قیمت انواع چوب

بدلیل نوسان قیمت ارز امکان درج قیمت وجود ندارد . جهت دریافت قیمت با بخش فروش مجموعه تماس فرمایید . با تشکر مدیریت حیدری

قیمت انواع چوب راش ، چوب راش گرجستان و اکراین , کاج روسی , توسکا گرجستان و .. را از ما دریافت کنید

قیمت چوب و تخته در سایت درودگران

قیمت چوب

بازار چوب ایران

قیمت روز چوب در تهران ( تحویل تهران )

قیمت امروز چوب روسی و چوب راش 1402

قیمت چوب کاج روسی خیس ( دو نم ) هر متر مکعب 15 میلیون تومان

قیمت انواع چوب راش ( عمده ) گرید A اکسترا ، گرید AB ، گرید B ، چوب راش گرید C حدود 30 الی 40 میلیون تومان ( شهریور 1402 ) قیمت دقیق تر از لینک قیمت روز چوب راش

لیست قیمت میز اسلب چوبی آبان 1401

چوب راش گرجستان ( راش اکراینی ) گرید سوپر aa قیمت ( موجود نمی باشد ) حدود 50 میلیون تومان

چوب راش گرید ab قیمت حدود 47 میلیون تومان

گرید c قیمت 35 میلیون تومان کاملا خشک

قیمت چوب کاج روسی خشکن بصورت فروش عمده ( بندیل ) هر متر مکعب 17.5 الی 18.5 به بالا

چوب کاج روسی تخته بنایی ؛ دو نم و خیس هر متر مکعب 15 الی 15.5 میلیون تومان

قیمت چوب توسکا گرجستان هر متر مکعب … میلیون تومان

قیمت چوب بلوط ترکیه هر متر مکعب 75 میلیون تومان

مرکز فروش چوب در ایران شهرک صنعتی خاوران بازار چوب ایران

فروش و لیست قیمت تخته کاج روسی
فروش و لیست قیمت تخته کاج روسی ؛ کاج خشکن 6.3

قیمت چوب شاه بلوط حدود ( خشک .. میلیون ) ( خیس .. میلیون )

قیمت چوب توسکا ضخامت 5 و 7 سانت قیمت هر متر مکعب .. تومان

قیمت چوب صنوبر هرمتر مکعب .. میلیون تومان ( مرداد 1401 )

قیمت چوب گردو امریکایی و افریقایی : گردو امریکایی هر متر مکعب 290 میلیون – گردوی افریقایی هر متر مکعب 210 میلیون تومان – گردوی 1 اینچ هر متر مکعب 198 میلیون تومان


سال 1400

نوسان قیمت چوب در بازار های جهانی

چوب یکی از مصالح بسیار پرکاربرد در ساختمان و دکوراسیون می باشد . قیمت چوب هم تحت تاثیر نوسانات ارزی بالا و پایین می شود .

در این بخش لیستی از چوب های پرمصرف آماده شده است . در انتها عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت چوب توضیح داده شده که مشاهده آن برای انتخاب بهتر خالی از لطف نیست .

قیمت روز چوب

قیمت چوب کاج روسی  : قیمت به روز استعلام شود !

قیمت روز چوب کاج روسی :

امروز 13 فروردین 1400 هنوز قیمت ها بروز نشده ولی اخرین قیمت برای چوب کاج دونم 6.6 میلیون تومان و برای چوب خشکن 7.6 میلیون تومان بود .

چوب راش گرجستان بین 13 الی 15 میلیون تومان در هرمتر مکعب بود .

چوب راش آلمان جدود هرمتر مکعب 40 میلیون تومان

چوب بلوط آمریکایی هرمتر مکعب 40 میلیون تومان

امیدواریم در سال 1400 کمتر از سال 1399 نوسان قیمت داشته باشیم

فروش عمده چوب راش
فروش عمده چوب راش

امروز 25 برج 3 چوب کاج روسی خشک , درجه 2 هرمتر مکعب 4.900.000 تومان .

امروز 99/02/10

چوب یولکا روسی : همانطور که می دانید از چوب یولکا برای ساخت لوازم دکوری منزل استفاده می شود و نسبت به گونه ساسنا از کیفیت بهتری برخوردار است . قیمت امروز چوب یولکا خشک کن ممتاز برای هر متر مکعب 4.500.000 الی 4.700.000 تومان است

بدلیل نوسان قیمت ها لطفا قیمت بروز را از طریق پیامرسان واتساپ دریافت کنید .

گروه فن و هنر کارشناسی انواع چوب و خرید و فروش چوب کاج روسی و راش گرجستان

چوب ساسنا روسی : گونه ساسنا مناسب تخته بنایی , تخته قالب بندی بتن و کارهای ساختمانی است . قیمت هر متر مکعب چوب کاج روسی ساسنا 4.450.000 الی 4.550.000 تومان است .

