طرح های کمد لباس که به شما در صرفه جویی فضا کمک می کند

ایده کمد لباس
ایده کمد لباس

در این مقاله فهرستی از طرح های کمد لباس جمع و جور برای اتاق شما آورده شده است .

آپارتمان های مدرن را می توان با سلیقه چید ، حتی با فضای محدود . با انتخاب دکوراسیون مناسب ، می توانید آپارتمان تان را به زیبایی طراحی کنید . طراحی کاناپه ها و کمد لباس فضای زیادی را در اتاق ها اشغال می کند و فضای باز بسیار کم تری را برای شما به ارمغان می آورد .

در این مقاله فهرستی از طرح های کمد لباس جمع و جور برای اتاق شما آورده شده است زیرا مسائل معاصر پاسخ های مدرن را می طلبد . این طرح های کمد برخی از پیشرفته ترین راه حل ها برای مشکل فضای کوچک شما هستند . اینها طرح های کمدهایی هستند که به شما کمک می کنند فضای بیشتری را در اتاق خواب خود ایجاد کنید .

محبوب ترین طرح های کمد لباس برای صرفه جویی در فضا

کمد لباس از کف تا سقف :

ایده کمد لباس
ایده کمد لباس

در اتاق خواب خود معمولاً به یک تخت با طرح های کمد لباس و تلویزیون نیاز دارید . در نتیجه ، سرمایه گذاری در طراحی کمد همه کاره بهترین گزینه برای حفظ فضای اتاق شما است . می ‌توانید طراحی کمد اتاق خواب از کف تا سقف را با واحدهای انباری اضافی که از طول عمودی اتاق استفاده می‌ کنند ، انتخاب کنید . طرح های کمد مجزا با واحد تلویزیون در مرکز را می توان گنجاند . واحد تلویزیون همچنین می تواند دارای کمدهایی باشد که فضای ذخیره سازی اضافی را در فضا فراهم می کند . این سبک طراحی کمد با داشتن فضای ذخیره سازی چند منظوره و همچنین فضای تلویزیون ،  فضای زیادی را برای شما ذخیره می کند . کل واحد منطقه شما را تمیز و منظم نگه می دارد و به شما امکان می دهد از فضای باقی مانده در اتاق استفاده کنید .

کمد لباس کنار درب :

عکس کمد لباس
عکس کمد لباس

بیشتر اتاق ‌ها فضای اطراف ورودی را هدر می ‌دهند ، که می ‌توان با استفاده هوشمندانه از آن با اضافه کردن یک طرح کمد اتاق خواب کوچک در نزدیکی درب استفاده کرد . می ‌توانید برای ارتقای بیشتر طرح‌ های کمد اتاق خواب کوچک ، مضامین جدیدی اضافه کنید . این طرح کمد برای اتاق خواب دیوار ورودی را پنهان می کند و آن را به طراحی کمد مدرن و فضایی ایده آل برای اتاق خواب تبدیل می کند . با ذخیره سازی اضافی در انبار ، می توانید واحدهای ذخیره سازی بیشتری را به طرح های کمد لباس مدرن کف تا سقف اتاق خواب اضافه کنید . افزودن یک روکش لاکی به طرح‌ های کمد لباس اتاق خواب ، به فضا حسی روشن و مطبوع می‌ دهد و اتاق را بزرگ ‌تر نشان می ‌دهد . بنابراین ، اگر فضایی نزدیک درب اتاق خود دارید ، از آن به عنوان کمد اتاق خواب استفاده کنید .

کمد لباس دو درب :

عکس کمد لباس
عکس کمد لباس

لازم نیست کمدهای اتاق خواب بزرگ باشند تا موثر باشند . آنها می توانند طراحی ساده و کم توجهی داشته باشند که فضای بسیار کم تری را نسبت به طرح های کمد لباس سنتی اشغال کند . بنابراین ، چه تنها در یک خانه ساکن باشید یا فقط به فضای کمی برای ذخیره سازی نیاز داشته باشید ، یک کمد لباس دو دربی برای اتاق خواب انتخاب خوبی است . فضای کمی را اشغال می کند و در عین حال زیبایی مورد نظرتان را به فضای شما اضافه می کند . این سبک از طراحی کمد دیواری برای دفاتر منزل و فضاهای مطالعه نیز عالی است .

