رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون
رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون
با این ایده های جادویی رنگ دیوار مشکی مات، جنبه جدیدی از رنگ مشکی را در فضای داخلی خانه کاوش کنید!

مشکی زیبا و شجاع است، اما مشکی در فضای داخلی خانه ؟ اگرچه اکثر ما عاشق رنگ کلاسیک هستیم (مخصوصاً برای لباس هایمان)، اما وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی خانه به میان می آید، بیشتر فکر می کنند که این رنگ کمی بیش از حد است. این به این دلیل است که هاله قوی سیاه بر سایر عناصر داخلی تأثیر می گذارد. می تواند آنقدر کاربردی باشد که برای کارکردن به تصمیمات بسیار حساب شده نیاز دارد. همچنین می تواند بر خلق و خوی افراد تأثیر بگذارد. بنابراین معمولاً از رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی خانه استفاده نمی شود. اما، رنگ مشکی با پیچ و تاب مات در فضای داخلی خانه های مدرن موج ایجاد می کند. بله، رنگ دیوار مشکی مات یک چیز بزرگ , و بعدی در طراحی داخلی خانه مدرن است و ما نمی توانیم در مورد آن آرامش خود را حفظ کنیم! مانند طراح داخلی آمریکایی، Jan Showers که گفت: “هر اتاقی به رنگ مشکی نیاز دارد، همانطور که حداقل به یک قطعه عتیقه نیاز دارد.”

در اینجا چند روش خلاقانه برای ترکیب مشکی به شکل رنگ دیوار مشکی مات و کاشی دیوار مشکی مات برای فضای داخلی خانه شما آورده شده است. بنابراین، آن را سیاه رنگ کنید!

با رنگ دیوار مشکی مات در اتاق نشیمن خود جسورانه عمل کنید

استفاده از رنگ مشکی مات برای دیوار در اتاق نشیمن می تواند کل بازی طراحی خانه شما را تغییر دهد. می توانید با رنگ مشکی مات پر زرق و برق روی دیوار بروید و آن را با طرح کفپوش چوبی چند لایه ترکیب کنید تا تعادل عالی ایجاد کنید. رنگ دیوار مشکی مات حالتی تیره و بالغ ایجاد می کند، در حالی که کفپوش چوبی جذابیت روشنی را به اتاق می بخشد. طراحی چوبی را با مبلمان چوب تقویت کنید. به سراغ مبل های چوبی و صندلی های راحتی با میز قهوه خوری از چوب خالص بروید. همچنین می‌توانید با قفسه‌های چوبی باز لوازم جانبی را برای متعادل کردن دیوارهای تیره تزئین کنید.

رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون
رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون

دیوارهای مشکی مات را با کف چوبی جفت کنید


رنگ دیوار مشکی مات با کار چوب در اتاق خواب

دیوارهای مشکی مات با کفپوش چوبی عالی به نظر می رسند. شما می توانید ظاهری مشابه در اتاق خواب خود ایجاد کنید. معمولاً صاحبان خانه از استفاده از رنگ مشکی در اتاق خواب اجتناب می کنند زیرا می تواند فضا را تنگ و تاریک نشان دهد. با این حال، با انتخاب های مناسب طراحی، رنگ مشکی مطمئناً می تواند سبک اتاق خواب شما را ارتقا دهد. این اتاق خواب دارای تم طراحی مینیمالیستی است که باعث می شود اتاق جادار به نظر برسد به طوری که مشکی مانع از باز بودن اتاق خواب نمی شود. برخی از کارهای چوبی روی دیوارها می تواند یکنواختی رنگ مشکی مات دیوار را بشکند. برای تکمیل ظاهر، به سراغ یک تخت خواب با سکوی چوبی با میزهای خواب چوبی بروید.

رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون
رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون

رنگ دیوار مشکی مات را با کار چوب تکمیل کنید

یک کاغذ دیواری مشکی مات زیبا برای دیوارهای اتاق نشیمن شما

اگر انتخاب رنگ دیوار مشکی مات در اتاق نشیمن تصمیمی بیش از حد جسورانه به نظر می رسد، می توانید با کاغذ دیواری مشکی مات طرحی برجسته در محل نشیمن خود ایجاد کنید. یک طرح رنگ سفید یا خاکستری روشن را برای بقیه اتاق انتخاب کنید که با مبلمان خاکستری روشن، بژ یا مشکی مات برجسته شده است. از طراحی کاغذ دیواری مشکی مات با یک واحد تلویزیون براق که کاغذ دیواری را به طور کامل نمی پوشاند، نهایت استفاده را ببرید. کاغذ دیواری مشکی مات روی دیوار با طرح رنگ سفید برای اتاق، ترکیبی کلاسیک سیاه و سفید ایجاد می کند که هرگز از مد نمی افتد.

رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون
رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون

با کاغذ دیواری مشکی مات یک دیوار برجسته ایجاد کنید

آشپزخانه مدولار خود را با کاشی های دیواری مشکی مات تجدید کنید

اگر فکر می کنید مشکی فقط برای اتاق خواب و اتاق نشیمن شماست، در اشتباهید! در اینجا یک طرح کاشی دیوار مشکی مات زیبا برای آشپزخانه شما آورده شده است. شما می توانید از یک طرح روکش دیوار آجری مشکی مات نفیس برای آشپزخانه خود استفاده کنید. به طراحی یکنواخت آشپزخانه ابعاد می بخشد و برای زمان پخت عالی خواهد بود زیرا رنگ به راحتی محو نمی شود و لکه نمی شود. می‌توانید با استفاده از قفسه‌های چوبی باز روی دیوار و کابینت‌های چوبی زیر میز، اجازه دهید کاشی‌های دیوار مشکی مات در مرکز توجه قرار گیرند. رنگ چوبی نیز به کنترل شدت سیاهی کمک می کند.

رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون
رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون

کاشی های دیوار مشکی مات برای آشپزخانه عالی هستند

طراحی دراماتیک حمام با رنگ دیوار مشکی مات

شما می توانید از درام رنگ مشکی برای تعریف مجدد حمام خود استفاده کنید و ظاهری لوکس به آن ببخشید. آره! از رنگ مشکی مات برای دیوارهای حمام خود استفاده کنید تا یک طرح حمام مدرن لوکس ایجاد کنید. آن را با کفپوش مرمر سفید و یک قسمت روشویی به رنگ خاکستری تیره جفت کنید. از طریق قاب آینه، لگن، وان حمام و لوازم حمام می توانید از رنگ سفید به عنوان تسکین بصری استفاده کنید. این با هم برجسته ترین ظاهر سیاه و سفید را برای حمام شما ایجاد می کند. این طراحی حمام برای آپارتمان های شهری با حمام های بزرگ مناسب است.

رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون
رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون

مشکی مات یک حمام فراموش نشدنی را ایجاد می کند

رنگ دیوار مشکی مات را با طرح قالب گیری کلاسیک تقویت کنید

یکی دیگر از عناصر طراحی که به خوبی با رنگ دیوار مشکی مات مطابقت دارد، طرح قالب گیری دیوار قدیمی است. قالب ها طرح رنگ تک رنگ را برجسته می کنند و یک بیانیه طراحی چشمگیر ایجاد می کنند. شما می توانید این طرح را در فضای نشیمن خود با برخی از وسایل به سبک قدیمی مانند مبل چسترفیلد و صندلی راحتی آنتیک اجرا کنید. برای متعادل کردن دیوارهای مشکی مات به سراغ یک کف سفید طرح‌دار بروید.

رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون
رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون

یک اتاق نشیمن به سبک قدیمی با دیوارهای مشکی مات

مشکی می‌تواند انتخاب جسورانه‌ای برای دکوراسیون داخلی خانه باشد، اما زمانی که با تصمیم‌های طراحی درست برنامه‌ریزی شود، می‌تواند بیانیه‌ای فراموش نشدنی را ایجاد کند. با طرح رنگ دیوار مشکی مات، قانون انگشت شست این است که بقیه فضای داخلی را ساده و مینیمالیست نگه دارید. همچنین برای برجسته کردن دیوارهای مشکی مات از چوب زیاد استفاده کنید. فراموش نکنید که اتاق را باز و جادار نگه دارید تا رنگ مشکی حضور جادویی خود را در فضای داخلی احساس کند. بنابراین، در این فصل با کمی جذابیت مشکی مات در فضای داخلی خانه خود غیر متعارف باشید!


مطالب مرتبط با موضوع طراحی دکوراسیون :

WhatsApp us