MDF برش و اندازه ، دقیق و به موقع

اندازه ، مقیاس یا ماهیت پروژه شما هرچه باشد ، اگر به دنبال MDF برش داده شده در اندازه مورد نظر خود هستید ، به مکان مناسب آمده اید . ما از فن آوری و تخصص لازم برای برآورده کردن نیازهای شما به سرعت ، مقرون به صرفه و به بالاترین استاندارد ممکن برخورداریم .

تیم ما بیش از بیست و پنج سال است که به طور ماهرانه MDF را پردازش و برش می دهد و در این زمان ، یک تجارت مستقل و متمرکز بر مشتری ، مبتنی بر قابلیت اطمینان ، کیفیت و خدمات ایجاد کرده است .

ما با ارائه بهترین تجربه ممکن خدمات مشتری به خود می بالیم . توجه ما به جزئیات ، همراه با برش دقیق و بسته بندی عالی ، همه به شما کمک می کند خطر اشتباهات ، آسیب ها و مهمتر از همه ناامیدی شما را کاهش دهد .

تحویل برد MDF به اندازه سریع و قابل اطمینان

اگر ‘MDF برش خورده در نزدیکی من ‘ را جستجو کرده اید ، تامین کننده عالی برای ارائه آن سرویس را پیدا کرده اید . خدمات برش MDF ما در ارائه تخته های MDF برش داده شده به سرعت ، با اطمینان و اطمینان به شما ، به صورت ” در اسرع وقت ” متمرکز است . همیشه در طی سه تا پنج روز و گاهی زودتر .

ما معمولاً می توانیم همان روز MDF را به اندازه برش اندازه یا تحویل روز بعد ارائه دهیم . برای اندازه MDF در تهران ، وسایل نقلیه شخصی ما دو بار در هفته تحویل می دهند و از یک چرخش سه روزه اطمینان حاصل می کنند .

ما همچنین به صورت هفتگی به شهرهای اطراف تحویل می دهیم . استفاده از وسایل نقلیه شخصی ما تضمین می کند که MDF شما بدون خطر آسیب دیده و با خیال راحت تحویل داده می شود .

برای دستیابی به این سرویس قابل اعتماد ، درب به درب ، ما یکی از گسترده ترین محصولات صفحه MDF را در همه اندازه ها ، ضخامت ها و مشخصات ورق در ایران در انبار موجود داریم . اگر کالای مورد نظر شما در فروشگاه آنلاین ما نمایش داده نمی شود ، لطفاً با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما در تماس باشید .

MDF یک ماده کاملاً متنوع است و در انواع مختلفی برای پوشش دادن همه کاربردها و محیط ها از مبلمان داخلی ، تخته های لبه و تخته های معماری گرفته تا پانل های نرده تزئینی در فضای باز و دیوارهای تزئینی در فضای باز وجود دارد .

مجموعه ای از پانل های MDF که در انبار داریم ، به همراه توضیح مختصر و برخی موارد استفاده شده ، در زیر نشان داده شده است . لطفاً توجه داشته باشید ، ما می توانیم از هر ماده و برش گرفته تا طراحی و مشخصات خود ، هر موردی را که در این سایت نشان داده شده است و موارد دیگر را تولید و تهیه کنیم .

برش ام دی اف , خدمات برش
برش ام دی اف , خدمات برش

MDF استاندارد برش به اندازه

برای اکثر پروژه های داخلی ورق های MDF درجه استاندارد که بر اساس اندازه بریده می شوند گزینه ایده آل هستند . سطح بسیار صاف آن راه حل مناسبی برای پروژه های رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی نشده مانند درهای کمد لباس ، کشوها و کابینت های تختخواب ، قفسه بندی ، هنرهای دیواری و سایر عناصر تزئینی یا کاربردی اطراف خانه شماست .

نکته برتر

هنگام رنگ آمیزی MDF ، لبه های آن باید قبل از هر لایه ، و در بین آنها ، سنباده زده شود . گزینه دیگر این است که پانل های خود را با یک نوار لبه ام دی اف از قبل اعمال شده و قابل رنگ آمیزی سفارش دهید ، این کار باعث صرفه جویی در وقت و کار شما می شود . در صورت تمایل ، ما سنباده لبه را نیز ارائه می دهیم .