چوب کاج
چوب کاج

چوب راش  تاریخ اردیبهشت 1399

چوب راش ایران : ایران در زمان نه چندان دور یکی از بزرگترین منابع چوب درختان پهن برگ گونه سخت چوب بود . چوب هایی مانند راش , ممرز , توسکا , ون و غیره . هم اکنون قیمت یک متر مکعب چوب راش ایران بین …. الی …. میلیون تومان است . فعلا در دسترس نمی باشد .

چوب راش گرجستان : تخته های چوب راش گرجستان و ارمنستان به ضخامت بین 5 الی 9 سانتی متر در بازار موجود است . قیمت هر متر مکعب چوب راش گرجستان بین 9.700.000 الی 9.000.000 تومان است .

چوب راش ترکیه : به تازگی نوعی از چوب راش با رنگ چوب روشن تر از چوب های ایرانی و گرجستان در بازار عرضه شده است که به چوب راش ترکیه معروف است . این چوب راش بسیار شبیه به راش آلمان است ولی کیفیت آن را ندارد . قیمت هر متر مکعب این چوب با قیمتی بالاتر از راش گرجستان از 13 الی 13.5 میلیون تومان است .

چوب راش آلمان : چوب راش آلمان با کیفیت فوق العاده بالا از هر متر مکعب 16 الی 17 میلیون تومان می باشد .

ابعاد چوب راش موجود در بازار :

چوب راش المان در ضخامت های یک اینچ , دو اینچ , 38 میلیمتر – با عرض آزاد ( حدود 8 الی 40 سانت در یک بندیل ) و طول 240 – 300 – 350 موجود است .

چوب راش گرجستان در ضخامت های 3 و 4 و 5 و 6 و 7 سانت در عرض آزاد و طول 200 ؛ 240 ؛ 300 موجود است .

چوب راش ترکیه در ضخامت های 6 و 8 و 10 در عرض آزاد و طول 250 و 300 و 350 موجود است .

چوب راش
چوب راش
کاج روسی , کاج سیبری , لیست قیمت چوب روسی , چوب روسی ارزان قیمت , قیمت الوار کاج , چوب نراد روسی قیمت , قیمت تخته و الوار روسی , قیمت چوب روسی متر مکعب , معنی چوب نراد
کاج روسی , کاج سیبری , لیست قیمت چوب روسی , چوب روسی ارزان قیمت

چوب بلوط 

چوب بلوط امریکایی  یک گونه بسیار زیبا از چوب بلوط . قیمت روز چوب بلوط قرمز امریکایی از 23 الی 25  میلیون تومان است . هرچه ضخامت الوار بلوط بیشتر شود و کیفیت آن بالاتر باشد قیمت آن افزایش می یابد .

درب چوب بلوط
درب چوب بلوط

چوب گردو

چوب گردو ایران : اکثر چوب های گردوی ایرانی چوبی است که از باغات میوه گرداوری شده است . این تنه ها که از قطر 15 سانتی متر الی 90 سانتی متر موجود است از کیفیت بالایی برخوردار نیستند . قیمت چوب گردو ایرانی از هر متر مکعب 13 الی 15 میلیون تومان برای گردوی سفید می باشد . چوب گردوی مشکی از هر متر مکعب 20 الی 70 میلیون تومان قیمت گذاری می شود .

چوب گردو امریکایی

چوب گردو افریقا  : چوب های گردو وارداتی که از امریکا , افریقا و کشور های دیگر وارد ایران می شود از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است . قیمت برای هر متر مکعب بین 30 الی 75 میلیون تومان است .

چوب گردو , اسلب چوب گردو
چوب گردو , اسلب چوب گردو

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت چوب

1 . فصل خرید چوب : بهترین زمان برای خرید چوب اواخر فصل تابستان است . در این زمان تهیه چوب خشک با قیمت مناسب راحت تر از فصل هایی مثل زمستان است . همیشه چوب در ابتدای فصل زمستان گران می شود .

2 . ابعاد چوب : هرچه یک تخته بزرگتر و سالم تر باشد قیمت آن بیشتر است .

3 . گونه و گرید چوب : چوب ها دارای گرید های مختلفی هستند . مانند چوب راش که از مترمکعب 5.5 الی 14 میلیون تومان قیمت گذاری شده است . هر چوب و کیفیتی برای کاری است که باید پیمانکار , مهندس یا نجار از آن بدرستی و در جای خود استفاده کنند .

 1. لیست قیمت انواع چوب  صفحه اصلی قیمت چوب 
 2. قیمت انواع چوب راش و دیگر چوبها ..
 3. فهرست بها و استعلام قیمتها در بازار چوب ایران در این بخش سعی شده اطلاعاتی کلی در مورد قیمت انواع چوب و فرآورده های چوبی گرداوری شده است .
 4. قیمت چوب راش پلمایر آلمان
 5. اطلاعات درباره انواع چوب , کاربرد انواع چوب , ویژگی ها و خواص چوب ها را در بخش انواع چوب مشاهده کنید .

