مهم است که شما به اندازه سایر اتاق های خانه به طراحی توجه داشته باشید . به ویژه ، برای انتخاب در آشپزخانه مناسب مهم است . درهای آشپزخانه با سلیقه می توانند جلوه نهایی را به اتاق ببخشند ، عناصر طراحی خود را به زیبایی با هم گره بزنند . برای یافتن نکاتی در مورد سبک های مختلفی که به خوبی در آشپزخانه کار می کنند ، در ادامه مطلب بخوانید

درهای هلندی برای آشپزخانه شما مناسب هستند

درهای هلندی که در ابتدا در محیط های روستایی و خانه های کشاورزی مورد استفاده قرار می گرفت ، دارای دو نیمه متحرک مستقل است . این اجزا یک بار به کشاورزان اجازه می داد نیمه بالایی در را باز بگذارند در حالی که نیمه پایینی آن را بسته نگه می دارند . این باعث می شد که کودکان در داخل خانه بمانند ، حیوانات مزرعه بیرون بمانند و نسیم سالم فضای خانه را تمیز کند .

درب ورودی هلندی
درب ورودی هلندی

در های هلندی امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرند ، و به ویژه برای درهای آشپزخانه به ویژه برای صاحبان خانه هایی که به دنبال فضای کاملاً روستایی هستند ،  مناسب هستند . درهای آشپزخانه هلندی ، به ویژه درهای ورودی به خارج ، به شما این امکان را می دهد تا با حفظ استفاده مداوم از هوای تازه ، از ورود متجاوزان ناخواسته ( مرغ و . . . ) و آشفتگی آشپزخانه خود جلوگیری کنید . این هوای تازه از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا از رشد کپک جلوگیری و به پاکیزگی آشپزخانه شما کمک می کند .

درهای انبار کشویی ( یا درهای جیبی ) برای آشپزخانه خود انتخاب کنید

درهای انبار : درهای انبار ستاره های در حال ظهور دنیای در هستند ، زیرا امروزه تعداد بیشتری از صاحبان خانه تصمیم می گیرند این سبک را در خانه خود بگنجانند . اساساً ، درهای انبار دقیقاً همان چیزی هستند که به نظر می رسند : یک در روستایی که بعد از درهای چوبی که برای ورودی انبارها استفاده می شود ، الهام می گیرد  .

درب چوبی کشویی پلور
درب چوبی کشویی پلور

درهای انبار برای خانه شما اغلب روی پیستهای کشویی نصب می شوند ، به طوری که با کشویی به جلو و عقب باز و بسته می شوند . درهای انبار درهای ورودی آشپزخانه را بسیار مناسب می دانند ، اما گزینه های خوبی برای کمد و انبارهای شما هستند . از آنجا که درهای انبار به عقب و جلو بلغزاند ، به اندازه درهای معمولی که برای باز شدن به بیرون چرخانده می شوند ، فضای بیشتری را اشغال نمی کنند .

درهای جیبی : مانند درهای انبار کشویی ، درهای جیبی نیز با کشویی به جلو و عقب باز می شوند . تفاوت عمده این است که درهای جیبی با کشویی به دیواره باز می شوند ، در حالی که درهای انبار با کشویی به جلو و عقب در دیواره باز می شوند . در حالی که در انبارها در محیط های روستایی مناسب است ، در های جیبی به عنوان در آشپزخانه در خانه های مدرن بهترین گزینه هستند . درهای جیبی همچنین یک گزینه عالی برای انبارها یا کمد های دیگر است .

درب طرح فرانسوی برای آشپزخانه
درب طرح فرانسوی برای آشپزخانه

در های فرانسوی یک انتخاب کلاسیک برای آشپزخانه است .

درهای فرانسوی برای آشپزخانه شما

در های فرانسوی با پانل های شیشه ای کلاسیک ، در آشپزخانه عالی را ایجاد می کنند و یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین در های آشپزخانه هستند . درهای فرانسوی مخصوصاً در آشپزخانه ها ( یا اتاق های غذاخوری ) که رو به حیاط ، باغ یا پاسیو زیبا باز می شوند  ، انتخاب های خوبی هستند . در های آشپزخانه فرانسوی می توانند آشپزخانه را جذاب تر کنند ، زیرا فضای طبیعی و چشم انداز دلپذیری از فضای سبز را برای شما فراهم می کنند . آنها همچنین می توانند به راحتی به پاسیو ، عرشه یا ایوان آشپزخانه شما باز شوند .

 نکته : انبار ، هلندی یا فرانسوی برای سبک منحصر به فرد و جیبی برای استفاده عملی

درهای فرانسوی ، هلندی ، انبار و جیبی فقط تعدادی از درهای آشپزخانه است که می تواند عناصر طراحی آشپزخانه شما را به هم گره بزند . برای کمک بیشتر در انتخاب در آشپزخانه ، با استفاده از پایگاه داده مفید ما امروز با پیمانکاران حرفه ای منطقه خود تماس بگیرید .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

WhatsApp chat