بهترین میز کناری و بوفه ها

آیا امروز به دنبال بهترین میز کناری و بوفه ها در قفسه ها هستید؟

 قبل از اینکه این بررسی و راهنمای دکوراسیون 2021 را بخوانید ، خرید نکنید . بهترین ها را از بین محصولات ما مقایسه و انتخاب کنید .

بهترین میز کناری و بوفه چیست؟

توصیه های برتر ما

انتخاب ما

میز کناری جانبی دارای یک در انبار کشویی روستیک

ساده و شیک ، این  میز کناری جانبی دارای یک در انبار کشویی روستایی است . برای دکوراسیون کشور مدرن به اندازه کافی جذاب ، این طراحی به خوبی در یک خانه امروزی نیز متناسب است . یک قفسه قابل تنظیم باز به شما امکان می دهد تا وسایل یا کارهای هنری را به نمایش بگذارید در حالی که در کشویی به مخازن اجازه می دهد تا وسایل را در نیمه دیگر پنهان کنید . این قطعه جذاب طبیعی که در رنگ های خاکستری ، بلوط سفید یا چوب انبار اصلاح شده موجود است ، مناسب برای مکان های کوچک غذاخوری است .

بوفه و میز کنسول چوبی
بوفه و میز کنسول چوبی

بوفه روستیک ساخته شده از چوب جامد اقاقیا

پیچشی مدرن بر روی این بوفه روستایی ساخته شده از چوب جامد اقاقیا ساخته شده است . پایه های کمی خمیده 35 ” قد بلند و یک صفحه سطح چوب با کیفیت دارند . عمق باریک 15 ” برای ذخیره سازی موجود فریبنده است . چهار کشوی ، کشوی میانی و دو در کناری کاملاً متعادل در قسمت زیرین قرار دارند . یک قفسه پایین برای نمایش قطعات تزئینی به طول 46 اینچ اجرا می شود . دستگیره های پوشیده شده از برنز آنتیک جلوه زیبایی به این سرور چند دکور می بخشد .

بوفه و میز کنسول چوبی
بوفه و میز کنسول چوبی

میز کناری در زاویه دار

مناطق زندگی صنعتی یا مینیمالیستی شهری از این بوفه زیبا و ساده لذت می برند که استعداد خلاقیت سادگی را به ارمغان می آورد . یک پایه باز فلزی مربع شکل ، این بوفه محصور را در خود جای داده است که دارای دو حفره باریک در قسمت زیرین است . درهای کششی زاویه دار روی لولاهای نرم و بسته فلزی تمایز هنرمندانه ای را به یک قطعه چوبی ساده نشان می دهد . دو سوراخ مدیریت سیم برای کنترل سیم ها به تجهیزات سرگرمی یا لامپ ها وجود دارد . کمی مدرن و کمی روستایی باعث شده است که این طراحی با سبک های مختلف کار کند .

بوفه و میز کنسول چوبی
بوفه و میز کنسول چوبی

بوفه پهن چوبی

یک رویای عاشق فضا ، این سرور 32 اینچی گسترده هر جا که به سبک انتقالی احتیاج داشته باشد ، یک خلاقیت منحصر به فرد را ارائه می دهد . یک قاب سفید شیک با چوب انبار خاکستری یا اصلاح شده پوشانده می شود در حالی که یک طرف آن یک در انباری کشویی برای ذخیره سازی دارد . مناسب برای آن نمای مدرن کشور و جایی که فضا محدود است . یک اتاق یا راهرو سه فصله نیز می تواند از این بوفه کوچک بهره مند شود . همه قفسه ها قابل تنظیم هستند ، بنابراین ذخیره سازی آسان است .

بوفه و میز کنسول چوبی
بوفه و میز کنسول چوبی

میزکناری آبی

این بوفه چوبی جامد با نمره دانه و چوب طبیعی صحبت از عاشق روستایی در شما می کند . ظاهر با کیفیت طبیعی این کابینت 33 “H x 63” W x 18 “D را بدون هیچ گونه زائده ای احاطه کرده است . دو کابینت در کنار هم قرار دارند در حالی که سه کشوی قابل توجه از وسط واحد پهلو می گیرند . دستگیره های گرم براق نگاه را از هر چیز پر زرق و برق خالی نگه می دارند . شهری ، روستایی ، مدرن  ؛ این یک میراث خانوادگی در حال ساخت است .

بوفه و میز کنسول چوبی
بوفه و میز کنسول چوبی

بوفه با ظرافت و به سبک آنتیک

این بوفه با ظرافت با درها و کشوهای روکش دار ، مورد علاقه سنتی است . رنگ های مات رنگی از خاکستری یا سفید آنتیک به شما امکان می دهد تا پایان مطلوبی را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب کنید . یک جلو باز که دارای سه کشوی باریک و دو در کناری است ، فضای متعادل کافی را برای نمایش لوازم جانبی فراهم می کند . پایه های مجسمه سازی شده و تزئینات تمام شده این بوفه را هنگام استفاده به عنوان ذخیره سازی ، زیبا می کند .

بوفه و میز کنسول چوبی
بوفه و میز کنسول چوبی

تخته کناری کنن

طراحی کلبه کلاسیک با خاتم کاری منجوق دار روی چهار در ، جلوه تمیز و واضح این بوفه را به ارمغان آورده است. به طول 68 اینچ ، رنگ سفید عتیقه نمای زیبایی را برای یک خانه کشاورزی مدرن یا یک ملک ساحلی ایجاد می کند . قسمت بالای شاه بلوط  سنباده زده می شود تا  زیبای به همراه دستگیره های برنجی آنتیک اضافه شود . دو کشوی بلند روی سرسره های فلزی قرار دارند تا به راحتی باز و بسته شوند .

میز کناری استلا

یک طرح باز با درهای شیشه ای گزینه های جانبی را برای این بوفه چوبی ساده فراهم می کند . چوب خاکستری شلوغ ، گردو تیره یا چوب انبار جلویی دنج یا برازنده به ورودی ها ، اتاق های غذاخوری یا محل زندگی می دهد . سه قفسه بلند طول 52 “را با درهای شیشه ای تقسیم می کند که جلوه ای درجه یک را ایجاد می کند . دسته های پایه برنجی جلوه ای عالی را به یک طراحی ساده ارائه می دهند . ساخته شده از MDF با کیفیت بالا و ورقه ، با دوام یک دارایی برای هر خانه است .

بوفه و میز کنسول چوبی
بوفه و میز کنسول چوبی

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع میز کنسول چوبی :

WhatsApp chat