مطالب مرتبط با شناخت انواع چوب :

 • انواع مختلف برش روی چوب و تنه گرده بینه : راهنمای جامع
  استفاده از کنده های چوب به شکل طبیعی خود دشوار است . بنابراین ، آنها باید به قطعات قابل کنترل تری تقسیم شوند .
 • انواع چوب
  هرچه بیشتر در مورد ویژگی های منحصر به فرد چوب و منبع آن بدانید ، بهتر می توانید درجه گرما و زیبایی را که به دکوراسیون روزمره تان می آورد را درک کنید . دکوراسیون ساخته شده از چوب
 • 11 نوع از بهترین چوب ها برای تعویض جلو پنجره
  معرفی انواع چوب ، چوب در کنار بتن و کامپوزیت ، یک ماده تزئینی بیرونی محبوب است . به عنوان مثال ، چوب قرمز و سرو از مواد تزئینی رایج بیرونی در بین صاحبان خانه هایی هستند که به دنبال زیباتر کردن فضای بیرونی خود هستند .
 • چوب اسلب چیست ؟
  اسلب چوب چیست ؟ممکن است در مورد معنای چوب اسلب گیج شده باشید . بسیاری از مواقع که مشتریان از یک کارخانه چوب ، چوب اسلب می خواهند ، به نظر می رسد سردرگمی زیادی دارند . بنابراین در این مقاله برای راحتی شما توضیح می دهیم که چوب اسلب چیست .
 • تعریف انواع الوار و چوب
  اصولاً الوار یا چوب یا هیزم درختان در حال رشد است . هر چوبی که قادر به تولید حداقل ابعاد باشد را می توان به عنوان الوار یا چوب نامید و در مرحله ای از فرآیند تولید چوب قرار دارد .
 • بهترین چوب برای نجاری و ساخت دکوراسیون چوبی ( 11 چوب در مقایسه با یکدیگر )
  چوب یکی از رایج ترین مصالحی است که نه تنها در ساخت چارچوب و تخت خواب  ، بلکه در ساخت کلیه دکوراسیون مانند درب ها ، کفپوش ، ساخت میز و صندلی و ..  نیز استفاده می شود . این امر می تواند عمدتاً به دلیل ظاهر آن باشد ، زیرا چوب ترکیبی از سبک های قدیمی ، کلاس و سازگاری با چندین دکور مختلف اتاق است .
 • ورق چوب طبیعی، دکوراسیون با چوب طبیعی، تفاوت ماستیف و فینگر جوینت
  چوب طبیعی چیست ؟ استفاده از چوب طبیعی در ساخت دکوراسیون تمام چوب ، ماستیف چیست ؟ چوب مهندسی شده چیست ، خرید ورق فینگر جوینت چوب راش
 • خشک کردن چوب و اصول ابتدایی ولی مهم آن
  خشک کردن چوب به معنای رساندن رطوبت چوب به حد قابل قبول برای استفاده در ساخت دکوراسیون و سازه های چوبی است
 • عکس فینگر جوینت رابروود
  درباره فینگر جوینت رابروود ، چوب رابروود ، کاربرد صفحات فینگر جوینت رابروود ، فینگر جوینت چیست ، قیمت و مشخصات فنی
 • چوب راش چیست ؟
  9 نوع مختلف چوب راش مورد استفاده برای کفپوش چوبی را بشناسید . آیا می دانید که نمونه های بسیار زیادی از چوب وجود دارد که در سراسر جهان رشد می کند ؟ تمام جزئیات را در این مقاله ببینید .
 • بهترین انواع چوب برای میزهای رستوران در سال 2022 به همراه اندازه و مواد
  میزهای رستوران یکی از مهم ترین جنبه های رستوران شما هستند . مشتریان شما نمی توانند ، بنشینند و غذا بخورند اگر میزی برای نشستن وجود نداشته باشد . خوشبختانه ، میزهای چوبی جامد ما در اشکال ، اندازه ‌ها ، رنگ ‌ها و سبک ‌های مختلف عرضه می‌ شوند
 • چوب سرو در مقابل راش ( برای دکوراسیون ، کفپوش و کابینت )
  سرو و راش هر دو نوع چوبی هستند که معمولاً برای کاربردهای مختلف نجاری مورد استفاده قرار می گیرند . اما جدای از مشترک بودن ، وجه اشتراک چندانی با هم ندارند . برای دکوراسیون ، کفپوش و کابینت ، سرو یا راش کدام بهتر است ؟

کلمات کلیدی و موضوعات مهم :

چوب راش قیمت ، قیمت چوب راش عمده بصورت بندیلی , چوب راش گرجستان و اکراین گرد A اکسترا ، لیست قیمت چوب راش ، مرکز فروش چوب راش در تهران بازار چوب ایران ، خرید اینترنتی چوب راش ، فروش چوب راش تهران

پخش چوب راش ، خرید چوب راش ، عکس چوب راش گرجستان ، چوب راش گرجستان قیمت ، فروش چوب راش گرجستان ، خواص چوب راش گرجستان ، واردات چوب راش گرجستان ، فروش عمده چوب راش

قیمت روز چوب آنلاین با درج مشخصات انواع چوب و کابرد آن ها, چوب راش توسکا کاج بلوط , قیمت روز چوب، قیمت چوب ارزان و خریدار چوب و چوب روسی، قیمت به روز چوب روسی اینترنتی

WhatsApp us