مقاله : 19   نوع مختلف ابزار های برش چوب :

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

نجار ماهر برای انجام کار های چوبی از انواع مختلف ابزار های برش چوب استفاده می کند.

در اینجا خلاصه ای از انواع مختلف ابزار های برش چوب لیست کرده ایم که برای پروژه نجاری خود به آنها نیاز خواهید داشت.

این ابزارها دارای دندان و تیغه ای هستند که به راحتی الوار و سایر انواع چوب شما را برش می دهند.

چوب بهترین انتخاب برای بیشتر پروژه های انجام شده توسط شما است و برش آن مهارتی است که بسیاری از علاقه مندان از داشتن آن بیزار هستند. به طور طبیعی ، ابزار های زیادی وجود دارد که برای برش چوب طراحی شده اند. تا زمانی که شما از ابزار مناسب برش چوب برای این کار استفاده می کنید ، این کار می تواند سریع و بدون عارضه باشد.

برای برش زدن طیف وسیعی از چوب ، این لیست از ابزار دستی را بررسی کنید.

ماشین تراش

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

یک نجار از تراش برای شکل دادن به یک تکه چوب استفاده می کند.

درصورتی که بخواهید می توانید به راحتی با چوب کار کنید ، داشتن یک ماشین تراش بسیار ضروری است. از این تراش ها می توان به روش های مختلفی برای برش چوب استفاده کرد. شما می توانید انواع مختلفی از ابزار ها را به ماشین تراش متصل کنید و قادر خواهید بود از آن به عنوان نوعی ابزار جامع نجاری استفاده کنید. این که آیا شما نیاز به برش دقیق دارید ، یا اگر می خواهید یک تکه چوب را تبدیل به هواپیما کنید ، این ابزار مناسبی برای کار خواهد بود.

اگر بودجه محدودی دارید ، خرید ماشین تراش ساده نخواهد بود. یک ماشین تراش خوب می تواند کمی هزینه بر باشد ، اما قطعاً ارزش سرمایه گذاری را خواهد داشت. شما به سادگی باید مطمئن شوید که توانایی خرید یکی از موارد بهتر را در بودجه فعلی خود دارید. این اره گران نیست ، اما قطعاً بیشتر از خرید عمده محسوب می شود.

اره میز

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

اره برقی رومیزی برای استفاده در داخل یک کارخانه تولید چوب کارایی دارد.

اگر شما نیاز به برش تعداد زیادی تخته مختلف یا سایر تکه های چوب دارید ، واقعاً استفاده از اره رومیزی روند کار را تسریع می دهد. با استفاده از اره رومیزی می توانید برش های بسیار دقیقی ایجاد کنید. وقتی یکی از این اره های رومیزی را در دسترس داشته باشید ، انجام بسیاری از برش ها یکی پس از دیگری آسان خواهد بود. این نوع اره ای است که افراد حرفه ای هنگام تهیه چوب خود در شرایط مختلف از آن استفاده می کنند.

خرید هر نوع اره رومیزی حرفه ای در صورت داشتن هر نوع از مشاغل ساختمانی مفید خواهد بود. مشاغلی که با الوار کار می کنند از داشتن اره رومیزی آماده در کارخانه خود بهره مند می شوند. اره رومیزی که در اینجا نشان داده شده است می تواند به راحتی به محل کار منتقل شود و به شما کمک می کند تا قسمت برش کار خود را خیلی سریع تر انجام دهید. صرفه جویی در وقت همیشه چیز خوبی است و این اره ثابت خواهد کرد که به این دلیل ارزش سرمایه گذاری را دارد.

اگر می خواهید یکی از این اره های رومیزی را در اختیار داشته باشید ، باید توجه داشته باشید که انواع مختلفی از آن وجود دارد. برخی از اره های رومیزی کمی کوچک تر بوده و به نسبت بقیه ارتفاع کوتاه تری دارد و مدلی شبیه به عکس بالا دارایِ پایه های متفاوتی است. فقط مطمئن شوید که یکی از آنها را که متناسب با نیاز های شما است بخرید ، و خیلی سریع تر از قبل تخته ها را برش می دهید.

