0 Items

روش انتخاب میز تحریر چوبی مناسب

و چند نمونه از میز های کم جا و شناور دیواری

( بخش اول )

اگر یک میز تحریر دیده باشید … خوب ، شما فقط یک میز تحریر دیده اید زیرا هیچکدام از آنها یک شکل نیستند. هر میز تحریر یا میز کار متفاوت است و هر طرح و سبکی کلی از عناصر منحصر به فرد مختلف را برای ایجاد می کند. بدیهی است که در هر نوع از میز تحریر ها موافقان و مخالفانی وجود دارد اما به نظر می رسد میزهای دیواری با قابلیت انعطاف پذیری ، سادگی و کاربردی فوق العاده خود ، ترازوها را به نفع خود کشیده اند و نظر همه ی گروه را جلب کرده اند.

نحوه انتخاب میز تحریر مناسب

این که شما چه در یک دفتر کار می کنید یا در خانه ، داشتن یک میز کار مهم است. با داشتن میز مناسب می توانید سازنده تر ، راحت تر و تمرکز بهتری روی کار خود داشته باشید. انتخاب همیشه آسان نیست زیرا افراد مختلف نیازهای متفاوتی دارند و مشاغل مختلف با الزامات خاصی همراه هستند. بگذارید فعلا اصول پایه را مرور کنیم.

اندازه

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانید بکنید تهیه یک میز تحریر بسیار کوچک است. هنگام محاسبه اندازه ایده آل ، نه فقط صفحه نمایش یا مانیتور بلکه تمام لوازم جانبی دیگری که با آن همراه هستند مانند صفحه کلید ، ماوس ، آداپتورهای مختلف و غیره را نیز در نظر بگیرید. حتی اگر از لپ تاپ استفاده می کنید ، باز هم از چند وسیله جانبی با آن استفاده می کنید. اتفاق عکس این کار نیز می تواند امکان پذیر باشد. تهیه یک میز تحریر بزرگ برای نیازهای شما فقط باعث اتلاف فضا خواهد شد.

گزینه های دارای فضای ذخیره سازی

در بسیاری از موارد یک میز با فضای ذخیره سازی زیاد مورد نیاز نیست. این روزها مردم سادگی را ترجیح می دهند و دوست دارند فضای کار خود را تا آنجا که ممکن است تمیز و مینیمال نگه دارند. با این وجود ممکن است فضاهایی وجود داشته باشد که هنوز به نوعی میز کار همراه با کشو داخلی برای مواردی مانند شارژر ، کابل ، خودکار و غیره مورد نیاز است. گاهی اوقات یک کمد پرونده یک امر ضروری است و برخی از میزها به روش هایی می توانند آن را در طراحی خود بگنجانند.

سبک و طراحی

ظاهر به همان اندازه عملکرد مهم است که معمولاً در وهله اول ما را به سمت محصول خاصی می کشاند. قبل از اینکه تمرکز خود را روی جزئیات کوچک مانند فضای ذخیره سازی ، بدنه و موارد دیگر بگذارید ، لحظه ای وقت بگذارید تا بفهمید بهترین سبک برای شما چیست. نه تنها بر اساس تنظیمات شخصی بلکه بر اساس دکوراسیون و محیط اطراف نیز تصمیم بگیرید.

نوع

میزهای مختلفی وجود دارد و روشهای مختلفی برای تمایز آنها وجود دارد. برای ذکر فقط چند مورد ، ما میز تحریر ، میز کامپیوتر ، میز قابل تنظیم با ارتفاع ، میز دیواری و غیره داریم. معیارهای مختلفی برای در نظر گرفتن وجود دارد ، بنابراین بفهمید بهترین ترکیب ویژگی ها برای شما چیست.

