راهنمای در داخلی  MDF

در داخلی ام دی اف گزینه ای ارزان و کاربردی برای در داخلی منزل شما است . علاوه بر این ، آنها یک محصول پایدار قوی و محکم هستند . 

ساخت درب , اموزش ساخت درب تمام چوب , آموزش ساخت درب چوبی قدیمی , ساخت درب چوبی توری , ساخت درب چوبی اتاق , آموزش ساخت درب توری چوبی , ساخت چهارچوب درب چوبی , ساخت دربهای چوبی , کلاف درب چوبی
ساخت درب چوبی سفارشی

قبلاً معمولاً در ساخت و ساز ، هدر رفتن تقریباً یک سوم چوب درخت هنگام تبدیل آن به چوب جامد ، فقط با استفاده از 70 درصد مواد درخت ، معمول بود . با این حال ، در سال 1966 ، یک کارخانه کارآفرینی در نیویورک شروع به استفاده از ضایعات مانده چوب برای ایجاد محصولات مرکب و مشابه چوب کرد و امروز حدود 95 درصد از یک درخت استفاده می شود . تخته فیبر با تراکم متوسط ​​یا MDF  یکی از این محصولات چوبی است و با آن نجارها محصول ارزان و موثری را برای خانه شما ایجاد می کنند : در های داخلی  MDF .

اصول در داخلی MDF

در های داخلی MDF با تخته فیبر با تراکم متوسط ​​، یک محصول چوبی مهندسی ساخته شده است . MDF با استفاده از بقایای درختی ایجاد می شود که در ساخت الوارهای جامد از جمله خاک اره و تراشه های برش استفاده نشده است . در سالهای اخیر ، برخی از تولیدکنندگان ترکیب مواد آلی دیگری مانند گندم و چوب بازیافت شده پس از مصرف را آغاز کرده اند . درها به منظور دستیابی به سطح یکنواخت صاف ، تصفیه شده اند . غالباً ، می توان طی چند روز کل مراحل را به اتمام رساند ، و سپس MDF برای کاربردهای مختلف مخصوصاً در های داخلی MDF آماده است .

ورق ام دی اف
ورق ام دی اف

تخته های MDF که ممکن است به درهای داخلی تبدیل شوند .

مزایای در های داخلی MDF

شکل MDF آسان است و بر خلاف چوب فاقد گره است و باعث می شود سطح آن یکنواخت و بدون لک باشد . در واقع ، در های داخلی MDF دارای سطح صاف و یکنواخت هستند ، که رنگ آمیزی و پایان آنها را آسان می کند . به عنوان مثال ، اگر شما به دنبال چوب واقعی بدون دردسر هستید ، به راحتی می توانید جلوی چوب مصنوعی را بر روی در های داخلی MDF اعمال کنید تا بیان زیبایی ارائه دهید .

از دیگر محاسن این واقعیت است که درهای داخلی MDF محکم هستند و آنها در برابر تاب خوردگی ، فرورفتگی ، پوسیدگی و سایر اشکال آسیب دیدگی چوب واقعی مقاومت می کنند . در های داخلی MDF به عنوان یک مانع صوتی عالی عمل می کنند ، در هر کجای خانه که باشید حریم خصوصی زیادی به شما می دهند . علاوه بر این ، در داخلی MDF بسیار ارزان تر از در چوب جامد یا هسته جامد است و یک محصول پایدار است ، زیرا با محصولات چوبی باقی مانده ساخته می شود که در غیر این صورت سوزانده می شوند یا از بین می روند . به همین ترتیب ، در های داخلی MDF  نه تنها برای کیف پول شما ، بلکه برای محیط زیست نیز خبر خوبی است .

تعمیر و نگهداری در های داخلی MDF

نگهداری درهای داخلی MDF بسیار آسانتر از درهای جامد چوبی است ، زیرا در معرض تاب خوردگی ، پوسیدگی و سایر مشکلات نیستند . با این حال ، در های داخلی MDF کامل نیستند ، بنابراین آنها گاه به گاه نیاز به نگهداری دارند . خوشبختانه ، به دلیل ساخت و ساز جامد در های داخلی MDF ، این تعمیر و نگهداری چیزی بیشتر از کار گاه به گاه رنگ تازه یا پوشش جدید نیست .

 نکته : یک انتخاب ارزان و پایدار برای خانه شما

در داخلی MDF ارزان ، ساخته شده با دوام و گزینه های موثر برای خانه شما است . تقریباً بدون تعمیر و نگهداری ، این اسب های کار ، می توانند در طی سالهای طولانی قابل اعتماد باشند . حتی بهتر ، برای دستیابی به ظاهری زیبا و پیچیده ، رنگ آمیزی و اتمام آنها آسان است . برای یافتن پیمانکاری که می توانند در داخلی MDF را در خانه شما نصب کنند ، امروز پایگاه داده مفید ما را بررسی کنید .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

WhatsApp chat