اره آهن بری

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

اره آهن بری معمولاً برای برش لوله ها و سایر چیز های داخل خانه در دوران مدرن استفاده می شود. صرف نظر از این ، هنگامی که نیاز به بریدن یک قطعه چوب بلند را دارید ، می توانند بسیار مفید باشند. یک اره برقی خوب بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و شما می توانید تقریباً در هر فروشگاه سخت افزاری آن را پیدا کنید. استفاده از آنها آسان و بسیار قابل اعتماد است ، و آن را به یک اره ضروری برای هر خانه ای تبدیل می کند.

یک نکته جالب در مورد اره های برقی این است که دارایِ تیغه جدا شونده است و تیغه را برای نوع موادی که قصد برش آن را دارید می توانید انتخاب کنید. تعداد دندان روی تیغه بسته به آنچه در آن زمان استفاده می کنید متفاوت خواهد بود. اگر می خواهید چوب را برش دهید ، باید تیغه ای را تهیه کنید که برای این ماده در نظر گرفته شده باشد. به محض داشتن هر آنچه که نیاز دارید ، این یک ارۀ بسیار مفید و چند منظوره به کار شما خواهد آمد.

اره مقابله ای

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

این اره به راحتی قابل تشخیص است زیرا طراحی جالبی دارد که کاملاً شبیه هیچ نوع اره برقی دیگری نیست. وقتی نیاز به برش های پیچیده تری دارید ، اره های مقابله ای وجودشان بیشتر احساس می شود. از این اره های دستی برای ایجاد برش های منحنی استفاده می شود و حتی می توان از آنها برای برش اشکال پیچیده استفاده کرد. استفاده از یکی از این اره ها تا حدی ، ممکن است نیاز به کمی دانش فنی داشته باشد ، اما وقتی همه چیز را در مورد آن فهمیدید ، واقعاً خوشحال خواهید شد که یک اره دارید.

تیغه اره برقی بسیار نازک است ، و تغییر جهت در صورت لزوم را ساده می کند. وقتی از اره برقی به درستی استفاده می کنید باید بتوانید یک برش کاملا تمیز داشته باشید. اگر این اره را دارید می توانید در چوب برش هایی نیز ایجاد کنید. لازم است یک سوراخ در چوب ایجاد کنید و سپس تیغ اره را دوباره وارد کنید ، کار کردن با این چوب بیش از آنچه بیاندیشید آسان است.

اره کمان

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

اره کمان ابزاری خواهد بود که شما برای اهداف تراش چوب بارها و بارها به آن اعتماد خواهید کرد. این اره دارای تیغه نسبتاً بلندی است. این تیغه دارای دندان های بسیار در یک طرح برش عرضی است ، و این باعث می شود که اندام های درخت را خیلی سریع برش دهید که این عملکرد هم هنگام فشار دادن با اره و هم هنگام کشیدن را می توانید کاملا احساس کنید.

اره هایی از این دست را می توان برای کار های مختلف استفاده کرد. در صورت انتخاب می توانید درختان خود را با این اره هرس کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند از اره هرس استفاده کنند ، زیرا نگه داشتن آن با یک دست کمی راحت تر است. حتی در این صورت ، می تواند برای بریدن اندام درخت بسیار مفید باشد.

مردم همچنین از اره های کمان برای برش چوب ها استفاده می کنند. وقتی نیاز به برش های ساده و بی دقت دارید ، این یک اره دستی بسیار خوب است. اگر در خارج از خانه خود کار های فنی زیادی انجام می دهید ، می توانید یکی از این ها را در مجموعه ابزار خود نگه دارید. این اره قطعاً یکی از مواردی است که بیشتر از فضای داخلی شاهد استفاده از آن در فضای باز خواهیم بود ، و برای اهداف تراشِ چوب در فضای بازِ شما بسیار مناسب است.

