میز چوبی جلو مبلی و میز قهوه

اگر قبل از شروع روز قهوه ای نخورده باشید ، می دانید که خودتان نیستید. در حالی که نوشیدن قهوه به یک فرهنگ و عادت کاملاً پذیرفته شده در جامعه ما تبدیل شده است ، شما به یک محیط آرام نیاز خواهید داشت تا بنشینید و یک فنجان چای گرم از دست خود بنوشید ، ترجیحا برای لذت بخشتر کردن آن. این دلیل اصلی وجود طرح مختلف میز قهوه خوری است.

میز کنار مبل چوب بلوط , میز قهوه و چای
میز کنار مبل چوب بلوط , میز قهوه و چای

در اینجا انتخاب های برتر ما در مورد چگونگی تزئین طرح میز قهوه مانند یک حرفه ای برای استفاده بیشتر از تجربه وقت قهوه خود ، از مواد مختلف ساخته شده و در سبک های مختلف ارائه شده است.

مدل میز جلو مبلی
مدل میز جلو مبلی

ایجاد تعادل در محیط زیست

ما نمی خواهیم برای طراحی میز قهوه چیزی بیش از حد غالب باشد که تعادل یکی از قوانین اساسی باشد. این نیز باید تعریف سبک اتاق را تکمیل کند. به عنوان مثال ، اگر اتاق نشیمن شما از طراحی تک رنگ برخوردار است ، به سراغ سبکی بروید که همراه با ظاهر شما کار کند. راه دیگر برای رسیدن به این هدف تقارن یا خطوط نامتقارن متضاد است. حتماً یک میز مرکزی غالب روی یک میز قهوه خانه ای با شبکه مربع شکل داشته باشید که بصری مساوی را فراهم کند.

میزجلومبلی و مبلمان برای فضاهای کوچک
میزجلومبلی و مبلمان برای فضاهای کوچک

ترکیب بندی درست ایجاد کنید

در حالی که تعادل به خودی خود کافی نیست ، شما باید به فکر بهترین ترکیب ممکن در طراحی میز قهوه خود باشید. قبل از خرید هر چیزی ، سعی کنید کلی طراحی نهایی را در ذهن خود تصور کنید. ترکیب مناسب را می توان از رنگ ها ، اشکال ، سبک و تم طرح شما بدست آورد. یک مستطیل را با میز قهوه دایره ای ترکیب کنید تا خطوط را بشکند و بافت اضافه شود.

میز جلو مبلی چوبی جدید
میز جلو مبلی چوبی جدید

افزودن سینی برای لمس کلاسیک

اضافه کردن یک سینی باعث ایجاد حس ظاهری حرفه ای برای طراحی میز قهوه شما می شود. به نظر می رسد شما در کافی شاپ قدیمی هستید. این سینی می تواند از چوب ، فلز ، وینیل ، و غیره ساخته شود و به اشکال مختلفی مانند مربع ، گرد ، مستطیل ، نامتقارن و مواردی از این دست ارائه می شود. سینی به شما کمک می کند تا طراحی میز قهوه شما حرفه ای به نظر برسد. اگر به سینی علاقه ندارید ، از یک کاسه یا یک بشقاب تزئینی بزرگ استفاده کنید که یک عنصر تزئینی را به نمایش بگذارد.

میز جلو مبلی اسلب چوب طبیعی
میز جلو مبلی اسلب چوب طبیعی

جمع کردن همه چیز

قهوه و کمی خواندن سبک به کسی آسیب نمی زند. در بیشتر دکوراسیون های طراحی میز قهوه ، افزودن لایه هایی در بالای سطح میز از جمله یک دسته کتاب باعث می شود که نگاه کلی خیره کننده باشد. نه تنها هدف تزئینی ، بلکه کاربردی نیز خواهید یافت. لایه بندی اشیا on بالای میز مانند کتاب یا مجله از بزرگترین تا کوچکترین بسیار جالب است. حتی برخی از آنها به جای قرار دادن در کنار آن ، یک دسته کتاب داخل سینی می گذارند تا لایه بندی عالی را نشان دهد.

میز جلو مبلی چوبی
میز جلو مبلی چوبی

پوشش زنانه

یک سفره گلدوزی می تواند احساس منحصر به فرد را ایجاد کند و با طراحی میز قهوه به سبک عثمانی به خوبی کار می کند. یک پوشش پارچه ای توری در قسمت بالا نیز به شما کمک می کند زیبایی بیشتری داشته باشید در حالی که مرتب و مرتب به نظر برسید. برخی از اشیا decorative تزئینی مانند گل یا نور شمع را به عنوان نقطه مرکزی اضافه کنید ، به ویژه هنگامی که در بالای آن چیزی ندارید.

میز جلو مبلی لمسه کوبی شده
میز جلو مبلی لمسه کوبی شده

در اینجا شما 5 روش برای ایجاد یک میز میز قهوه مانند یک حرفه ای دارید. نکته مهم دیگری که باید به خاطر بسپارید ، انعطاف پذیری آن است. میز باید بتواند عملکرد اصلی خود را که به عنوان THE میز قهوه خوری خدمت می کند ، مطابقت دهد. بقیه ویژگی های آن بستگی به سلیقه شما در انتخاب سبک ، و تنظیم جزئی در دکوراسیون کلی اتاق دارد.

انواع مدل میز چوبی , ایده های جالب میز
میز جلو مبلی سندبلاست

مطالب مرتبط با میز جلو مبلی :