قیمت

مطمئناً ، اگر توانایی تهیه هیچ یک از میزهای فوق العاده گران قیمت را ندارید ، بررسی آن ها هیچ نتیجه ای ندارد ، بنابراین هنگام تحقیق و خرید در بودجه خود باقی بمانید. به خاطر داشته باشید که اغلب اوقات قیمت ارتباط مستقیمی با کیفیت مواد استفاده شده در آن را دارد ، مثل تکنیک های طراحی و همچنین مارک یا طراح محصول . شما باید تعادل مناسبی بین قیمت ، کیفیت ، ظاهر و موارد دیگر پیدا کنید.

میز تحریر چوبی شناور و کم جا

میز کم جا چوبی
میز کم جا چوبی

میز تحریر چوبی بسیار کوچکی مانند این میز موردی است که باید در نظر بگیرید اگر یک آپارتمان کوچک دارید و جای هیچ چیز بزرگتری ندارید یا اگر صاحب یک لپ تاپ هستید که فقط گاهی اوقات نیاز به نشستن و کار در خانه یا بازی دارید . میز تحریر به گونه ای طراحی شده است که به دیوار نصب می شود و به شما این امکان را می دهد تا در ارتفاع مورد نظر قرار بگیرید و در صورت نیاز بتوانید از فضای زیر برای چیز دیگری استفاده کنید. فضای محدودی را برای یک لپ تاپ کوچک و چند لوازم جانبی فراهم می کند و از ترکیب چوب درختی و MDF ساخته شده است.

میز کم جا چوبی
میز کم جا چوبی

این میز تحریر چوبی همچنین یک مبلمان کم جا با طراحی شناور و فضای کاری محدود است. ابعاد آن به طور کلی 22 سانت ارتفاع ، 105 سانت عرض ، 30 سانت عمق است و با دو قفسه کشویی به طور متقارن تنظیم شده است. کشو ها می توانند لپ تاپ ، پرونده ها و لوازم جانبی مختلف را در خود جای دهند و میز کار به طور کلی کاملاً شبیه یک کنسول است و به طور بالقوه می تواند به همین ترتیب نیز استفاده شود. به لطف طراحی ساده و همه کاره آن ، می توانید آن را به هر اتاق خانه اضافه کنید.

میز کم جا چوبی
میز کم جا چوبی

این میز تحریر چوبی دارای طراحی جمع شونده است که باعث می شود از بین انواع مختلف به کمترین میزان فضا اشغال کند. بسیار شبیه به یک میز کوچک است و به دو روش مختلف قابل استفاده است. اگر می خواهید وسایل مختلف مانند کتابها را ذخیره یا در دیدرس قرار دهید ، آن را تا کنید و از آن به عنوان قفسه استفاده کنید یا آن را کاملا باز کنید و از آن به عنوان میز لپ تاپ خود استفاده کنید. قطعاً یک قطعه خوب برای خانه است حتی اگر واقعاً احساس می کنید در خانه خود به یک میز تحریر نیاز ندارید.

میز کم جا چوبی
میز کم جا چوبی

میز تحریر شناور در جمع و جورترین شکل خود ، فقط 78 سانت ارتفاع ، 50 سانت طول ، 17 سانت عمق دارد. به اندازه کافی کوچک است که حتی در کوچکترین آپارتمان ها نیز جای می گیرد. به راحتی جمع می شود و یک سطح صاف را فراهم می کند که می تواند به عنوان میز یا میز تحریر مورد استفاده قرار گیرد و یک سری قفسه های کوچک را که می تواند لوازم و وسایل مختلف را در خود نگه دارد ، نشان می دهد. پانل جلویی ، صفحه ای که هنگام تا شدن میز تحریر قابل مشاهده است ، دارای یک تخته سیاه است که می توانید روی آن بنویسید ، برای یادداشت های کوچک و یادآوری ها بسیار مناسب است.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدیک میز تحریر چوبی  میز تحریر چوبی شناور  روش انتخاب میز تحریر

مطالب مرتبط با انواع میز چوبی :

WhatsApp chat