اره متقاطع

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

وقتی که می خواهید چوب های خشن را برش بدهید قطعا شما نیاز دارید که یکی از این اره ها را داشته باشید. ویژگی این اره داشتن تیغه ای بزرگ و ضخیم است. دندان ها نیز کاملاً بزرگ هستند و می توانند برای برش اندام های بزرگ یا حتی درختان مورد استفاده قرار گیرند. اگر به طور مرتب باید تکه های سخت چوب را برش دهید ، باید یک اره متقاطع با کیفیت داشته باشید.

اره هایی از این دست هنگامی که می خواهید برش خود را به طور موثر انجام دهید بسیار ارزشمند خواهد بود. شما باید به ابزاری با دوام و قابل اعتماد دسترسی داشته باشید. یک اره متقاطع با کیفیت بالا می تواند برای سال های طولانی مورد استفاده قرار گیرد. این کار اهداف زیادی برای شما خواهد داشت و قرار است برای بسیاری از کار های برش چوب در فضای باز ، اره شما باشد.

اره منبت کاری یا اره مویی

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

وقتی لازم است منحنی ها را به یک تکه چوب برسانید ، می خواهید اره برقی خود را آماده کنید. اره منبت کاری برای برش منحنی بسیار مفید است و همچنین هنگامی که می خواهید خطوط یک تکه چوب را برش دهید می تواند عالی باشد. این اره ها معمولاً برای بسیاری از اهداف مورد استفاده قرار می گیرند ، بنابراین داشتن یکی از آن ها انتخاب هوشمندانه ای است که در چندین زمینه مفید خواهد بود. وقتی نوبت به چوب تراشی می رسد ، شما عاشق این خواهید بود که بدون اینکه دردسر واقعی داشته باشید ، منحنی ها را ببرید.

برای اکثر مواد از قبیل پلاستیک ، چوب ، ورقه ، فلز و غیره می توانید از اره برقی استفاده کنید تنها آنچه برای برش سریع نیاز دارید انتخاب تیغه مناسب است. در اینجا چند نکته مفید در مورد انتخاب انواع تیغه اره برقی مناسب آورده شده است :

اگر می خواهید برش های دقیق و تمیز ایجاد کنید و از تیغه های درشت استفاده کنید ، از تیغه های فولاد کربنی برای برش چوب و PVC ، تیغه های دو فلزی برای فلزات نازک و از تیغه های دندانه دار برای برش سریع تر چوب استفاده کنید.

همه این نکات به شما کمک می کند تا مواد خود را برش دهید و از نتایج نهایی لذت ببرید.

البته ، هنگام خرید اره برقی ، برخی از تغییرات را باید در نظر گرفت. برخی اره های برقی سیم دار هستند در حالی که برخی دیگر بی سیم هستند. گزینه های بی سیم به دلیل قابلیت حمل ، می توانند از برخی جهات راحت تر باشند. گزینه های سیم دار به شما امکان می دهد از اره برای مدت طولانی استفاده کنید بدون اینکه نگران مواردی مانند عمر باتری باشید.

اینکه کدام نوع اره برقی برای اهداف شما بهتر کار خواهد کرد ، به نیاز شما بستگی دارد. اگر قرار است در طول کار خود همیشه به اندازه کافی به منبع تغذیه نزدیک باشید ، پس با خرید مدل سیم دار می توانید در برخی از مشکلات مربوط به باتری ها صرفه جویی کنید. به کارهایی که قرار است انجام دهید فکر کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید. در هر صورت ، شما یک ابزار عالی خواهید یافت که برای برش منحنی های چوب بسیار مفید خواهد بود.