برش ام دی اف , خدمات برش
برش ام دی اف , خدمات برش

MDF مقاوم در برابر رطوبت و برش به اندازه

اگر پروژه داخلی شما ممکن است گاهگاهی با رطوبت تماس پیدا کند ، ما به شما توصیه می کنیم از MDF مقاوم در برابر رطوبت یا به اختصار MR MDF استفاده کنید . محیط هایی مانند آشپزخانه یا حمام مناطق بارزی هستند که باید از این محصول استفاده شود . ما همچنین توصیه می کنیم که از آن برای تخته های لبه ، تابلوهای معماری و تخته های پنجره استفاده کنید .

نکته برتر

هنگام استفاده از MDR MR بهترین کار استفاده از حداقل یک لایه ، ترجیحاً دو لایه آغازگر در لبه های عقب و دیده نشده است . در صورت استفاده در شرایط بسیار مرطوب ، MEDITE Tricoya Extreme باید مورد توجه قرار گیرد .

واقعیت MDF

MDF به دلیل رنگی که در تولید MDF مقاوم در برابر رطوبت برای تمیز کردن آن از سایر انواع خانواده آن استفاده می شود ، سبز رنگ است . اغلب از آن به عنوان برد MDF سبز یاد می شود .
دو قطعه کوچک MDF مقاوم در برابر رطوبت روی هم چیده شده ، یکی MDR MR 12 میلی متر و دیگری 18 میلی متر است . هر دو رنگ سبز را نشان می دهد که برای تمایز آن از سایر محصولات MDF استفاده شده است .

برش ام دی اف , خدمات برش
برش ام دی اف , خدمات برش

MDF MEDITE Tricoya

برای پروژه های MDF در فضای باز ، و نهایت مقاومت در برابر رطوبت ، MEDITE Tricoya Extreme تنها گزینه شما است . با ضمانت پنجاه سال بالای زمین و بیست و پنج سال زیر زمین ، مطمئن باشید که این کار برای سالهای طولانی دوام خواهد داشت .

MDF Medite Tricoya از همان رنگهای قابل نقاشی با سایر محصولات MDF برخوردار است و برای مبلمان باغ ، خانه های مخصوص کودکان ، تابلوهای حصار تزئینی و کاشت باغچه های سفارشی و همچنین ساخت دیوارهای کاشت نگهدارنده پایین مناسب است .

نکته برتر

برای داشتن بهترین نتیجه و دوام بیشتر ، توصیه می کنیم از سیستم سه مرحله ای Dulux Weathershield ، Quick Drying ، استفاده کنید .

برش ام دی اف , خدمات برش
برش ام دی اف , خدمات برش

MDF مقاوم در برابر آتش و برش به اندازه

MDF مقاوم در برابر آتش در دو درجه کلاس C یا کلاس B ارائه می شود ، دومی دارای بالاترین مقاومت در برابر آتش است . MDF نسوز یا به اختصار MDF FR معمولاً در ساختمانهای عمومی استفاده می شود . ما از آن در طراحی و تولید غرفه های نمایش مرکز خرید و واحدهای نمایش خرده فروشی سفارشی استفاده می کنیم .

همانند تمام محصولات MDF ،FR MDF را می توان رنگ آمیزی کرد ، ممکن است پوشش بر عملکرد درجه بندی آتش تأثیر بگذارد .

نکته برتر

MDF مقاوم در برابر آتش و مقاوم در برابر رطوبت نیست و فقط باید برای موارد داخلی استفاده شود .

برش ام دی اف , خدمات برش
برش ام دی اف , خدمات برش

انعطاف پذیر MDF و برش به اندازه

MDF انعطاف پذیر یا همان MDF Bendy ، همانطور که شناخته شده است می تواند به تنهایی برای ساخت سفارشی دیوارهای منحنی مستقل و یا متصل به یک قاب منحنی برای مبلمان و اقلام مشخصه ای که به فرم منحنی نیاز دارند ، استفاده شود . ما برای ساخت میزهای پذیرایی منحنی سفارشی و مبلمان سفارشی از MDF Neatform Bendy استفاده می کنیم .

اگر برای پروژه خود به فریم های منحنی سفارشی نیاز دارید ، سرویس مسیریابی CNC ما می تواند یک راه حل دقیق برای شما ارائه دهد . ما همچنین می توانیم در صورت لزوم ، یک سرویس کامل طراحی ، ساخت و مونتاژ برای پروژه MDF منحنی شما ارائه دهیم .

