خدمات نجاری

طراحی و ساخت دکوراسیون چوبی منزل
طراحی و ساخت دکوراسیون دیوار تلویزیون

خانه جایی است که قلب شما در آن آرام می گیرد ، بنابراین آن را دقیقاً همانطور که دلتان می خواهد طراحی کنید .

زیباترین پناهگاه در این دنیا خانه است . خانه فقط یک سازه بتنی ساخته شده از دیوار نیست ، بلکه یک احساس ، یک آرامش است که همه ما می خواهیم به آن برگردیم . خانه مکان راحتی است که در آن می توانید خودتان باشید و یکی از مهم ترین چیزهایی که به شما کمک می کند یک خانه را به خانۀ خودتان تبدیل کنید ، فضای داخلی آن است . دکور ، دکوراسیون چوبی مدولار و هر چیزی که آن خانه رویایی را به واقعیت تبدیل می کند .

اعتماد به فردی با چنین مسئولیت بزرگی می تواند کمی دلهره آور باشد ، اما ما در صنایع چوبی فن و هنر برای احساسات شما ارزش قائلیم . بزرگترین هدف ما تبدیل خانه شما به خانه ای است که همیشه آرزویش را داشتید . دوام ، پرداخت ، بافت ، کیفیت و مکانیسم ‌های مدرن برای اینکه خانه شما زیبا ، کارآمد و کاربردی به نظر برسد و دقیقاً همانطور که می‌ خواهید ، باشد .

بیایید بدانیم دکوراسیون چوبی مدولار چیست ؟

دکوراسیون چوبی مدولار ، بر خلاف دکوراسیون چوبی نجاری ، مجموعه ای از اقلام دکوراسیون چوبی هستند که می توانند متناسب با خانه و نیازهای شما طراحی شوند ، یک روکش براق ارائه می کند و فضای ذخیره سازی زیادی را برای خانه شما فراهم می کند . این به شما کمک می کند به گوشه ها و بن بست ها دسترسی داشته باشید و از آنها برای اهداف ذخیره سازی استفاده کنید که در غیر این صورت غیرممکن است .

دکوراسیون چوبی مدولار را نیز می توان بر اساس نیاز شما جدا و مونتاژ کرد . دکوراسیون چوبی مدولار برای خانه بادوام ، پایدار ، به راحتی قابل تعویض است و به شما این آزادی را می دهد که با بافت ها ، پرداخت ها و مکانیسم های مدرنی که حسی لوکس به خانه شما می بخشد و کارایی را بهبود می بخشد ، آزمایش کنید .

طراحی و ساخت دکوراسیون اتاق خواب
طراحی و ساخت دکوراسیون اتاق خواب

در دکوراسیون چوبی مدولار همه چیز در مورد کارایی با زیبایی شناسی است .

طراحی دکوراسیون چوبی مدولار ما حداکثر فضا و کارایی را در آشپزخانه شما تضمین می کند .

آشپزخانه یکی از ضروری ترین بخش های هر خانه است . طراحی‌ های مدرن و فناوری 20 درصد فضای ذخیره ‌سازی بیشتری را در آشپزخانه شما تضمین می‌ کند . با فن آوری های فوق مدرن مانند کشوهای اطراف ، قسمت لوازم خانگی ، واحدهای گوشه جادویی ، کشوهای پشت سر هم ، واحدهای بایگانی ، چرخ فلک های S و D شکل ، کشوهای بیرون کش و واحدهای زیر سینک ، از هر گوشه آشپزخانه شما استفاده می شود و از بهم ریختگی فاصله می گیرید .  

طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه ، سازنده کابینت آشپزخانه
طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه ، سازنده کابینت آشپزخانه

ما می توانیم دکوراسیون چوبی آشپزخانه مدولار فوق مدرن و با حداکثر فضا را برای شما به ارمغان بیاوریم .

آیا خانه ای رویایی با فضای داخلی که تا آخر عمر باقی بماند ، می خواهید ؟

کارایی و کاربرد را با دکوراسیون چوبی مدولار مدرن برای خانه خود افزایش دهید .

فضای داخلی نشیمن و اتاق خواب بسیار کارآمد و زیبا است . تمام طرح ‌های دکوراسیون چوبی مدولار ما با استفاده از مواد و لمینت ‌های با کیفیت بالا ساخته شده ‌اند که در برابر آب مقاوم ، بادوام ، پایدار هستند و کارایی خانه شما را بهبود می ‌بخشند . کابینت‌ های تاشو ، واحدهای تلویزیون و کمدها گزینه‌ های ذخیره‌ سازی فراوانی را فراهم می ‌کند و به شما کمک می‌ کند فضای خود را مرتب و بدون بهم ریختگی نگه دارید .