اره متقاطع دو نفره

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

همچنین اره های متقاطع دو نفره در بازار وجود دارد که می توانید خریداری کنید. احتمالاً دیده اید که از اره هایی از این دست در فیلم های معروف توسط چوب برها استفاده می شود. دو مرد در دو طرف یک درخت ایستاده اند و به روشی متناوب فشار می آورند و می کشند. این امر باعث می شود خیلی سریع درختان را قطع کنند و مالیات کمتری نسبت به آنچه در گذشته بود داشته باشد.

این اره دارای دو دسته بزرگ برای نگه داشتن مردانی است که با آن کار می کنند. می توانید دسته ها را با دو دست بگیرید و این به شما این امکان را می دهد که قدرت بیشتری در فشار دادن و کشیدن اره داشته باشید. مسلماً ، این اره های متقاطع دو نفره در دوران مدرن معمولاً مورد استفاده قرار نمی گیرند. اما آن ها هنوز هم در شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از افراد قطع درختان را با استفاده از این روش ترجیح می دهند تا استفاده از ابزار قدرت.

اگر می خواهید چند درخت را ببرید ، خوب است که به دنبال یکی از این اره ها بروید. تقریباً این اره ها به اندازه اره های متقاطع معمولی که در بالا ذکر شد معمول نیستند. اگرچه شما می توانید اره های متقاطع دو نفره را در فروشگاه های سخت افزاری خاصی پیدا کنید. داشتن یکی از آن ها زمانی مفید خواهد بود که بخواهید درختی را به جای ابزارهای برقی با استفاده از نیروی انسانی قطع کنید.

اره هرس

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

اره های هرس به طور گسترده ای توسط مهندسان برای ایجاد برش های خاص در اندام های درخت استفاده می شود. این اره ها عموماً بسیار بلند بوده و دارای تیغه ای خمیده هستند. این اره ها دندان های بسیار درشتی دارند که با برش از دو طرف قادر به تسریع بخشیدن به کار هستند.

اگر می خواهید با یک ابزار دستی سریع اندام های درخت را ببرید ، خرید اره هرس بسیار توصیه می شود. استفاده از آن ها آسان بوده و در مقایسه با سایر گزینه های دستی در وقت شما صرفه جویی می شود. برخی افراد این اره های هرس را حتی به اره برقی ترجیح می دهند ، زیرا با استفاده از آنها احساس امنیت بیشتری می کنند. تصمیم گیری در مورد بهترین کار برای شما در نهایت به اولویت شخصی شما برمی گردد.

اره ژاپنی

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

با نگاه به یکی از این اره های ژاپنی قطعاً علاقه شما برانگیخته می شود.

آن ها طراحی بسیار منحصر به فردی دارند و از نظر بصری کاملاً جذاب هستند. اره هایی از این دست را اره های کششی می نامند. آنها قادرند کار های نجاری را برای افراد ، بسیار ساده تر کنند.

این اره ها بسیار سبک وزن هستند و شما به راحتی می توانید اره را بکشید تا باعث برش چوب شود. این نوع اره نیاز به قدرت بسیار کمتری نسبت به چیزی مانند اره برقی یا اره های دستی دیگر دارد که می توانید برای این منظور استفاده کنید. این اره تبدیل به یک اره بسیار محبوب در بین علاقه مندان به نجاری است و به دلایلی بسیار کاربردی است. اگر از قدرت بدنی کمی برخوردار هستید ، استفاده از اره ژاپنی برای شما بسیار آسان تر از سایر اره های دستی است.

اره برش

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

گاهی اوقات اره های برش را اره دستی می نامند.

آن ها سنتی ترین و معمولی ترین اره دستی هستند که احتمالاً فکرش را می کنید. تقریباً همه کسانی که با چوب کار می کنند صاحب یکی از این اره ها هستند. برای برش سریع تخته ها بسیار مناسب است و به راحتی می توانید با خود به هر کجا که می خواهید ببرید.