نکته برتر

MDF بندی به صورت دانه بلند ( بلند و نازک ، ستون ها و دیواره های MDF منحنی و غیره ) یا دانه کوتاه ( دیوارهای کم و عریض ، منحنی کم و میزهای پذیرایی منحنی و غیره ) موجود است .

برش ام دی اف , خدمات برش
برش ام دی اف , خدمات برش

خدمات برش MDF شماره 1

هر کجا مستقر باشید ، برش MDF ما به اندازه یکی از بهترین ها در ایران است . اگر اتفاقاً در تهران زندگی می کنید ، خدمات برش MDF مستقر در تهران بی نظیر است .

طیف گسترده ای از تخته های MDF و زمان چرخش فوق العاده سریع ، به ما امکان می دهد در صورت درخواست MDF همان روز برش اندازه و جمع آوری ، یا تحویل روز بعد را ارائه دهیم .

مشتری مداری بسیار متمرکز ، و 100٪ متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتری ، ما واقعاً معتقدیم که بهترین خدمات MDF را در ایران و بدون شک در تهران ارائه می دهیم .

امروز سفارش آنلاین دهید و تفاوت را تجربه کنید .
عکسی که دو تکه کوچک تخته MDF بازدارنده آتش را روی یکدیگر نشان می دهد ، یکی MDF FR 18 میلی متر است و دیگری MDF FR 12 میلی متر .

خدمات برش MDF

موارد فوق فقط انتخاب محصولات MDF موجود است . طیف وسیعی از سهام و خدمات برش MDF ، همچنین شامل سایر مواد ورق MDF مانند

⦁ MDF چهره ملامینه ( قفسه ها و لاشه های کمد اتاق خواب و غیره )
⦁ MDF مقاوم در برابر رطوبت ملامینه ( کابینت و بار آشپزخانه )
⦁ روکش MDF روکش ( کابینت و درب اتاق خواب و آشپزخانه )
⦁ MDF سبک ( کاروان ، نمایشگاه و مبلمان نمایشگاهی )
⦁ MDF درجه عمیق ( درهای کمد آشپزخانه و اتاق خواب نقاشی شده )
⦁ MDF از قبل آماده شده
⦁ تخته ام دی اف مشکی
⦁ تخته MDF رنگی

MDF برش ، شکل دهی ، لبه و حفاری .

اگر پروژه شما به فرآیندهای اضافی مانند شکل دادن لبه یا حفاری طیف وسیعی از ما احتیاج دارد ، سرویس پردازش پانل چوب آن را پوشش داده است . از شکل دادن به لبه های گرد ، سوراخ کاری تا لبه بندی می توانیم کمک کنی م. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً از طریق ایمیل ( پیوند به آدرس ایمیل ) با ما در تماس باشید یا با ما تماس بگیرید تا درباره نیازهای خود صحبت کنیم .
چرا ما باید اولین انتخاب شما برای اندازه MDF باشد .

طی سالهای گذشته ما بر روی فناوری و افراد سرمایه گذاری کرده ایم تا بتوانند بهترین خدمات پردازش پنل ممکن را در ایران ارائه دهند . در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد که چرا باید ما را انتخاب کنید

⦁ چرخش سریع و اطمینان از رعایت همیشه بازه های زمانی شما
⦁ هر بار مواد و کار با بالاترین کیفیت
⦁ ما می توانیم هر پروژه را صرف نظر از اندازه یا پیچیدگی آن جای دهیم
⦁ اپراتورها و نجاران ماشین آلات با صلاحیت و باتجربه
⦁ جدیدترین ماشین آلات کنترل شده CNC برای تضمین نتایج عالی
⦁ مشاوره رایگان ، بی طرفانه و آگاهانه
⦁ کمک در هر مرحله از پروژه شما
⦁ بسیار پاسخگو و قابل تماس ( در ساعات کار عادی )

اگر پروژه شما به MDF نیاز دارد تا به اندازه خود مورد نظر شما برش بخورد ، لطفا با تیم دوستانه و متخصص ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنید یا در مورد پروژه خود جزئیات بیشتری را در میان بگذارید – ما برای کمک به شما اینجا هستیم .

نویسنده : حسین عتیقی
کلمات کلیدی : برش و اندازه MDF ، چوب MDF چیست ، مزایای چوب MDF

مطالب مرتبط با ام دی اف :

WhatsApp us