کمد سر تخت :

عکس کمد لباسعکس کمد لباس
عکس کمد لباس

طراحی کمد لباس برای اتاق خواب با درب کشویی یک تاج دراماتیک ایجاد می کند . بخش پایینی طرح ‌های کمد اتاق خواب مدرن به عنوان پیشرو برای تخت عمل می‌ کند ، در حالی که قسمت بالایی یک طرح کمد اتاق مدرن است . در مقایسه با طراحی کمد اتاق با درب های لولایی ، درب های کشویی باعث صرفه جویی در فضا می شوند . کمد اتاق خواب همچنین می تواند شامل یک واحد یکپارچه در سمت تاج باشد که باعث صرفه جویی در فضای اتاق می شود .

کمد لباس کشویی :

عکس کمد لباس
عکس کمد لباس

این اتاق خواب با طراحی کمد صرفه جویی در فضا ، نه تنها فضای اضافی در اتاق خواب شما ، بلکه یک طراحی کمد اتاق خواب همه کاره را نیز برای شما فراهم می کند . طراحی کمد لباس کوچک از کف تا سقف می ‌تواند شامل فضای انباری باشد که از ارتفاع عمودی اتاق استفاده می‌ کند و یک قفسه باز و یک واحد میز کار متصل است . قفسه باز ممکن است به عنوان قفسه کتاب استفاده شود . واحد مطالعه که متصل است به صرفه جویی در فضای اتاق کمک می کند . در نتیجه ، طراحی کلی کمد لباس کوچک سه هدف را بدون به خطر انداختن فضای آزاد اتاق شما انجام می دهد .

کمد لباس با آینه :

عکس کمد لباس
عکس کمد لباس

اگر اتاق کوچکی دارید ، از آینه یا سایر سطوح بازتابنده برای ایجاد توهم فضای بزرگ تر استفاده کنید . طراحی تخته ACP از کف تا سقف با دو آینه بزرگ را می توان به این مفهوم طراحی برد ACP که صرفه جویی در فضا می کند اضافه کرد . این طرح کمد دیواری با آینه های یکپارچه نیاز به یک واحد مجزا را از بین می برد و در عین حال فضای اضافی را در اتاق ایجاد می کند . پس این طرح زیبا را انتخاب کنید و چند آینه به طرح کمد لباس خود روی دیوار آویزان کنید .

کمد لباس با تخت مورفی :

عکس کمد لباس
عکس کمد لباس

در یک اتاق خواب کوچک ، طراحی اتاق خواب کابینت چند منظوره بهترین روش برای حفظ فضا است . طراحی کابینت اتاق خواب با تخت مورفی ، می تواند یک انتخاب نجات دهنده باشد . می توانید این طرح اتاق خواب کابینتی را طرح کمد دکوراسیون از کف تا سقف بسازید و جلوی آن را با شیشه بپوشانید . این توهم فضای اضافی بزرگ تر را در اتاق ارائه می دهد . جدا از آینه ، ایده‌ های کمد لباس اتاق خواب را می ‌توان به گونه ‌ای طراحی کرد که یک قسمت تخت خواب مورفی در زیر کابینت ‌های ذخیره‌ سازی زیر شیروانی خود داشته باشد که می‌ تواند به ویژه در فضاهای کوچک مفید باشد . در صورت عدم استفاده ، تخت را می توان بالا کشید تا فضای بیشتری در اتاق فراهم شود . طرح های کمد لباس مدرن برای اتاق خواب های کوچک با صرفه جویی در فضا از دیواره های کناری تخت استفاده می کنند تا طرح های کمد لباس مدرن ایده آل را برای اتاق خواب کوچک ارائه دهند تا فضای آن روشن و مطبوع باشد .