اره ای از این دست برای استفاده صحیح از آن نیاز به کمی قدرت بازو دارد. کمی تکنیک نیز در این کار وجود دارد ، اما اگر بدانید که چگونه وزن خود را در حرکت اره قرار دهید ، این کار برایتان بسیار آسان خواهد بود. تملک ابزاری از این دست مقرون به صرفه است و همیشه مفید است. حتی به خاطر سهولت کار با آن ممکن است بخواهید صاحب چندین اره از این دست بشوید.

قلم

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

قلم ها ابزاری قدرتمند و بادوام هستند که بسیاری از افراد روزانه از آنها استفاده می کنند. برای ساخت کابینت های ظریف از این ابزارها بسیار استفاده می شود وقتی به قلم با کیفیتِ بالا دسترسی دارید می توانید کار های بسیار پیچیده ای انجام دهید. این اره به دلیل دقیق بودن در لیست قرار گرفته است.

این دستگاه قطعاً یک ابزار نجاری است ، اما اینکه ابزاری برای برش چوب در نظر گرفته شود یا نه به فضا مربوط می شود.

برای برش چوب می توانید از قلم استفاده کنید بنابراین ، به طور دقیق ، این اره یک ابزار برش چوب است. این فقط چوب بری است که ماهیتی متفاوت دارد. این اره ابزاری است که قرار است از آن برای خالی کردن یک قسمت از چوب استفاده شود و قطعاً برای بسیاری از پروژه ها مفید خواهد بود.

اسکنه ( قلم درز )

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

از اسکنه ها به منظور تراش دستی چوب استفاده می شود. این اره می تواند خلق آثار هنری و محصولات خوب را بسیار ساده تر کند. شما احتمالاً در دوره ای از زندگی خود چند مجسمه چوبی زیبا دیده اید. این مجسمه ها به احتمال زیاد با استفاده از اسکنه های چوب ساخته شده اند.

اگر شما علاقه مند به تراشیدن چوب برای ساخت اقلام خاص هستید ، پس باید یک مجموعه اسکنه با کیفیت خریداری کنید. این مجموعه اسکنه ها به سبک ژاپنی ساخته شده اند.

ثابت می شود که این ها ابزاری بسیار قابل اعتماد هستند و به شما کمک می کنند تا پروژه نجاری تان بسیار عالی رقم بخورد. وقتی به این اسکنه های با کیفیت دسترسی دارید ، مطمئناً خواهید فهمید تا چه حد می توانید دقیق باشید.

رنده

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

رنده ها ابزاری مهم برای آماده سازی در هنگام نیاز به شکل دادن به یک تکه چوب هستند. برنامه ریز های دستی چوبی مانند آنچه در اینجا نشان داده شده است ، به مقدار مشخصی از قدرت عضلات نیاز دارند. اگر قدرت بالاتنه زیادی ندارید ، استفاده از آن کمی دشوار است. حتی در این صورت ، وقتی نیاز به تراشیدن قسمت های خاصی از تخته خود دارید ، این مسئله بسیار مهم خواهد بود.

خرید یک چوب برش خوب برای اتمام کار های خاص لازم است. این به شما کمک می کند تا تخته های خود را به درستی آماده کنید ، و البته که درک ایده استفاده از رنده ساده است.

اگر مرتباً با چوب کار می کنید این ابزار باید در مجموعه شما باشد. رنده ها بسیار مقرون به صرفه هستند و در چندین موقعیت مختلف مفید خواهند بود.

اره نواری

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

اره های نواری ابزار های عالی برای نجاری هستند که اگر پروژه های زیادی انجام می دهید قطعا نیاز خواهید داشت که با آنها کار کنید. اگر می خواهید منحنی های دقیق و صافی را در چوب خود برش دهید ، پس باید یکی از این اره ها را داشته باشید. جالب اینجاست که اره های نواری در دو نسخه قابل حمل و ثابت وجود دارند. نسخه ای که در اینجا نشان داده می شود یکی از مدل های ثابت است.

مردم از اره نواری برای ایجاد برش در موارد دیگری به غیر از چوب نیز استفاده می کنند. این اره ابزاری است که به روش های مختلف برای شما مفید خواهد بود. گرچه ارزان نیستند.

