خدمات نصب نرده و هندریل پله

اجرای نرده و صراحی پله
اجرای نرده و صراحی پله خمره ای

قیمت نصب نرده چوبی :

قیمت خرید انواع نرده چوبی ، هندریل پله

براورد قیمت نصب نرده چوبی پله بر اساس هر پروژه و نوع چوب و حتی نقش نرده ( نرده خراطی ، نرده cnc ) قیمت آن متفاوت است . قیمت نرده بر اساس عدد محاسبه می شود . مثلا :

نرده چوب راش cnc شده برای پله صاف هر عدد با رنگ و هزینه نصب حدود دانه ای 900 الی یک میلیون تومان محاسبه می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر عکس پله و آدرس را روی پیام رسان ( واتساپ یا ایتا ) ارسال کنید تا قیمت دقیق محاسبه و اعلام گردد . اطلاعات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید :

قیمت نصب نرده و هندریل چوبی

نکاتی که باید در نصب نرده چوبی پله رعایت شوند:

مطمئن شوید که چوب انتخابیتان کیفیت بالایی دارد و تحت تأثیر عوامل آب و هوایی متضرر نمی‌شود.

قیمت ارزانترین نرده چوبی پله

پله پیچ قوس دار دوبلکس
پله پیچ قوس دار دوبلکس با نرده جامی

بهتر است از چوب‌های مقاوم در برابر رطوبت یا چوب‌هایی که با روغن چوبی ضد آب پوشانده شده‌اند، استفاده کنید.هنگام نصب نرده ها، ابعاد صحیح را رعایت کنید. برای این منظور، ابتدا ابعاد دقیق پله ها را اندازه گیری کنید و سپس طول نرده ها را با توجه به این ابعاد تعیین کنید.

چوب مناسب پله
چوب مناسب پله ، پله لوکس تمام چوب

برای ایمنی بیشتر، مطمئن شوید نرده ها به درستی و محکم بر روی پله ها نصب می‌شوند. از پیچ و مهره‌های با قطر و طول مناسب استفاده کنید و از آنها برای اتصال نرده ها به پله ها و پایه ها استفاده کنید.

پله چوبی منبت کاری شده , پله دوبلکس و نرده چوبی وید
پله چوبی منبت کاری شده , پله دوبلکس و نرده چوبی وید

نهایتاً، بعد از نصب نرده ها، آنها را با استفاده از مراحل صیقل دادن و رنگ آمیزی درست کنید. صیقل کردن سطح نرده ها باعث از بین رفتن لبه‌های تیز و خشن می‌شود و رنگ آمیزی باعث حفظ و زیبایی چوب می‌شود.

کاور پله فلزی با چوب ، اجرای نرده و دست انداز پله چوبی
نصب کف پله و نرده صراحی پله چوبی ، کاور پله فلزی

با رعایت این نکات، شما می توانید نرده چوبی پله ای ایمن و با دوام بسازید که زیبایی و کلاسیک پله های شما را افزایش دهد.

کاور پله فلزی با چوب ، اجرای نرده و دست انداز پله چوبی
اجرای پله چوبی لوکس و سفارشی ، نصب نرده و دست انداز پله پیچ و قوس دار

بنابراین، به جای استفاده از نصابان حرفه ای، این پروژه را به عنوان یک فرصت برای تجربه شخصی و مهارت های خودتان در زمینه ساخت و ساز استفاده کنید.

کاور پله فلزی با چوب ، اجرای نرده و دست انداز پله چوبی
کاور پله فلزی با چوب ، اجرای نرده و دست انداز پله چوبی

مطالب مرتبط با موضوع نصاب نرده چوبی پله :

 • قیمت نصب نرده چوبی و دسته نرده پله 1403
  شرکت ما با سابقه [40] سال در زمینه نصب نرده چوبی، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. ما از بهترین چوب‌ها و مجرب‌ترین نصابان برای ساخت و نصب هندریل ، دسته نرده و نرده‌های چوبی شما استفاده می‌کنیم.
 • نصاب پله چوبی | نصب پله گردان، مستقیم و دوبلکس
  چوبکاری پله ، نصب پله چوبی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب توسط نصابان مجرب و کارآزموده. نصب انواع پله های چوبی گردان، مستقیم و دوبلکس.
 • پله های چوبی سفارشی
  صنایع چوب فن و هنر . پله های چوبی سفارشی و همچنین قطعاتی را تولید می کند که می توانند برای سازه های راه پله ساخته شده از فلز، سنگ و مواد دیگر استفاده شوند
 • آموزش نصب نرده چوبی و دسته نرده پله دست ساز DIY
  نرده ها یک عنصر بسیار مهم در ساختار راه پله هستند، به ویژه هنگامی که صحبت از خانه های خصوصی می شود. آنها ایمنی را فراهم می کنند و همچنین مسئول ظاهر زیبایی و طراحی منحصر به فرد راه پله هستند
 • تعمیر و نصب نرده چوبی پله جدید
  نصب نرده چوبی پله ، تعمیر مشکلات زیادی را به همراه دارد. اگر نیاز به تعمیر پله ها و ساخت نرده های باکیفیت دارید، باید این روند را جدی بگیرید. باید از مواد مناسب استفاده کنید.
 • آموزش تزئین پله و نصب نرده با چوب ( تعویض نرده های قدیمی )
  نصب نرده چوبی پله، یکی از روش‌های شیک و زیبا برای تزیین پله‌ها و هندریل‌ها، استفاده از نرده‌های چوبی است. نصب نرده چوبی پله و هندریل به راحتی قابل انجام است

WhatsApp us