اجرای تخت جک دار و کمد دیواری تخت خواب شو
اجرای تخت جک دار و کمد دیواری تخت خواب شو

ویژگی های خاص دکوراسیون چوبی مدولار

ما مطمئن می شویم که هر چیزی که برای طراحی دکوراسیون چوبی مدولار انجام می شود از بالاترین کیفیت برخوردار است . برای مناطق خشک ، از تخته فیبر با چگالی بالا ، و برای مناطق مرطوب خانه ، از تخته سه لا ضد آب (BWP) ، تخته سه لا با چگالی بالا و مقاوم در برابر رطوبت بالا (HDHMR) استفاده می کنیم . همه اینها دارای گواهینامه ISI هستند . لمینت های وارداتی ساخت آلمان ما بهترین ها در این صنعت هستند .

ما می دانیم که دیدن دکوراسیون چوبی با لبه های دندانه دار ، ضربه زدن به کشوهای کابینت یا لولاهای زنگ زده چقدر آزاردهنده است . اما کیفیت دکوراسیون چوبی مدولار ما برای خانه و رضایت مشتری تمرکز اصلی صنایع چوب فن و هنر است . دکوراسیون چوبی مدولار ما که در کارخانه ساخته شده است ، با مزایای محافظت از کودک ، به شما روکشی فوق العاده صاف می دهد . آنها در برابر آب مقاوم هستند و خانه شما را از قارچ و باکتری نیز در امان نگه می دارند . حتی لولاها ، دسته ‌ها و پانل‌ ها نیز از کیفیت عالی ساخته شده ‌اند تا از زنگ زدگی یا پوسیدگی جلوگیری کنند .

طراحی و ساخت دکوراسیون دیوار تلویزیون
طراحی و ساخت دکوراسیون دیوار تلویزیون کابینت و باکس دیوار tv

ما هرگز کیفیت محصولات خود را به خطر نمی اندازیم .

طراحان و مدیران ما این فرآیند را آسان و بدون دردسر انجام می دهند .

ما متعهد هستیم که خانه شما را به خانه رویایی شما تبدیل کنیم . طراحان و مدیران ما با شما همکاری می کنند تا نیازها ، ترجیحات سبک و بودجه شما را درک کنند تا بهترین ها را به شما ارائه دهند . گنجاندن دکوراسیون چوبی مدولار صرفه جویی در فضای داخلی خانه یکی از USP های ما است ، اما ما همچنین سعی می کنیم فضای خانه تان را برای شما شخصی سازی کنیم . خواه یک باغ سرپوشیده ، اتاق مراقبه ، اتاق بازی ، کتابخانه کوچک ، پله های مارپیچ ، اتاق بچه های بازیگوش یا دفتر کار خانگی باشد ، طراحان درجه یک ما سعی می کنند طراحی دکوراسیون را سفارشی کنند تا هر آنچه را که دلتان می خواهد به شما ارائه دهند .

دکوراسیون اتاق نشیمن ، طراحی و ساخت دکوراسیون چوبی
دکوراسیون اتاق نشیمن ، طراحی و ساخت دکوراسیون چوبی

طراحان ما در تمام مراحل ارتقاء خانه به شما کمک خواهند کرد .

خدمات ما با ارانه بهترین محصولات به شما است .

ما اطمینان می دهیم که بهترین کیفیت داخلی را به شما ارائه می دهیم که مقرون به صرفه و مطابق با سلیقه شما باشد . قبل از نصب ، هر محصول از 51  بررسی کیفیت دقیق عبور می کند و کارکنان آموزش دیده ما مطمئن می شوند که کفپوش شما در حین نصب دست نخورده باقی می ماند . ما به تحویل به موقع خود که توسط مدیران پروژه کارآمد ما رهیگیری می شود ، شناخته شده هستیم .

خدمات ما با با وجود ارائه مشاوره رایگان در خدمت شما است ، بنابراین اگر با مشاوران ما تماس بگیرید ، دکوراسیون داخلی خانه خود را به شیوه ای آسان و بدون دردسر با بهترین دکوراسیون چوبی مدولار به دست خواهید آورد .

دکوراسیون اتاق نشیمن ، طراحی و ساخت دکوراسیون چوبی و دیوار tv
دکوراسیون اتاق نشیمن ، طراحی و ساخت دکوراسیون چوبی و دیوار tv

ما بهترین ها را به شما ارائه می دهیم .

بنابراین اگر خانه ‌ای می‌ خواهید که همه این ویژگی ‌های مدرن را داشته باشد ، مجهز به جدیدترین دکوراسیون چوبی مدولار و احساس شخصی خود باشد ، با طراحان ما ، مشاوره رایگان دریافت کنید .

کلمات کلیدی : دکوراسیون چوبی نجار نجاری کابینت کفپوش خانه

نویسنده : فیروزه پاکزاد


مطالب مرتبط با موضوع طراحی دکوراسیون :

WhatsApp us