قبل از تصمیم برای خرید ، می خواهید به این فکر کنید که چقدر به این ابزار احتیاج دارید ؟

اره برقی

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

اگر می خواهید هر چه سریع تر درختان را قطع کنید ، پس به اره برقی خوبی احتیاج خواهید داشت.

اره برقی برای کسانی که نیاز به قطع درختان ضخیم دارند بسیار مهم است. یک اره برقی خوب می تواند چوب را بسیار موثر برش دهد و در کل استفاده از آن ها بسیار آسان است. مردم همچنین از این اره ها برای ساده تر ساختن چوب های ضخیم ، برای حمل و نقلِ آسان تر استفاده می کنند.

می توانید از اره برقی استفاده کنید تا تخته ها را برش دهید و برش های خاصی ایجاد کنید ، اما برای این منظور دقیق نیستند. این اره چیزی است که شما بیشتر از هر وسیله دیگری برای قطع درختان به آن نیاز دارید. شما می توانید اره برقی را در بیشتر خرده فروشی های اصلی پیدا کنید ، و گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. مهم است که یک اره برقی انتخاب کنید که به اندازه کافی سبک باشد تا بتوانید از آن راحت استفاده کنید ، بنابراین کمی وقت بگذارید و یک اره برقی را انتخاب کنید که به طور خاص برای شما بهترین کاربرد را داشته باشد.

اره گرد

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

اره های مدور برای افرادی که می خواهند انواع مختلفی از مواد را برش دهند بسیار مهم است. آنها برای برش چوب عالی هستند و به شما کمک می کنند تا پروژه های کوتاه مدت خود را به راحتی انجام دهید. ماهیت قابل حمل این اره های مدور باعث شده تا در کل از محبوبیت بالایی برخوردار شوند. بسیاری از کارگران استفاده از این اره ها را دوست دارند زیرا بسیار راحت هستند.

اگر به اره ای نیاز دارید که بتواند به طور موثر چوب ، پلاستیک ، مصالح سنگ تراشی و حتی فلز را برش دهد ، این همان خریدی است که باید انجام دهید. این اره ها ابزار مفیدی هستند که هر کسی که در ساخت و ساز کار می کند ، تمایل دارد که آن ها را در دسترس داشته باشد. افرادی که نیاز به استفاده زیادی در خانه خود دارند ، این نوع اره برایشان بسیار مفید خواهد بود.

زندگی خود را کمی آسان کنید و امروز یک اره گرد با کیفیت بالا خریداری کنید.

اره هرس

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

اره هرس درختان ، برای برش چوب ، یک نوع دیگری است. این اره ها در واقع چوب می برند ، اما این کار به منظور قطع درخت یا ساخت و ساز نیست. شما از قطع کننده درخت استفاده می کنید تا شاخه های درختان خود را قطع کنید. این اره به شما کمک می کند تا درختان خود را تا حد ممکن زیبا نگه دارید ، و از برخی جهات به درختان شما کمک می کند تا سالم بمانند.

شما می خواهید شاخه های درختان مرده را از بین ببرید و از رشد بیش از حد شاخه های درخت در بالای خانه خود جلوگیری کنید. بسته به ضخامت شاخه های درخت ، قطع کننده های درخت ممکن است ابزار مناسبی برای کار باشند. اندام های ضخیم درخت برای مراقبت به اره برقی نیاز دارند ، اما قطع کننده درختان اغلب قادر به انجام این کار هستند. این ابزار قطعاً یک خرید ارزشمند خواهد بود زیرا به شما کمک می کند تا درختان خود را به بهترین شکل نشان دهید.