کمد لباسی که با اتاق ترکیب می شود :

عکس کمد لباس
عکس کمد لباس

ایده کمد لباس اتاق خواب از کف تا سقف که با اتاق ترکیب می شود که به منظور تکمیل عناصر دیگر اتاق است . عکس های طرح کمد اتاق خواب با دکوراسیون اتاق هماهنگ می شود و به عنوان یک دکوراسیون جداگانه برجسته نمی شود . این ادغام ظریف عکس ‌های طراحی کمد اتاق خواب ، ظاهری یکپارچه به این منطقه می ‌دهد و آن را وسیع و منظم جلوه می ‌دهد . افزودن یک آینه یکپارچه بر روی طرح‌ های کمد اتاق خواب کوچک مدرن ، به مفهوم طراحی کمد اتاق خواب کوچک مدرن و صرفه ‌جویی در فضا کمک می‌ کند . همچنین می‌ توانید با رنگ آمیزی طرح ‌های کمد اتاق به رنگ دیوارهای اطراف ، از این ترفند طراحی استفاده کنید .

کمد جلویی که فضا را ذخیره می کند :

عکس کمد لباس
عکس کمد لباس

یک جلو شیشه ای مات بر روی طرح کمد اتاق جلویی که باعث صرفه جویی در فضا می شود ، می تواند حس زیبایی را به فضای شما اضافه کند . طراحی کمد کوچک نه تنها جنبه جذابی را به اتاق ارائه می دهد بلکه مزایای دیگری نیز به همراه دارد . شیشه مات روی طرح های کمد در اتاق خواب جلوه ای نیمه شفاف ایجاد می کند که به شما امکان می دهد محتویات طرح کمد کوچک را ببینید و به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به باز کردن جدیدترین طرح کمد برای اتاق خواب ببینید چه می پوشید . علاوه بر این ، جدیدترین طرح های کمد لباس برای اتاق خواب دارای درب های کشویی به جای درب های ثابت هستند که باعث صرفه جویی در فضا می شود . اگر به دنبال یک کمد لباس نیمه شفاف برای اتاق خواب خود هستید ، این نمونه یک گزینه عالی برای شماست .

کمد لباس دوبل :

عکس کمد لباس
عکس کمد لباس

یک کمد دیواری طراحی شده برای اتاق خواب یک قسمت از فضا را می پوشاند تا جلوه ای بدون درهم و برهمی ایجاد کند . در مقایسه با درب های لولایی ، طراحی کمد لباس در درب های دوتایی اتاق خواب باعث حفظ فضا می شود . همچنین دارای فضایی برای یک واحد است که می تواند پشت کمد لباس طراح برای درب های تاشو اتاق خواب پنهان شود تا ظاهری مرتب داشته باشد . می ‌توانید جلوی لمینت سفید را به کمد لباس طراح اتاق خواب اضافه کنید که می ‌تواند به عنوان یک سطح بازتابنده عمل کند و به فضا احساس بازتری بدهد .

کمد توکار :

ایده کمد لباس
ایده کمد لباس

طراحی کمد مدرن دیواری راه حل ایده آل برای صرفه جویی در فضا است . این کمد برای اتاق خواب کم ترین فضا را اشغال می کند و به خوبی ساخته شده است . جلوی شیشه ای شفاف روی کمد طرح داخلی اتاق خواب ، جلوه ای درجه یک می دهد . جلوی شیشه ‌ای رنگی روی تخت با طرح ‌های کمد لباس ، جلوه زیبایی به دکوراسیون اتاق می ‌دهد و در عین حال حس فضا را ارتقا می بخشد . شما می ‌توانید نور داخلی را به این طرح کمد لباس 1401 اضافه کنید . نورپردازی روی تخت با طرح ‌های کمد لباس نیز به زیبایی ظاهری بالا کمک می ‌کند و اتاق خواب شما را زیبا می ‌کند .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : طراحی کمد دیواری چوبی ، کمد دیواری چوبی ، انواع کمد دیواری

منبع : housing.com


مطالب مرتبط با موضوع کمد لباس :

WhatsApp us