تبر

ابزار های برش چوب در نجاری
ابزار های برش چوب در نجاری

تبر ابزاری سنتی است که مردم را به یاد روش های قدیمی که برای قطع درختان از آن استفاده می کردند می اندازد. در زمان معاصر نیز بسیاری از مردم از تبر های کوچک برای قطع درختان استفاده می کنند. وجود آن ها می تواند بسیار مفید باشد ، اما استفاده از آن ها به مانند چیزی مثل اره برقی ساده نخواهد بود. حتی در صورتی که بدانید چگونه از یک تبر با تکنیک مناسب استفاده کنید ، این می تواند یک ابزار تراشکاری بسیار موثر باشد.

از تبرها برای تقسیم چوب به منظور ساخت بسته های چوبی نیز استفاده می شود. تبر ها این امکان را به افراد می دهند تا چوب ها را به اندازه مناسب برای قرار دادن در شومینه خود ایجاد کنند. اگر قصد انجام این کار را دارید و می خواهید تبر خوبی در دسترس شما باشد. کاربرد های زیادی برای تبر پیدا خواهید کرد ، بنابراین قطعاً یک خرید ارزشمند احساس می شود.

نویسنده : ن . پاکزاد

مطالب مرتبط درباره موضوع نجاری :

 • ساخت پله چوبی به روش ژاپنی ( همه چیز درباره نجاری ژاپن )
  نجاری ژاپنی تمرکز بیشتری بر جزییات و نمایش درخشش چوب دارد. آنها از تکنیک‌های مختلفی برای ایجاد طرح‌های زیبا و وسواس در جزئیات استفاده می‌کنند
 • ابزار های نجاری ، دانستنی های نجاری ، خدمات نجاری و تعمیر درب
  نجاری و درودگری ، نجاری یکی از صنایع قدیمی و مهم است که در طول سالها تکامل کرده و به تولید ابزارهایی برای ساخت و تعمیر اشیا چوبی پرداخته است
 • نجاری یک هنر است
  نجاری هنری است که به شما امکان می دهد تزئینات و زیور آلات منحصر به فردی را بر روی محصولات مبلمان ایجاد کنید که به شاهکاری جاودانه تبدیل می شود
 • عکس کارگاه نجاری
  عکس کارگاه نجاری نشانگر فعالیت های مربوط به نجاری و کار با چوب است. در این عکس، یک تصویر از یک کارگاه نجاری به تصویر کشیده شده است. در این تصویر، می‌توان یک نجار را در حال کار با چوب دید.
 • نجاری چیست ؟ اصول نجاری برای مبتدیان
  نجاری شامل برش ، شکل دادن و نصب چوب برای ساختمان ها و سازه ها است . نجاری یک تجارت ماهرانه است که قدمت آن به هزاران سال قبل باز می گردد ، اما هنوز به طور گسترده در ساخت و سازهای مدرن استفاده می شود
 • چگونه اتصالات در نجاری دکوراسیون چوبی را پایدارتر می کند
  اتصالات چوبی در نجاری , فینگر جوینت , اما توجه نکردن به این اتصالات یک اشتباه خواهد بود . مفاصل مهم هستند ، بسیار زیاد و نه فقط برای دوام و استحکام .
 • نجار کیست ؟
  خدمات نجاری تهران ،نجارها متخصصان بسیار ماهری هستند که سازه ها را می سازند ،نصب می کنند و تعمیر می کنند . اغلب آنها در ساخت و ساز یا مبلمان منزل کار می کنند
 • 16 نوع اتصالات نجاری و نحوه استفاده از آنها
  آیا تا به حال به اتصال دو یا چند تکه چوب به یکدیگر فکر کرده اید ؟ خوب ، اگر شما یک نجار هستید ، مطمئناً بارها این کار را کرده اید . برای اتصال یک یا دو تکه چوب به هم از اتصالات نجاری استفاده می کنیم .
 • تکنیک ها و نکات نجاری برای مبتدیان
  قبل از شروع کار با چوب ، این راهنمای پر از تکنیک ها و نکات نجاری را بخوانید . در اینجا ، ما اصول اولیه نجاری ، ابزار ضروری و نحوه شروع ایمن را پوشش می دهیم .
WhatsApp us